Skocz do zawartości

Polecana firma budowlana Bydgoszcz


Recommended Posts

Witam, postanowiliśmy z mężem spełnić nasze marzenie i wybudować dom. Jestem ( mąż nie chce się mieszać w przygotowania)
na etapie oczekiwania na wydanie warunków zabudowy.
Później podjęcie decyzji, czy chcemy wystąpić o pozwolenie czy postąpić zgodnie z nowymi przepisami, w oparciu o zawiadomienia.
Aczkolwiek mam wrażenie, że może i byłoby szybciej ale ryzykowniej, zawsze komuś może coś się nie spodobać i narazić nas na
wstrzymanie budowy. Więc pewnie wybierzemy pozwolenie na budowę. Co o tym myślicie. Może jakaś rada nim popełnię błąd?
Ale najtrudniejsze to znaleźć dobrego wykonawcę. Czy możecie mi polecić firmę budowlaną z Bydgoszczy lub okolic? ansc
Link do komentarza
Bajbaga ma rację - jak najbardziej jest. Jak czytam prawo budowlane to zauważam, że zostało ono uzupełnione o nowe zapisy w tym ten "pozwalający" na skróconą
procedurę urzędową przy budowie m.in budynków jednorodzinnych nie usuwając/wykluczając "starych" zasad. Niestety mam wrażenie, że nowe zasady w przypadku
"trafienia"na np. złośliwego sąsiada/urzędnika mogą przysporzyć tylko kłopotów i wstrzymanie budowy z koniecznością uzyskania pozwolenia.
Link do komentarza
Cytat

Jest. icon_mrgreen.gif


Przyznam się, że nowego prawa budowlanego nie czytałem ale z niusów jakie głosiły istotne zmiany przed uchwaleniem nowego PB to nowym prawie było między inny zniesienie PnB a zastąpić to miało zgłoszenie.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...