Skocz do zawartości

Ogrodzenie z gabionów wypełnionych łupanym bazaltem za 22 000 zł


Recommended Posts

W reprezentacyjnej części działki chciałem postawić oryginalne ogrodzenie, które nie wymaga konserwacji. Jeszcze przed stawianiem domu zobaczyłem gabiony i ciągle miałem w głowie ich nowoczesny wygląd, więc kiedy nastał moment ogrodzenia własnej działki, zgłębiłem bliżej ich budowę - mówi Rafał, Czytelnik Budujemy Dom, który ogrodzenie użytkuje od maja 2013 r.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wokol-domu/ogrodzenia/a/20962-ogrodzenie-z-gabionow-wypelnionych-lupanym-bazaltem-za-22-000-zl

Link do komentarza
"Na wkus i cwiet tawariszcza niet."
Moje skojarzenia z tego typu konstrukcją nie pozwoliłyby mi na ich zastosowanie w reprezentacyjnej czy nawet widocznej części. Ocynkowany metal będzie rdzewiał szybciej niż powlekany a utrzymanie będzie trudne. Natomiast puszczenie mchu i pnączy wszelakich może poprawić estetykę.
Dosyć oryginalny pomysł -- ale ...
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Gość Damian
Czy jestem w stanie otrzymać namiary na dostawcę koszy? Inwestora? Koszty przy tej skali zastanawiająco niskie, b.atrakcyjne. Sam zastanawiam się nad budową takiego ogrodzenia. Z góry dziękuję!
Link do komentarza
Gość mhtyl
1 godzinę temu, Gość Damian M napisał:

Czy jestem w stanie otrzymać namiary na dostawcę koszy? Inwestora? Koszty przy tej skali zastanawiająco niskie, b.atrakcyjne. Sam zastanawiam się nad budową takiego ogrodzenia. Z góry dziękuję!

Ceny może niskie dzisiaj ale nie w 2013 roku bo zapewne z tego roku pochodzi cena za nie.

Cytat

mówi Rafał, Czytelnik Budujemy Dom, który ogrodzenie użytkuje od maja 2013 r. 

 

Link do komentarza
  • 3 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...