Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Dziękuję, to świetnie, mogę jechać na zakupy   Myślałem o tablicówce, bo dawała mi spokój, że plama nie wyjdzie i na pewno dobrze pokryje. Natomiast ze względów ekonomicznych zrezygnuję - mam poprzednią farbę, którą malowana była kuchnia, więc jej użyję po prostu na farbę na plamy. Pewnie będzie to widoczne, no, ale - bez większego remontu, nie spodziewam się idealnych efektów.
    • Stąd tez nurtuje mnie pytanie. Bo budując piwnice oczekiwałem również że będzie to chłodne miejsce latem. Czy ocieplając we właściwy sposób z użyciem termobloczkow, unikając wszelkich mostków w kontakcie z gruntem uzyskam chłodną piwnice czy miejsce o podobnym mikroklimacie jak parter? Oraz czy chcąc uniknąć utraty ciepła z kotłowni która znajduje się w piwnicy (w przypadku gdybym jednak nie chciał ogrzewać wszystkich pomieszczeń bądź w ogóle grzewać piwnicy) musiałbym ocieplić całe pomieszczenie kotłowni od wewnątrz?    W kwestii izolacji czy w tym miejscu w przejściu wystarczy xps na posadzkę czy tu się też daje termobloczka?   
    • Firma Clipper posiada w swojej ofercie szeroki asortyment kontenerów na budowę w celu stworzenia zaplecza dla ekip technicznych, budowlanych. Chodzi o stworzenie im odpowiednich warunków do pracy, odpoczynku czy przeglądania i analizowania dokumentacji technicznej. W ofercie znajduje się kilka wariantów podzielonych ze względu na wyposażenie. Ich specyfikacja dostępna jest pod niniejszym linkiem: https://clipper.pl/wynajem-kontenerow/
    • Tak nasączony (a raczej opity) styropian jaki ostatnio wyrzucałem, to sam nie mogłem uwierzyć że taki może być. Wręcz w nim woda chlupotała, a ważył jak betonowy bloczek. Dlatego zmieniłem zdanie o nasiąkliwości styropianu.
    • Trafne, bardzo trafne określenie Tylko smutne jest to że autor tematu założył temat i tyle my go widzieliśmy a tak bardzo mu niby zależało na szybkim rozwiązaniu problemu.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...