Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
gmoski

Jakie wybrać rynny?

Recommended Posts

Cześć! Niedawno zauważyłem, że dwie rynny zaczęly trochę przeciekać i woda leje się po ścianach domu. Troche mnie to zdziwilo, bo były montowane jakieś dwa lata temu i powinny działać. Kto poleci rynny lepszej jakości? Jacy producenci są dobrzy?

tak to niestety bywa, jak się zle trafi na jakieś plastiki. poszukaj na stronie polskiego producenta plastmo. oni mają rynny naprawdę dobrej jakości.

Cytat

tak to niestety bywa, jak się zle trafi na jakieś plastiki. poszukaj na stronie polskiego producenta plastmo. oni mają rynny naprawdę dobrej jakości.

Tylko po co ma szukać jak już autor tematu ma rynny, a po drugie nic nie wiadomo jakiego producenta ma rynny bo jeszcze nie odpowiedział.
A tak ogólnie rzecz ujmując to ta wasza pisanina to żenada, śmierci tanią reklama na kilometr.

Cytat

A tak ogólnie rzecz ujmując to ta wasza pisanina to żenada, śmierci tanią reklama na kilometr.

Ale gościu pisze w dziale słup ogłoszeniowy

Cytat

Ale gościu pisze w dziale słup ogłoszeniowy

Dlatego napisałem, że to żenada. No własnie o to chodzi, że to Słup Ogłoszeniowy, więc niech pisze bez ogródek a nie ściemnia głupio że niby to czy tamto. Za reklamę nikt mu łba w tym dziale nie urwie.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Czekamy na czwartek...   "Przygotowujemy się do takiego funkcjonowania społeczeństwa, gospodarki, które będzie równolegle działało nawet w tej trudnej sytuacji. W rządzie jest przygotowywany plan wyjścia z obecnie panujących ograniczeń - zapowiedział rzecznik rządu Piotr Müller. Ujawnił, że w czwartek zostaną ogłoszone decyzje dotyczące działalności szkół oraz egzaminów, a także dostępu do poszczególnych miejsc, takich jak sklepy."   https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-piotr-muller-w-czwartek-zapadna-wazne-decyzje-dotycza-m-in-m,nId,4426977
    • Firma Metalurgia S.A. Radomsko w swojej szerokiej ofercie posiada m. in. panele ogrodzeniowe. Panele ogrodzeniowe cechują się uniwersalną estetyką, szerokim spektrum zastosowania, z przeznaczeniem do do grodzenia zarówno prywatnych działek, zagród, posesji oraz większych przestrzeni. Zaletą jest dobry stosunek ceny do jakości, możliwość szybkiego montażu oraz łatwa aranżacja do istniejących obiektów. Polecam w związku z tym zainteresować się jeszcze https://www.metalurgia.pl/ogrodzenia/panele-ogrodzeniowe/panele-ogrodzeniowe-1 Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji z tego zakresu.
    • Jak by co to izolator flugera nie działa na te ślady... sprawdziłem u siebie. W sklepie flugera też już go nie polecają na ślady od kabli. 
    • https://chnnews.pl/europa/item/4535-pandemia-sie-cofa-rzady-chca-lagodzic-restrykcje.html?fbclid=IwAR3csN8ZLf7l_vphScJ-hgvcK2GpEwCsqJEt_mL01x1jj2dvon3Woon6g5A  
    • Ciekawy artykuł...tam się chyba zagotuje gdy wirus rozprzestrzeni się. Myślę o zagotowaniu czyli również zamieszkach/wojnie domowej. Długo nie interesowałem się tym co dzieje się w Indiach. Jawiły mi się one jako państwo prawie demokratyczne. Jak z czasów Indiry Gandhi ewentualnie trochę późniejszych. A to już historia. I dramat ludzi. https://www.ofeminin.pl/swiat-kobiet/to-dla-nas-wazne/jesli-koronawirus-rozprzestrzeni-sie-w-indiach-zachoruje-nawet-300-mln-ludzi/8jd739t
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...