Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Żelimet Hurt. Armatury Instal.


Recommended Posts

Odradzam!!!Zamówiłem grzejniki aluminiowe wraz z usługą skręcania na większą ilość żeber.Osoba która wykonała tą usługę nie bardzo wiedziała co robi i obecnie prawie każdy grzejnik ma wyciek.Po kontakcie dowiedziałem się,że nie ma gwarancji na grzejnik skręcany,który sami robili.Podobno przed montażem miałem sam sprawdzić wszystkie połączenia.Jakaś parodia!!!
Więc zamawiając jakikolwiek produkt u żelimeta musisz przyjść do sklepu z własnymi narzędziami i sam wszystko skrupulatnie sprawdzić.
Link do komentarza
Cytat

Odradzam!!!Zamówiłem grzejniki aluminiowe wraz z usługą skręcania na większą ilość żeber.Osoba która wykonała tą usługę nie bardzo wiedziała co robi i obecnie prawie każdy grzejnik ma wyciek.Po kontakcie dowiedziałem się,że nie ma gwarancji na grzejnik skręcany,który sami robili.Podobno przed montażem miałem sam sprawdzić wszystkie połączenia.Jakaś parodia!!!
Więc zamawiając jakikolwiek produkt u żelimeta musisz przyjść do sklepu z własnymi narzędziami i sam wszystko skrupulatnie sprawdzić.


To zapytaj się ich czy wiedzą co to jest Rzecznik Praw Konsumenta.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość installator
o ile mi wiadomo grzejniki aluminiowe są pakowane po 10 szt oryginalnie skręcone przez producenta maszynowo - widać że szkoda ci było na instalatora więc sam powinieneś przed założeniem sprawdzić szczelność bo nigdzie w żadnych hurtowniach po skręceniu nie sprawdzają szczelności bo nie mają do tego warunków i sprzętu . Trzeba było iśc do castoramy tam by cie pogonili i wcale ci nie skrecili
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...