Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cytat

Tiiiaaaaa - i się sypło icon_mrgreen.gif

A tyle razy, wręcz przysięgała, że rogów nie doprawiała. icon_cool.gif



Ale paczaj Rysiu z jaką powaga i namaszczeniem ja to robię ... normalnie pełne skupienie, doceń icon_biggrin.gif


Cytat

Myślę, że albo niedługo będziemy robić ściepę na wieniec, albo ja pojadę na olimpiadę letnią.

No bo albo Cię Piratu oskalpuje i ze dwa razy przeciągnie pod kilem, albo ja jestem Usain Bolt.
icon_mrgreen.gif
icon_mrgreen.gif
icon_mrgreen.gif
icon_mrgreen.gif
:takaemotka:
:takaemotka:
:takaemotka:



Hehehehe .... też mi się zdo icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

kilka fotek z Xavieerowego telefonu:
/za które oczywiście bardzo dziękuję icon_smile.gif /



Tam na górze za ta palisadą były fajne widoczki i nawet dziewczyny jakoweś zdobywały skałki tam, gdzie kończyła się barierka.

Ciekawe widoki na okolicę i Panią "Wspinaczkę" w akcji. Xavier na 100% ma w portfolio tylko pewno sam cieszy oko icon_lol.gif icon_eek.gif
Link do komentarza
Cytat

Tam na górze za ta palisadą były fajne widoczki i nawet dziewczyny jakoweś zdobywały skałki tam, gdzie kończyła się barierka.

Ciekawe widoki na okolicę i Panią "Wspinaczkę" w akcji. Xavier na 100% ma w portfolio tylko pewno sam cieszy oko icon_lol.gif icon_eek.gif



Chetnie bym obejrzała co mnie ominęło icon_razz.gif icon_lol.gif . I koniecznie foty od Piotra i Bobiczka ... bobiczek trzaskał jak szalony, a tylko kilka wstawił , Piotr też sporo natrzaskał icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Cytat

wierz mi
nie chcesz!
icon_biggrin.gif



Łojessssoooooo .... no dobra , odpuszczam uzewnętrznianie publiczne icon_redface.gif
mi wyślij na maila icon_biggrin.gif

Cytat

Daga pewno jest boso na zdjęciach bo przeca buciory do biegania zostawiła w Londku icon_smile.gif



icon_biggrin.gif icon_razz.gif

Cytat

bosa, naga i bezbronna! icon_biggrin.gif



Że co proszę?
no dobra , były dwa takie momenty - kiedy kładłam się do łóżka ....... spać icon_razz.gif

Cytat

icon_eek.gif bez co?



No spałam, Rysiu .... spałam .... ale masz rację - śpię czujnie icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...