Skocz do zawartości

Czy jest możliwość postawienia budynku gospdarczego na działce rolnej nie będąc rolnikiem?


Kajka35159

Recommended Posts

Witam icon_smile.gif Otóż mam pewien problem, ponieważ posiadam działkę rolną 750m2 i chciałabym postawić an niej mały budynek gospodarczy, około 15-20m2. Czytałam trochę i raz jest napisane, że można, raz że może tylko rolnik, a jeszcze innym razem, że nie i koniec kropka icon_redface.gif Chciałabym w tej mojej szopce trzymać elementy toru do agility oraz ławkę (d wystawiania na zewnątrz), kosiarkę, i materiałowy, składany daszek. Moje pytanie brzmi, czy jest możliwość postawienia małego budynku rolniczego o wielkości 15-20m2 na działce rolnej na samo zgłoszenie? Jeśli tak, to jakie dokumenty musiałabym dostarczyć? Jestem kompletnie zielona w tym temacie...
Z góry dziękuję za uwagę i pozdrawiam, Kaja Hancewicz.
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Najprościej będzie dowiedzieć się z pierwszej ręki, bo my tu sobie gdybamy, że można, a okaże się, że autor takiego pozwolenia nie dostanie, bo ptaki w odwrotną stronę u niego latają. Z tego, co widzę, ile urzędów tyle interpretacji praw, dlatego jak masz za daleko do starostwa to spróbuj się tam dodzwonić.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...