Skocz do zawartości

DAFNE / Archipelag


arek_slupsk

Recommended Posts

Właśnie zakupiłem projekt Dafne http://www.archipelag.pl/artykul.php?KatID...1300&ArtID=2228 - jestem ciekaw jaki koszt Państwa zdaniem musze poniesc na ten dom w stanie surowym zamknietym? i jaki czas realizacji jest osiagalny?
Czy ktos z panstwa wybudowal lub buduje ten domek?
Czy macie zdjecia zrealizacji? albo z zakonczonej budowy? zawsze to inaczej wyglada niz na projekcie.
Pozdrawiam.
Link do komentarza
  • 8 miesiące temu...
Cytat

Właśnie zakupiłem projekt Dafne http://www.archipelag.pl/artykul.php?KatID...&ArtID=2228 - jestem ciekaw jaki koszt Państwa zdaniem musze poniesc na ten dom w stanie surowym zamknietym? i jaki czas realizacji jest osiagalny?
Czy ktos z panstwa wybudowal lub buduje ten domek?
Czy macie zdjecia zrealizacji? albo z zakonczonej budowy? zawsze to inaczej wyglada niz na projekcie.
Pozdrawiam.


Witam serdecznie,ja też zakupiłem projekt tego domu.Narazie załatwiłem wszystkie zezwolenia oraz naniosłem poprawki w projekcie.Teraz projekt jest super.Budowę zaczynam w sierpniu 2008 r.,chętnie bym podzielił się uwagami na temat technologii budowy,oraz użytych materiałów.Jeśli ktoś już rozpoczął lub zakończył budowę tego domu,ma może jakieś zdjęcia itp. to bardzo proszę o podzielenie się wiadomościami.Pozdrawiam. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Cytat

Witam serdecznie,ja też zakupiłem projekt tego domu.Narazie załatwiłem wszystkie zezwolenia oraz naniosłem poprawki w projekcie.Teraz projekt jest super.Budowę zaczynam w sierpniu 2008 r.,chętnie bym podzielił się uwagami na temat technologii budowy,oraz użytych materiałów.Jeśli ktoś już rozpoczął lub zakończył budowę tego domu,ma może jakieś zdjęcia itp. to bardzo proszę o podzielenie się wiadomościami.Pozdrawiam. icon_biggrin.gif





informacja i fotki na forum www.archipelag.pl
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...