Skocz do zawartości

kominek z płaszczem wodnym


wojtas

Recommended Posts

W maju zaczynam budowe domu a dalej nie wiem czy z kominkiem wodnym czy bez. Chciałbym mieć taki kominek ale wysłuchuje dużo "dobrych" rad i już sam nie wiem. Może ktoś już ma i chce się podzielić jak i gdzie kupić, za ile i może poleci firme z Małopolski
Link do komentarza
Cytat

W maju zaczynam budowe domu a dalej nie wiem czy z kominkiem wodnym czy bez. Chciałbym mieć taki kominek ale wysłuchuje dużo "dobrych" rad i już sam nie wiem. Może ktoś już ma i chce się podzielić jak i gdzie kupić, za ile i może poleci firme z Małopolski



Tu wybierzesz odpowiedni dla siebie, świetnie sobie radzi z CO i CWU jako dwufunkcyjny.
http://www.ulrich.com.pl/oferta/offer.php?nodeId=140&dzial=k
Kupiłem listopad 2006 z pełnym osprzętem 7.800,00 ( z VATem 22%) + montaż pod instalację rur REHAU 1.000,00, 5 LAT gwarancji. Działa jako wspomaganie pieca olejowego URLICH.
Nie słuchaj innych, myśl sam, to ty budujesz dla Siebie. Ja proponuję tej firmy, naprawdę się opłaca
Link do komentarza
http://www.ulrich.com.pl/oferta/offer.php?nodeId=140&dzial=k

nie znalazłem tam trwałości..3....5...7lat???. ile kosztuje chemia do czyszczenia... jaka będzie cena drewna liściastego gdy i u nas będą przepisy UE dotyczące drewna ...x3 x5... co w razie przymusowej nieobecności....
Czy nie lepiej kasę przeznaczyć na izolację i przysłowiową żarówką jak w Norwegii się ogrzewać... a kominek zamknięty... to nie jest kominek! A jeszcze!!!!! przymus palenia odbiera przyjemność, nie tylko szyba.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
HEJ!!! JA ZAJMUJE SIĘ SPRZEDAŻĄ TAKICH URZĄDZEŃ I WIEM ŻE JAK SOBIE BEDEĘ BUDOWAŁ DOM TO GŁÓWNYM OGRZEWANIEM BĘDZIE TAKI KOMINEK Z PŁASZCZEM WODNYM PLUS KOCIOŁ GAZOWY. tAKIE ROZWIĄZANIE MA SAME PLUSY
-KOMINEK DAJE TANIE OGRZEWANIE I MA NAPRWADĘ DUŻĄ MOC NO I DODATKOWO TWORZY SUPER KLIMAT W SALONIE
-KOCIOŁ GAZOWY ZAPEWNIA WYGODĘ CO KOSZTUJE ALE NIE MA TEGO CZEGOŚ CO KOMINEK (KLIMAT)

POZDRAWIAM KLUBOWICZÓW
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...