Skocz do zawartości

Info - profil Irbis Strzecharstwo został zawieszony


Gość Strawman

Recommended Posts

Hmm, chyba warto umieścić tę informację aby zainteresowani nie próbowali się z nim kontaktować za pomocą tego forum.
Skrypt tego forum, a raczej redakcja, umożliwia użytkownikom wysyłanie PW do zawieszonego profilu, ale tenże profil nie może ich czytać (takie ustawienie forum) bo jest zawieszony.

Gdyby ktoś, coś, to da się adresata znaleźć bez trudu poza forum. Wybaczcie, ale jakoś stracił ochotę do przebywania w tym miejscu, a po kilkumiesięcznej nieobecności Redakcja postanowiła go zawiesić... szkoda, że jednocześnie udaje że nic się nie stało i markuje możliwości kontaktu z nim. W każdym razie przekazuję pozdrowienia.
Link do komentarza
Dzień dobry,
konto zablokowałem kilka miesięcy temu. Chodziło o uniemożliwienie rozmawiania ze sobą Strawmana i Irbisa (któreś z kont musiałem wykluczyć).
Konto Strawman (jak widać) nadal jest aktywne i zapraszam do dyskusji na Forum :-) Może się też Pan zdecydować na konto Irbisa, wówczas zablokuję konto Strawman.

Jak zawsze, zapraszam do kontaktu osobistego ze mną, aby wyjaśnić niedomówienia. Jeśli byłby Pan zainteresowany rozmową ze mną w cztery oczy, to jestem dostępny w redakcji codziennie. Będę też na najbliższym zlocie, w ten weekend w Podlesicach pod Częstochową, gdzie również Pana zapraszam.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza
Cytat

Hmm, chyba warto umieścić tę informację aby zainteresowani nie próbowali się z nim kontaktować za pomocą tego forum.
Skrypt tego forum, a raczej redakcja, umożliwia użytkownikom wysyłanie PW do zawieszonego profilu, ale tenże profil nie może ich czytać (takie ustawienie forum) bo jest zawieszony.

Gdyby ktoś, coś, to da się adresata znaleźć bez trudu poza forum. Wybaczcie, ale jakoś stracił ochotę do przebywania w tym miejscu, a po kilkumiesięcznej nieobecności Redakcja postanowiła go zawiesić... szkoda, że jednocześnie udaje że nic się nie stało i markuje możliwości kontaktu z nim. W każdym razie przekazuję pozdrowienia.


I znowu te głupie fałszywe pisanie samym o sobie.
Chłopie nie masz jaj, że chowasz się za Strawmanem? Miej tę odwagę cywilną i przyznaj się, szczerość i prawda jest lepsza od fałszu i zakłamania.
Link do komentarza
Informacja jaką tu zamieściłem dotyczyła wprowadzania w błąd użytkowników, a konkretnie stwarzania iluzorycznej możliwości kontaktu z zawieszonym profilem. Tyle.
Henryczku ... ty nie możesz żyć gdzie indziej, więc spokojnie odpuszczam ci i życzę satysfakcji - jest ci jakaś potrzebna icon_razz.gif
Link do komentarza
Cytat

Informacja jaką tu zamieściłem dotyczyła wprowadzania w błąd użytkowników, a konkretnie stwarzania iluzorycznej możliwości kontaktu z zawieszonym profilem. Tyle.
Henryczku ... ty nie możesz żyć gdzie indziej, więc spokojnie odpuszczam ci i życzę satysfakcji - jest ci jakaś potrzebna icon_razz.gif


Ireczku, i dobrze że to napisałeś ale po co ściemniasz i piszesz w dwóch osobach.
A co do tych możliwości a raczej nie możliwości kontaktu to zapewne tłumy waliły do twoich drzwi icon_biggrin.gif nie ma jak to podnoszenie swojego ego. icon_cool.gif
Link do komentarza
Cytat

Nie zapomniałem bo nie wiedziałem że był takim perfidnym oszustem, ale wiesz to w zasadzie mieści się w określeniu "robił ludzi w bambuko".


Hmm... pozwolicie, że nie będę komentował dyskusji dwóch forumowych pyskaczy, ale odniosę się do meritum wpisu dotyczącego zawieszenia konta Irbis Strzecharstwo.

Chciałbym aby Redakcja wypowiedziała się w kwestii celowości z jednej strony umożliwienia zainteresowanym użytkownikom forum pisania prywatnych wiadomości do właściciela zawieszonego profilu, a z drugiej strony ukrywała informację, że wiadomość ta nie zostanie przekazana adresatowi.

Najprostszym rozwiązaniem byłaby informacja przekazywana już podczas próby kontaktu - np. komunikat:
"Przesłanie Prywatnej Wiadomości do tego profilu jest niemożliwe z uwagi na jego zawieszenie!"
i to załatwiło by sprawę. Aktualny stan może nasuwać podejrzenie o wykorzystywanie nawet zawieszonych profili do nabijania licznika, co nie świadczy zbyt dobrze o Redakcji.
Link do komentarza
Cytat

Hmm... pozwolicie, że nie będę komentował dyskusji dwóch forumowych pyskaczy, ale odniosę się do meritum wpisu dotyczącego zawieszenia konta Irbis Strzecharstwo.


Słuchaj, zachowujesz się jak smarkacz który ma 10 lat a nie jak dorosły facet.
Powinieneś Redakcję po nogach całować, że jest tak pobłażliwa dla Twojego błaznowania. Na FM wywalili Cię na zbity pysk i tam japy nie otwierasz bo Cię tam gaszą szybciej niż coś napiszesz.
Powinieneś dostać bana na oby dwóch kontach.
I wiesz co Irek, lepiej być pyskaczem forumowym niż zakłamanym dwulicowcem forumowym.

Cytat

Chciałbym aby Redakcja wypowiedziała się w kwestii celowości z jednej strony umożliwienia zainteresowanym użytkownikom forum pisania prywatnych wiadomości do właściciela zawieszonego profilu, a z drugiej strony ukrywała informację, że wiadomość ta nie zostanie przekazana adresatowi.

Najprostszym rozwiązaniem byłaby informacja przekazywana już podczas próby kontaktu - np. komunikat:
"Przesłanie Prywatnej Wiadomości do tego profilu jest niemożliwe z uwagi na jego zawieszenie!"
i to załatwiło by sprawę. Aktualny stan może nasuwać podejrzenie o wykorzystywanie nawet zawieszonych profili do nabijania licznika, co nie świadczy zbyt dobrze o Redakcji.


Redakcja nie musi się takiemu jak Ty tłumaczyć się ze swoich podjętych decyzji.
Pchasz się jak pewne zwierze do ... nie zauważyłeś że nie jesteś tu wcale mile widziany po tym co zrobiłeś. Nie masz Irek ani honoru ani za grosz szacunku.
Link do komentarza
Cytat

Mam nadzieję, że nie zrezygnowałeś z tego forum.
Zawsze lubiłam czytać Twoje wypowiedzi



Które alter ego ?

Cytat

Wybaczcie, ale jakoś stracił ochotę do przebywania w tym miejscu



To przekaż Irkowi jak już pojawi sie znowu w Twojej głowie, żeby się nie wygłupiał i wracał, bo wolałam czytać Irka z czasów kiedy nie robił scen. Nie wiem .... może leki mocniejsze niech weźmie i .... wraca. Ty nie będziesz juz wtedy musiał go ratować. Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Dziękuję w imieniu Redakcji za troskę, czy aby Redakcja nie nabija sobie licznika.

I zgłaszam wypowiedź do konkursu na "Piramidalną bzdurę stulecia". Ma wszelkie szanse na najwyższe trofeum...


Też tak zrozumiałem tę jego wypowiedź, ale chyba chodziło mu o coś innego, że jest pokręcony to fakt, ale nie sądzę żeby był aż takim idiotą. Inna możliwość to taka że się nawąchał jakiejś trawy, jak to strawman i mu odbiło. icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

Dziękuję w imieniu Redakcji za troskę, czy aby Redakcja nie nabija sobie licznika.
I zgłaszam wypowiedź do konkursu na "Piramidalną bzdurę stulecia". Ma wszelkie szanse na najwyższe trofeum...



Hmm, strasznie się motacie przyjaciele! Gotowiście powiedzieć wszystko aby tylko odwrócić uwagę od meritum, a zwróciłem uwagę na jeden, drobny szczegół który nie powinien mieć miejsca na szanującym się forum... Odpowiedzi nie uzyskałem, ale przyznaję staracie się dość intensywnie zagadać pytanie. To można traktować jako odpowiedź
Link do komentarza
Cytat

Odpowiedzi nie uzyskałem, ale przyznaję staracie się dość intensywnie zagadać pytanie. To można traktować jako odpowiedź


Bo nie jesteś wart aby odpowiedź uzyskać.
Trzeba najpierw mieć szacunek sam do siebie aby potem wymagać go od innych.
Link do komentarza
Kochani
zlewka tego niedorobionego narcyza w zmultiplikowanej postaci
przeca nikogo nie obchodzi, jakie ma problemy, no może oprócz wielokwiatka, ale ta też nie do końca jest stabilna;
dostał i tak szansę, o jakiej nie ma co marzyć na innych forach - nie docenił, niech sp... albo niech przestanie bredzić i pisze w tematach na temat
bo teraz odezwał się li tylko, żeby podbić temat - więc niech odejdzie w nie(od)byt.

Amen
Link do komentarza
Cytat

Każdy jest "wart" odpowiedzi - i tak się też stało - odpowiedzi udzielono.
A to, że nie zadowala pytającego - to zupełnie inna sprawa, w zasadzie osobnicza, a może "dwuosobnicza" ?



Tu nie chodzi o to czy odpowiedź mnie zadowala, a o to, że skrypt spamuje (na skutek niedopatrzenia?) i jednego słowa na temat "dlaczego?" nie przeczytałem.

Druga kwestia to stwarzanie złudnego wrażenia użytkownikom, że prywatna korespondencja dochodzi do adresata (nie mówię tu o ingerencji Redakcji w prywatną korespondencję, bo takie prawo Redakcja sobie przyznała, tak jak dowolną edycję postów użytkowników i każdy uczestnik z tym musi się pogodzić...).

Jak zwykle na tym forum wszyscy którzy piszą w wątku nie widzą problemu. Sądzę, że w realnym świecie takie postępowanie miałoby swój paragraf i tyle. Wątek został założony dlatego, że Redakcja też nie widzi problemu, a mnie się wydaje to nieuczciwe w stosunku do nieświadomych użytkowników. Możecie zakrzykiwać to co piszę, ale to faktu nie zmienia.
Link do komentarza
Kolejny raz chcesz zmieniać forum "pod siebie". To jak jest - że zasady funkcjonowania forum wprowadzone przez Redakcję obowiązują wszystkich, a jednak nikt nigdy nie robił z tego powodu takich problemów jak Ty.
Może dlatego, że dotąd nie było tak za przeproszeniem upierdliwego wielonickowca.
Powstaje pytanie - jeśli setkom ludzi którzy tu bywają pasują te zasady lub nie przeszkadzają - to czy jest sens je zmieniać po to, żeby zadowolić jednego forumowicza który i tak nie będzie nigdy zadowolony bo zawsze szuka dziury w całym?
Link do komentarza
  • 5 tygodnie temu...
Gość Strawman
Cytat

Panie Irbis / Strawman, dałem Panu wybór korzystania tyko z jednego konta. Wykasowanie zawsze jest ostatecznością, a to jedyna opcja, aby nie otrzymywał Pan powiadomień. Z dyskusji zrozumiałem, że nie będzie Pan korzystał z konta Irbis. Czy w związku z tym mam je wykasować?



Byłbym wdzięczny za skasowanie konta Strawman.
Proszę też zrobić wszystko co konieczne aby nie spamować poczty użytkownika Irbis Strzecharstwo.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Szkoda tylko, że dopiero po prawie dwóch latach przetrawił i zrozumiał, ale lepiej późno niż wcale.
W końcu posłuchał się kolegów z forum i tak zrobił jak mu doradzali icon_biggrin.gif
Brawo Irek, będą jeszcze z Ciebie ludzie icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Gość Strawman
Cytat

Szkoda tylko, że dopiero po prawie dwóch latach przetrawił i zrozumiał, ale lepiej późno niż wcale.
W końcu posłuchał się kolegów z forum i tak zrobił jak mu doradzali icon_biggrin.gif
Brawo Irek, będą jeszcze z Ciebie ludzie icon_biggrin.gif



Chroń mnie Panie przed takimi "kolegami", a już szczególnie przed słuchaniem ich rad - przestałem pisać na forum jako Irbis Strzecharstwo ju z dawno temu i nie widzę powodu aby to się zmieniło. Dla zamknięcia tematu pozwolę sobie zacytować swoją odpowiedź z innego wątku i to koniec mojej aktywności w tym miejscu:

"... Proforma jeszcze raz napiszę: konto Irbis Strzecharstwo jest nieczynne od dawien dawna a należało do Ireneusza Sikorskiego - właściciela firmy Irbis Trading! W przeciwieństwie do większości aktywnych tu "jastrzębi" nigdy nie chowałem się za anonimowymi nickami! Konto Strawman założyli pracownicy mojej firmy, bo brakowało im temperowania tej ignorancji, w kwestii budowania, prezentowanej przez nieomylnych "jastrzębi" z forum, do których zaliczam mhtyla - brakowało kogoś kto pokazywałby tę ignorancję.

Bywało, że korzystałem z tego konta (Strawman) - na przykład kiedy uznałem że poziom głupoty prezentowany w wątku przekracza dopuszczalne normy, bądź kiedy odzywał się ktoś, kto czekał na informacje lub wsparcie ode mnie. Stąd czasem niewielkie niekonsekwencje w profilu psychologicznym tego konta icon_wink.gif Zabawnie przestało być kiedy redakcja zaczęła wprowadzać korekty do postów pisanych z tego profilu. Uznałem wtedy, że nie ma sensu wystawiać się na strzał w miejscu w którym obowiązujące zasady zależą od humoru redakcji i są nieokreślone, a często sprzeczne z prawem! Regulamin który ostatecznie zmusza do akceptacji wszelkich poczynań redakcji i wspieranego przez nią kółka wzajemnej adoracji. Można było inaczej - ale jestem za wygodny. Na PW otrzymywałem sugestie że można z tego zrobić niezły huczek medialno/sądowy, który nauczyłby korporacje że arogancja w sieci nie popłaca. Wtedy też dowiedziałem się, że skrypt forum umożliwia podglądanie redakcji prywatnej korespondencji, przesyłanej przez PW i ingerowanie w nią. Uznałem, że nie warto tracić czasu na współtworzenie czegoś, co nie wiadomo komu i czemu służy... ... "
Link do komentarza
Irek no naprawdę musisz jeszcze dalej jątrzyć i pieprzyć trzy po trzy.
Przy mojej pochwale za prośbę skasowania konta, chciałem jeszcze coś dopisać, ale mówię sobie - nie facet zmądrzał.
Teraz też tego nie napiszę bo jednak widać że tacy jak Ty są niereformowalni i szkoda strzępić język.
Na PW to Ci pewnikiem Leondo podpowiadał, bo to ten przedział mentalności, ale chyba już nie będzie więcej tego robił bo się nawrócił i pisze teraz tylko z drugiego konta. ninja.gif

Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
I piźdz...c. nie będzie ludzi z Irusia zalamka.jpg a taką miałem nadzieję że znormalniał.
Irek ty jesteś kuropatwa co chowa się pod miedzą (czytaj pod nickiem stawmana), ale jak dobrze nas nazwałeś - Jastrzębie wszystko wypatrzą bo nie ma jak to jastrzębie oko.
Ile razy obiecywałeś, że to już koniec a jedna zawsze powracałeś, chyba chorujesz na pewna chorobę, co? icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...