Skocz do zawartości

ogrzewanie panelowe na podczerwień


Recommended Posts

Cytat

Czy Ktoś ma doświadczenia z tą metodą ogrzewania?



Wpisz w google "bukowa chatka"Iwony i Mariusza
Tam coś znajdziesz jeśli nic nie pochrzaniłem.
Ponadto w innyw wątku Iwona i Mariusz zamieścili zestawienie ile Ich kosztowało ogrzewanie na przestrzeni 2-3 lat jeśli dobrze pamiętam.Tytułu wątku nie pamiętam.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

Wpisz w google "bukowa chatka"Iwony i Mariusza
Tam coś znajdziesz jeśli nic nie pochrzaniłem.
Ponadto w innyw wątku Iwona i Mariusz zamieścili zestawienie ile Ich kosztowało ogrzewanie na przestrzeni 2-3 lat jeśli dobrze pamiętam.Tytułu wątku nie pamiętam.




No niestety "bukowa chatka" to ogrzewanie standart. Na tyle sprzedanych paneli na podczerwień, i żadnych opinii? To bardzo dziwne ...
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 8 miesiące temu...

Ostatnio zbieram informacje na temat tego rodzaju ogrzewania gdyż planuję remont domu rodziców, który zamierzam zacząć właśnie od zmiany ogrzewania. Rodzice są już starsi i organizacja zmagazynowania opału na zimę czy codzienne palenie w piecu jest bardzo uciążliwe. Dlatego chcę postawić na nowoczesną technologię, która jest łatwa w obsłudze i gwarantuje komfortowe ciepło. Panelowe ogrzewanie elektryczne zwróciło mą uwagę gdyż spełnia wszelkie moje oczekiwania. Dodatkowo znalazłam polskiego producenta tych paneli, który zajmuje się również ich montażem. Polska dobra jakość jak zachwalają inni użytkownicy oraz przedstawione rachunki za ogrzewanie w sezonie zimowym powodują, że jestem zdecydowana na ten rodzaj ogrzewania.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...