Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
COLORAT

StoColor Dryonic

Recommended Posts

StoColor Dryonic - innowacyjna farba elewacyjna

Firma Sto znalazła rozwiązanie na osadzanie się brudu, kurzu i zanieczyszczeń na elewacjach.

StoColor Dryonic jest inteligentną farbą elewacyjną która dzięki specjalnej recepturze w zdumiewająco krótkim czasie odprowadza wodę z elewacji w związku z czym zapobiega zabrudzeniom, rozwojowi alg czy grzybów. Dzięki temu elewacja zachowuje na dłużej swój optymalny, pożądany wygląd.

Powłoka malarska oprócz szerokiej palety kolorystycznej ma także bardzo wysoką wytrzymałość mechaniczną, zachowuje swoją strukturę a także ma imponującą przyczepność do podłoża .

Inspiracją nowej farby był jeden z gatunków chrząszcza zamieszkującego pustynię Namib w Afryce Zachodniej. Wzorując się na strukturze pancerza Onymacris unguicularis farba StoColor Dryonic została ogłoszona ponad nanotechnologię. Dzięki szczegółowo opracowanej technologii jest wyjątkowo sucha niezależnie od warunków, nie pozwala na rozwój alg czy grzybów- bez dodatków biocydów. A to wszystko zawdzięczamy hydrofilowo-hydrofobowej mikrostrukturze.

Elewacja z systemem StoColor Dryonic jest sucha już w rekordowym czasie niezależnie od oddziaływania rosy, mgły czy deszczu.

Nowatorska farba idzie w parze z naturą, nie posiada biobójczej warstwy ochronnej z pewnością można malować tynki elewacyjne, klinkiery, tworzywa sztuczne, metal i beton. Zastosowanie najnowszej farby może być nie tylko na nowych budynkach ale także w przypadku renowacji.

www.colorart.pl Edytowano przez COLORAT (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

StoColor Dryonic jest inteligentną farbą elewacyjną która dzięki specjalnej recepturze w zdumiewająco krótkim czasie odprowadza wodę z elewacji w związku z czym zapobiega zabrudzeniom, rozwojowi alg czy grzybów. Dzięki temu elewacja zachowuje na dłużej swój optymalny, pożądany wygląd.


Ja rozumiem, że reklama dźwignia handlu i każdy bajer/kit wciśnięty klientowi skutkuje, ale nie zapominaj kolego że skutek może być odwrotny do zamierzonego.
Wciskając różne zalety farby odnoszę wrażenie, że jest ona wieczna, niezniszczalna a tu taki mały szczegół ale jak ważny
Cytat

Dzięki temu elewacja zachowuje na dłużej swój optymalny, pożądany wygląd.

czyli nie jest wieczna tylko zachowuje na dłużej, jak na dłużej? rok, dwa czy może cztery lata? a co z północną stroną elewacji? przy jasnych kolorach nie zielenieje?
A najlepszy bajer to chwyt z farbą inteligentną icon_lol.gif to co ona ma w sobie mikro-nano-procesory zasilane bateriami słonecznymi? inteligentne mogą być np komputery, roboty ale nie farba. Takim głupim tekstem mnie zniechęciłeś do zakupu swojego cudu.
Tak samo jak tekst
Cytat

Wzorując się na strukturze pancerza Onymacris unguicularis farba StoColor Dryonic została ogłoszona ponad nanotechnologię

została przez kogo ogłoszona ponad nanotechnologię? przez kolegów z UFO :takaemotka:
Następnym razem radze pisać bardziej z umiarem reklamę produktu i nie dać się ponieś bełkotowi o ponad kosmicznej technologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

 • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

 • Najnowsze posty

  • Każdy zakład energetyczny ma zatwierdzaną odgórnie (przez URE) taryfę opłat za wykonanie przyłączy. Faktycznie do 200 m jest zryczałtowana opłata za kW mocy przyłączeniowej. Jednak z inną (niższą ) stawką za przyłącza napowietrzne, niż za kablowe (ziemne). Stawka przy dłuższym przyłączu też jest zróżnicowana zależnie od rodzaju przyłącza (napowietrzne czy kablowe).
  • Oczywiście. Ale to duży skrót myślowy   Jak coś działa bezprzewodowo to zawsze jest jakiś nadajnik i odbiornik. Więc przewody do led czy lampki trzeba doprowadzić ale przez jakiś odbiornik.   Przy okazji:   Nie sądzę, żeby autor miał na myśli umieszczenie wyłącznika na suficie.   Po prostu niefortunnie skonstruował zdanie.      
  • Zalecaną maksymalną długością dla paneli dachowych na rąbek jest długość 7m. Można wyprodukować dłuższe panele, ale ze względu na transport, czy późniejszy montaż na dachu, musi to być z to zamówinone z pełną świadomością późniejszych ew. problemów z rozładunkiem, czy montażem na dachu.   ___________________________ Blachy Pruszyński, panele dachowe na rąbek    
  • Bo są wyłączniki bezprzewodowe. Simon ma dobry osprzęt, można sie pokusić o jego kupno.
  • Wszystko zależy od tego jak skomplikowany jest dach. W przypadku dachów prostych np. dwuspadowych, bez lukarn, uzasadnionym jest zamontowanie blachodachówki ciętej na wymiar. Jeśli dach jest wielopołaciowy z dużą liczbą skosów i przecinających się połaciach, uzasadnionym jest zastosowanie blachodachówek panelowych. Ze względu, że blachodachówki panelowe produkowane są w symetrycznych stałych formatach np. blachodachówka REN 1192x720, łatwiej jest dopasować takie odcinki do skomplikowanych połaci, niż arkusze długie, blachodachówki ciętej na wymiar. Symetryczność modułów powoduje, że przy jej układaniu nie powstaje dużo odpadów (można przyjąć, że jest to ok. 5%).   ______________________ Blachodachówka panelowa REN, Blachy Pruszyński      
 • Popularne tematy

×
×
 • Utwórz nowe...