Skocz do zawartości

Odrobina zrozumienia i dobrej woli nikomu nie zaszkodzi


Gość mhtyl

Recommended Posts

Cytat

Co Ty tak się czepił jakbyś innego życia poza forum nie miał.

Jakby ktoś tak siadł na mnie zaraz po zalogowaniu się to też bym podziękowała za takie forum, bez tłumaczenia się


Stokrotko, a ty co robisz tu na forum, tez nie masz innego życia, bo przeważnie ktoś kogoś określa swoją miarą.
Nie jesteś w temacie a podnosisz głos. Ty zawsze wszystkich z uporem maniaka bronisz czy maja racje czy nie, ale żeby podyskutować to niestety ale trzeba wiedzieć o co biega, a Ty raczej nie wiesz, Ty tylko widzisz że ktoś na kogoś krzyczy i zaraz go bronisz nie zagłębiając się dlaczego to robi.
Zaraz po zalogowaniu (po napisaniu trzech postów) zwróciłem uwagę jej znaczy się domkowipasywnemu, że nie wkleja się linków i wtedy jakoś jej to pasowało bo nie podziękowała i nie uciekła na inne forum. Uciekła na inne forum jak się tu rozpanoszyła za pozwoleniem Redakcji. Swój cel osiągnęła i sobie poszła. Ciężko Ci to pojąć?
Gdyby dalej tu pisała olał bym ten temat, ale z biegiem czasu okazało się po co tu przyszła.

Cytat

cholera, że też mnie wtedy nie było zalamka.jpg


icon_eek.gif icon_rolleyes.gif :hahaha2: :hahaha2:
Link do komentarza
Cytat

Jakbym miała w swojej stopce link do blogu o np moich seks podbojach to pewnie nawet byś tego nie zakwestionował.




Cytat

cholera, że też mnie wtedy nie było zalamka.jpg


Arturo, uważaj bo Stokrotka już drugi post z podtekstem napisała, coś tu musi być na rzeczy icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...