Skocz do zawartości

Zimka w Brennej


Recommended Posts

Lista obecności icon_biggrin.gif
Czas zapisów do 29 stycznia!!!

1. Daga
2. bajbaga
3,4. Bara z osobą icon_biggrin.gif
5. coolibeer
6-8. aaaa+ 2 osoby towarzyszace
9. Piczman
10-14. Wycieczka z Wadowic , osób 5 icon_biggrin.gif
15. Leszek4
16-17. Redakcja w dwóch osobach icon_biggrin.gif
18. solange63
19. jeea
20. cieszynianka
21. Tinek
22. Mandingo z Wojtkiem
23. Krzysiek - kolega Coolibra
24. Osoba towarzysząca coolibra
25. Elutek
26. bobiczek+gitara towarzysząca
27. Xavieer Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
Grzecznie proszę o dopisanie mnie na listę od piątku do końca.
O pokoik prosiłbym ten sam, co rok temu i tak samo przemeblowany.

Impreza na górnej sali?! Gitarrra! icon_biggrin.gif
Nie będę musiał jeździć dookoła, ani bujać się po podjazdach w tej piwnicy. Zdaje się, że podjazdy ostatnio zjeżdżały razem ze mną po schodach... :scratching:
Link do komentarza
Cytat

Grzecznie proszę o dopisanie mnie na listę od piątku do końca.
O pokoik prosiłbym ten sam, co rok temu i tak samo przemeblowany.

Impreza na górnej sali?! Gitarrra! icon_biggrin.gif
Nie będę musiał jeździć dookoła, ani bujać się po podjazdach w tej piwnicy. Zdaje się, że podjazdy ostatnio zjeżdżały razem ze mną po schodach... :scratching:



Przekażę gdzie trza icon_biggrin.gif
Zapisane icon_smile.gif
Link do komentarza
No to ja zapytanko mam, bo od tego jest uzależniony mój przyjazd:

czy w niedzielę będzie ktoś wracał wcześnie rano i przejeżdżał w okolicach Katowic, a dokładniej lotniska? icon_wink.gif

bo gdybym przyfrunęła, to wylot mam z Katowic o 11.00, czyli o 10.00 musiałabym już być na lotnisku icon_cry.gif

ewentualnie czy kursuje jakiś PKS, PKP, bus, transport bydła... lub inny sprawdzony środek, który mnie dostarczy na czas na miejsce? blink.gif
Link do komentarza
Cytat

No to ja zapytanko mam, bo od tego jest uzależniony mój przyjazd:

czy w niedzielę będzie ktoś wracał wcześnie rano i przejeżdżał w okolicach Katowic, a dokładniej lotniska? icon_wink.gif

bo gdybym przyfrunęła, to wylot mam z Katowic o 11.00, czyli o 10.00 musiałabym już być na lotnisku icon_cry.gif

ewentualnie czy kursuje jakiś PKS, PKP, bus, transport bydła... lub inny sprawdzony środek, który mnie dostarczy na czas na miejsce? blink.gif



Ostatecznie...

"Przedsiębiorstwo Transkom na swojej stronie internetowej informuje o obowiązujących połączeniach:

1. Autobus relacji Brenna Bukowa – Cieszyn o godz. 04.45 D (w Skoczowie o godz. 05.17) zintegrowany z pociągiem relacji Wisła – Skoczów – Katowice (odjazd pociągu ze Skoczowa do Katowic o godz. 05.43);
"
Link do komentarza
Dzięki chłopaki, ale chyba będę musiała odpuścić...

Za często podróżowałam PKP i innymi środkami transportu publicznego. To jest Niedziela; nawet jeśli coś jest w planie jazdy (i to pewnie tak okrężną drogą, że zwiedzę pół Polski i będę musiała wyjechać w piątek wieczorem, żeby dojechać do niedzieli), to nie wiadomo czy pociąg przyjedzie na czas, ba! czy się w ogóle pojawi...

zbyt wiele niewiadomych... bujać się zimą po PKP... wątpliwa przyjemność

no i wisienka na torcie; jeśli nie zdążę na samolot w niedzielę o 11.00 następny jest w środę icon_eek.gif

także ten... :bezradny:
Link do komentarza
Cytat

Mamy na liście 15 osób, jakże znamienitych i lubianych :4_16_1: .... koooogo, kooooogo jeszcze zapisać ? icon_biggrin.gif



no to uwaga, ogłaszam wszem i wobec, iż zgłaszam swój akces.

Sola, sztuk jedna, na 95% icon_biggrin.gif

Cytat

Ta wisienka, to obietnica ? icon_mrgreen.gif



groźba raczej icon_lol.gif :takaemotka:

Cytat

Jak masz chęć bycia, to ja mam też chęć .......... icon_cool.gif



blush.gif

takie obietnice, jeszcze przed oficjalnym zapoznaniem icon_wink.gif


Szczegóły dogramy na miejscu, bo może uda mi się zmaltretować Cooliego swą osobą, przez kilka godzin dłużej.

Aha i Prezesa, ale on chyba jeszcze o tym nie wie :th_girl_hideface:
Link do komentarza
Gość arturo72
Nadejszla wiekopomna chwila ;)
Jako,że jestem człowiek honoru a że obiecałem coś tam komuś tam to na 70% zgreda z piękniejsza połową proszę brać pod uwagę ;)
Potwierdzenie na 100% nadejdzie do końca weekendu bo przy kominku z winkiem w ręku,bez odwiedzania kotłowni oczywiście,muszę piękniejsza połowę przekonać jak wspaniale towarzystwo jest na FBD ;)
Link do komentarza
Gość arturo72
Cytat

Wspomnij tam ino jednym słowem o PCi i/lub o ludziach niesłuchających Cię ze zrozumieniem, a na 100% jedyna Twoja piękna połowa zostanie wdową!


icon_biggrin.gif
Wbrew pozorom jestem normalnym ludkiem ;)
Forum rządzi się innymi prawami od życia a ja to rozróżniam i mam dystans do tego icon_smile.gif Edytowano przez arturo72 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość arturo72
Cytat

Uffff! icon_lol.gif


A tam ufff...
To ja będę miał przerabane u żony jak będę stawiał forumowym lasencjom obiecane kawki ;)
Solange widzę jedzie a jedna kawka była dla niej między innymi ;) Stokrotka obowiązkowo,jak czytasz to zapraszam,bez dwóch zdań icon_smile.gif
Rozwód po powrocie do domu icon_biggrin.gif Edytowano przez arturo72 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość arturo72
Cytat

no tak za bardzo co wziąć z sobą to nie wiesz, a właściwie kogo nie brać ze sobą.
Żonę to się w domu zostawia, niech pilnuje żeby w piecu nie zgasło, a i wtedy obiecane kawki smakować lepiej będą, zapewniam




(z tym piecem to poleciałem ;) )


Witaj Krzysiu icon_smile.gif
Zapraszam,może się poznamy ;)
Tyko ciiiiii ;)
A z tym kogo nie brać może masz rację,toż nie na darmo zdjęcie swoje zapodalem ;)

No z piecem to poleciales icon_biggrin.gif Edytowano przez arturo72 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Nadejszla wiekopomna chwila ;)
......
proszę brać pod uwagę ;)



Cóż, Arturo ... pamiętasz co Ci napisałam w ramach przywitania? icon_biggrin.gif
No to się .... dzieje icon_biggrin.gif
Nie pierwszy i nie ostatni raz zresztą na tym forum icon_lol.gif
I dobrze - byłoby nudno gdyby nic się nie działo icon_wink.gif

Cytat

Potwierdzenie na 100% nadejdzie do końca weekendu



Jak dasz mi zielone światło, wpiszę na listę icon_smile.gif

Link do komentarza
Cytat

I jako swierzakowi powiedzcie co i za ile i gdzie i komu płacić bo co wziąść ze sobą to wiem ;)



Weżmiemy pod uwagę najpewniej najtańszą opcję, czyli dwa dni noclegu ze śniadaniami plus sobotnia wyżerka, czyli w sumie 180zł od osoby- płatne do rąk moich na miejscu. Znają nas tam, i ufają nam , dlatego nie ma przedpłat - ale to nas zobowiązuje do konkretów, czyli jeśli zapewnisz że pojedziesz a się nie stawisz , to w Ośrodku się wkurzą i ktoś bedzie musiał ponieść koszty, na tydzień wcześniej podajemy konkretną ilość osób.
Co zabrać ... coś do żarcia na piątkowe posiedzenie wieczorne - lokalne specjały w ilości nie hurtowej bynajmniej, jeno "na smak" tudzież coś kupnego. No i oczywiście to co lubisz pić (jeno nie wodę jak zwierzęta) ... najlepiej książki, opasłe grube tomy coby się nie nudzilo ... Pan Tadeusz ... myślę, że wiesz o co chodzi. Jeśli nie wiesz osssochozzziiii to pisz na priv icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Mam prośbę ... ponieważ teraz trochę mało dyspozycyjna jestem i mam ograniczone możliwości - proszę Was o poinformowanie kogo się da o zlocie sms/tel. Być może ktoś jeszcze nie wie ... Adam_mk, Cieszka, r-32, Xawieer, Jeea, Prezes Najjaśniejszy , Adiq'i ... i wielu więcej.
Jednym słowem ... jeśli ktoś może podzwonić, ewentualnie sesesmana wysłać o zlocie ... byłoby super.
Dajcie mi znać, bo jeśli nikt się nie podejmie - jakoś to powiadamianie zorganizuję icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...