Skocz do zawartości

Lista obecności na Jeśkę 2015 :)


Recommended Posts

Wiem swołocz ze mnie.
Ale - dyktat. icon_biggrin.gif

Do 26 września, bezwzględnie proszę o potwierdzenie swojego uczestnictwa w tej imprezie (może być na PW) - bo mi lokacyjne ułamki wychodzą.

Uprzedzałem, że dyktat - przeto

Znając Nasze i Wasze upodobania i preferencje, postaram się w miarę skutecznie, spełnić Wasze niewypowiedziane "założenia" towarzyskie i łóżkowe. icon_cool.gif

Nie mniej jednak, może się okazać, że nie podołam, temu aby, wszystkich zadowolić (nie te lata .......... icon_redface.gif icon_lol.gif )

Ewentualne reklamacje - piszemy na Berdyczów. icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
No dobra ludziki.

Rozumiem, że wszyscy z listy będą obecni.

Jesli nie, to obiecuję, że taki delikwent (delikwentka) nie zaznają spokoju do końca moich dni, a nawet dłużej - z zza tamtej ściany będę straszyć nawet następne 3 pokolenia.
A jestem strasznie upierdliwy. icon_evil.gif

icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif

Ps. Będzie ktoś na miejscu już około 14-stej ?
Link do komentarza
Cytat

No dobra ludziki.

Rozumiem, że wszyscy z listy będą obecni.

Jesli nie, to obiecuję, że taki delikwent (delikwentka) nie zaznają spokoju do końca moich dni, a nawet dłużej - z zza tamtej ściany będę straszyć nawet następne 3 pokolenia.
A jestem strasznie upierdliwy. icon_evil.gif

icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif

Ps. Będzie ktoś na miejscu już około 14-stej ?



Ja nic jeszcze nie wiem .... nie wiem jak dotrę, czym dotrę i o ktorej dotrę i czy nie za bardzo wkurzona icon_lol.gif . Samochód u mechanika i nie wiem czy oddadzą do piątku. Ostatecznie pozostają autobusy :(


Cytat

Pozycja 9 i 10 nieaktualna - wypadli icon_cry.gif



Kurcze .... szkoda. Dawno śmy się nie widzieli icon_neutral.gif Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...