Skocz do zawartości

Jeśka 2-4 październik , Podlesice !


Recommended Posts

Cytat

(...)Yeti ... widzę Cię na pasku ... pisałam sms, ale bez odzewu .... stęskniłam się , może wpadniesz ? icon_smile.gif


...i wytropiła mnie Smoczyca icon_biggrin.gif
Cześć Wszystkim.
Daga, widzisz mnie bo czytam (na raty) i zazdroszczę - taki dawkowany masochizm sobie zafundowałem icon_wink.gif .
Niestety nie dojadę.
Za powiadomienie dziękuję, dopiero dzisiaj wszedłem na forum, a właściwie na oba fora, bo przysłali też info o zlocie z FM.
Obie imprezy bardzo blisko siebie (terminowo)... i obie na tą chwilę dla mnie nieosiągalne.
Dzisiaj wieczorem pogadam jeszcze z najdroższą, ale obstawiam, że nic z tego nie wyjdzie, a jeśli jakimś cudem pojechalibyśmy, to niestety tym razem znacznie więcej przemawia za zlotem FM, bo i terminowo korzystniej, i wyjazd byłby atrakcyjny dla całego naszego stada (2+2), i zaległe odwiedziny znajomych koło W-wy byśmy odhaczyli, i... co tu dużo gadać - wszystko to znacznie mniej boleśnie finansowo.
Ehhh... życie, to wieczne trudne wybory.
Wybaczcie icon_cry.gif

Swoją drogą, cały czas liczę, że powtórzy się jeszcze taka lokalizacja zlotu, jak kilka lat temu w pobliżu chatki Cirilki - wówczas nie będzie opcji, żebym nie dotarł icon_mrgreen.gif

Pozdrówka dla wszystkich i udanej imprezy.
Link do komentarza
Proponuję aby zamówić noclegi + (ewentualnie) śniadanie.

Ten dostępny dla nas aneks kuchenny (z kominkiem) sugeruje, ze szkło jest dostępne, a kawę czy herbatę sobie zrobimy.
Dobroci na balangę sami sobie przywieziemy, lub na miejscu dokupimy - tak więc ta zimna płyta nie jest potrzebna.
Region najlepiej poznaje sie przez miejscowe przysmaki w okolicznych knajpkach - przeto ........... icon_cool.gif

Ps. Istnieje też opcja, że śniadanie też we własnym zakresie (tak jak na tegorocznej LETCE, czy na wcześniejszych naszych bytnościach u Pani Teresy) - mogę robić za donosiciela, a jak będą odpowiednie warunki (sprzętowe) to zaserwują jajecznicę icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Mail o żarełku:
propozycja obiadokolacji:
Obiad II daniowy;
Zimna płyta: roladki z chrzanem, jajka w majonezie, pomidor z mozzarellą, śledź w śmietanie, koreczki, sałatka z tortellini, sałatka z pory i winogrona, smalec z ogórkiem kiszonym, wędlina, ser żółty, pomidor, ogórek;

Krokiet +barszcz czerwony;

Cena: 210 zł/os (nocleg i śniadanie 2x, obiadokolacja).
Co Wy na to?
Wg mnie trzeba się zdecydować na tak - za późno zaczęliśmy szukać 😕.
Co Wy na to?
I co z zaliczką?
Płaci każdy na konto hotelu czy np do mnie i ja zbiorczy przelew robię, tsk jak Daga robiła...
Ale szybko piszcie co o tym myślicie, bo w pn mamy wysłać gościowi kasę.
Link do komentarza
Cytat

Ok, w takim razie po 80zł poproszę na wspomożenie patologicznej wielodzietnej rodziny strusia icon_smile.gif.
Nr konta wysyłam na priv.




Ok, dostałam ... jutro przeleję icon_smile.gif

Co do ustaleń "żarciowych" i innych ... popieram Cię, zostawiłabym tak jak jest. Za mało czasu na zmianę miejscówki. Wiem że osoba z którą negocjujesz skłonna do negocjacji nie jest - więc wspieram Cię on line dobrą energią coby Ci nerw stykło icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

więc wspieram Cię on line dobrą energią coby Ci nerw stykło icon_lol.gif


też wspieram, nie jest łatwo wszystko ogarnąć i jeszcze każdemu dogodzić icon_smile.gif




Cytat

Mail o żarełku:


Cena: 210 zł/os (nocleg i śniadanie 2x, obiadokolacja).
Co Wy na to?



wychodzi 70 zł na obiadokolację czy wszyscy są na to gotowi? icon_smile.gif finansowo? mentalnie? icon_wink.gif
wiadomo - spotkanie i miłe spędzenie czasu to rzeczy bezcenne i nie jedzie się na zlot "dla żarcia",
ale kwota trochę spora, moim zdaniem oczywiście
nie da rady, jak już tu było wcześniej proponowane, iść do jakiejś knajpki i każdy zamówi sobie to co chce i ile chce?
jeśli coś pokręciłam to sorry, nie śledzę wątku na bieżąco icon_redface.gif

Link do komentarza
Cytat

wychodzi 70 zł na obiadokolację czy wszyscy są na to gotowi? icon_smile.gif finansowo? mentalnie? icon_wink.gif
wiadomo - spotkanie i miłe spędzenie czasu to rzeczy bezcenne i nie jedzie się na zlot "dla żarcia",
ale kwota trochę spora, moim zdaniem oczywiście
nie da rady, jak już tu było wcześniej proponowane, iść do jakiejś knajpki i każdy zamówi sobie to co chce i ile chce?
jeśli coś pokręciłam to sorry, nie śledzę wątku na bieżąco icon_redface.gif



Właśnie tu jest problem, że Oni to liczą jakoś dziwnie - sumując wszystko razem : noclegi, żarło, śniadania/ na osobę. Poniżej jakiejś kwoty od osoby im się nie opłaca. Proponowaliśmy inne opcje, ale facet jest niereformowalny.
Niestety tak jak Bara napisała - trochę za późno zaczęliście szukać.
Druga sprawa - nikt nie śledzi wątku na bieżąco , albo jak śledzi to tylko czyta to co Bara napisała - i tylko nieliczni sie wypowiadają i zgłaszają jakieś obiekcje , przeważnie jednak za późno.
Kiedy pada pytanie Bary : co robimy ? tak, tak czy tak ... to jest cisza jak makiem, kiedy osoba załatwiająca (tym razem Bara) musi podjąć decyzję sama albo na podstawie jednego wpisau ... to po przyklepnięciu nagle okazuje się, że jednak coś nie pasuje.
Uroki organizatorstwa icon_wink.gif . Poświęcenie czasu, energii, często nerwów. Nie jest to tak mało z siebie jak wydawało się kiedyś niektórym ;) .
Dlatego szacun, Bara i wdzięczność że się podjęłaś icon_smile.gif

Nie mam pretensji do Ciebie , Eltku ... to nie był personalnie ukierunkowany wpis :hug: ... tak mnie naszło icon_smile.gif
Reasumując ... trafiliśmy na twardziela z którym negocjacje nie są łatwe. Mogłaby Bara oczywiście napisać mu, że nie - my dziękujemy w takim razie .... tylko czy jest ktoś kto załatwi od A do Z miejscówkę i organizację na 2-4 października?


Link do komentarza
Chrzanić ich. icon_evil.gif

Załatwiłem noclegi w odległości około 500m od jełopa w cenie 40 - 50zł/osobę/dobę dla 20 osób
Mamy aneks jadalno-kuchenny z pełnym wyposażeniem, budynek tylko do naszej dyspozycji.
Pani kumata i otwarta na propozycje.

W bezpośrednim sąsiedztwie Karczma Michałowa - jak będzie takie zapotrzebowanie, to można w karczmie zamówić żarełko na wynos (np. śniadanie, czy na sobotnią kolację - do uzgodnienia).

dopisałem:

http://justyna-podlesice.pl/

Ps. Oczywiście w uzgodnionym terminie tj. 2 - 4 październik. Edytowano przez bajbaga (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Chrzanić ich. icon_evil.gif

Załatwiłem noclegi w odległości około 500m od jełopa w cenie 40 - 50zł/osobę/dobę dla 20 osób
Mamy aneks jadalno-kuchenny z pełnym wyposażeniem, budynek tylko do naszej dyspozycji.
Pani kumata i otwarta na propozycje.

W bezpośrednim sąsiedztwie Karczma Michałowa - jak będzie takie zapotrzebowanie, to można w karczmie zamówić żarełko na wynos (np. śniadanie, czy na sobotnią kolację - do uzgodnienia).

dopisałem:

http://justyna-podlesice.pl/

Ps. Oczywiście w uzgodnionym terminie tj. 2 - 4 październik.



Ja się dostosuję , ale jak najbardziej jestem "za" icon_biggrin.gif
Barka .... jak myślisz?
Co pozostali?

P.S. Widzę, Rysiaczku że się zdenerwowałeś icon_rolleyes.gif
Przepraszam ... nie chciałam nikogo urazić icon_redface.gif



A pytałeś o pokój dla Leszka?
Link do komentarza
Cytat

P.S. Widzę, Rysiaczku że się zdenerwowałeś icon_rolleyes.gif
Przepraszam ... nie chciałam nikogo urazić icon_redface.gif



icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif zbyt głośna muza zwoje Ci wyprostowała ? icon_mrgreen.gif

Chrzanić jełopa i ten cały interes agroconibypodturystówjest. icon_mrgreen.gif

O Naszych w życiu bym tak nie napisał - życie mi jeszcze drogie, a i na facjacie więcej "zarysowań" nie potrzebuję. icon_cool.gif

Teoretycznie Justynka jest przystosowana, ale to Leszek musi potwierdzić. icon_lol.gif

dopisałem:

Ps. Barka jest w trasie i jak się odtrasuje, to napisze - w tym do jełopa agrocośnibytam. Edytowano przez bajbaga (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif zbyt głośna muza zwoje Ci wyprostowała ? icon_mrgreen.gif



Hahahahha ... nie no , słuch już nie ten sam co prawda , ale zwoje mam nadzieję w normie icon_eek.gif icon_lol.gif icon_wink.gif

Cytat

Chrzanić jełopa i ten cały interes agroconibypodturystówjest. icon_mrgreen.gif
O Naszych w życiu bym tak nie napisał - życie mi jeszcze drogie, a i na facjacie więcej "zarysowań" nie potrzebuję. icon_cool.gif



Czasem trafia się na osobę, z którą nie da się dojść do porozumienia , nie jest jak to ująłeś "otwarta" .
Dobrze, że znalaześ inne miejsce :hug:

Cytat

Teoretycznie Justynka jest przystosowana, ale to Leszek musi potwierdzić. icon_lol.gif



Już Mu napisałam sms żeby zajrzał na forum icon_smile.gif

Cytat

Ps. Barka jest w trasie i jak się odtrasuje, to napisze - w tym do jełopa agrocośnibytam.



No gadałam z Nią przed chwilą ... jest jak najbardzie "za" icon_biggrin.gif
A co do żarła ... przeca nie dla żarła się spotykamy tylko dla tego żeby pobyć razem icon_biggrin.gif . Ta karczma obok to nawet lepszy pomysł - rano nie trza się zwlekać ... jak wstanę i zgłodnieje skoro świt o 12 to pójde coś przekąsić icon_biggrin.gif , w sobotę wieczorem wciągnę jakiegos placka po zbójnicku i mi styknie na pół nocy icon_lol.gif
Poza tym klimaty "karczmowe" są fajne , ja bardzo lubię icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Chrzanić jełopa i ten cały interes agroconibypodturystówjest. icon_mrgreen.gif

O Naszych w życiu bym tak nie napisał - życie mi jeszcze drogie, a i na facjacie więcej "zarysowań" nie potrzebuję. icon_cool.gif

Teoretycznie Justynka jest przystosowana, ale to Leszek musi potwierdzić. icon_lol.gif

dopisałem:

Ps. Barka jest w trasie i jak się odtrasuje, to napisze - w tym do jełopa agrocośnibytam.


Wow!!! Bajbaga! Yes!
Czytam dyskusję sobie, czytam i myślę: kurka, nie jadę, ale napiszę czy naprawdę tak pilny jest 2-4 października, że trzeba się godzić na ten lokal?
Aż tu nagle wpis Bajbagi. Kamień z serca.
Co prawda nie dojadę, ale trzymać się tamtego miejsca tylko dlatego, że się... co? rozmawiało? A tam ani atrakcyjna cena, ani przystosowanie dla wszystkich zainteresowanych.
Bajbago, tak jest! Chrzanić agroconiby...
A poza tym co by się stało, gdyby spotkanie przesunęło się o miesiąc? Chyba nic by się nie stało.
Pozdrowienia
Link do komentarza
Cytat

Chrzanić ich. icon_evil.gif

Załatwiłem noclegi w odległości około 500m od jełopa w cenie 40 - 50zł/osobę/dobę dla 20 osób
Mamy aneks jadalno-kuchenny z pełnym wyposażeniem, budynek tylko do naszej dyspozycji.
Pani kumata i otwarta na propozycje.

W bezpośrednim sąsiedztwie Karczma Michałowa - jak będzie takie zapotrzebowanie, to można w karczmie zamówić żarełko na wynos (np. śniadanie, czy na sobotnią kolację - do uzgodnienia).

dopisałem:

http://justyna-podlesice.pl/

Ps. Oczywiście w uzgodnionym terminie tj. 2 - 4 październik.



jestem za- a nawet bardziej

Cytat

A co do żarła ... przeca nie dla żarła się spotykamy tylko dla tego żeby pobyć razem icon_biggrin.gif . Ta karczma obok to nawet lepszy pomysł



jestem za - a nawet bardziej

Cytat

A poza tym co by się stało, gdyby spotkanie przesunęło się o miesiąc? Chyba nic by się nie stało.



nie jestem za - a nawet bardziej icon_biggrin.gif Edytowano przez bobiczek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Nie mam pretensji do Ciebie , Eltku ... to nie był personalnie ukierunkowany wpis :hug: ... tak mnie naszło icon_smile.gif


nie??? a już liczyłam na bitwę w kisielu icon_lol.gif icon_wink.gif


Cytat

Załatwiłem noclegi


super icon_biggrin.gif


Cytat

Ja się dostosuję , ale jak najbardziej jestem "za" icon_biggrin.gif
Barka .... jak myślisz?
Co pozostali?

P.S. Widzę, Rysiaczku że się zdenerwowałeś icon_rolleyes.gif
Przepraszam ... nie chciałam nikogo urazić icon_redface.gif



A pytałeś o pokój dla Leszka?


również jestem "za" - lubię po prostu jasne i przejrzyste sytuacje, obliczenia itp
a jeszcze jak Leszek będzie usatysfakcjonowany to tym bardziej będę happy icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Jest tak.
Dyktat. icon_mrgreen.gif

Dom "kupiony" w terminie 2-4.10.2015r.
Za pokoje płacimy na miejscu - koszt za 2 noclegi/osobę 80 - 100zł.

Co do konsumpcji - "wygrał" sprawdzony system z LETKI 2015, tyle, że karczma w bliższej odległości, a kuchnia w budynku większa i lepiej wyposażona.



Czyli wybór jest ... a to najważniejsze icon_wink.gif


Cytat

To, że Ty nie możesz spać, ze względu choćby na wiek icon_wink.gif nie oznacza u mnie podobnych problemów.



Haaaaahahahaha ... Bara , weź coś odpyskuj bo nie mogę icon_lol.gif

Cytat

Też zgadzam się na zmianę. CHrzanić jełopa ;)



Tysz jezdem tegoż zdania icon_mrgreen.gif

Cytat

Jełop się nie odezwał i krzyżyk mu na drogę...



Ja bym to inaczej ujęła, ale jak wolisz mu krzyżykiem ... to ok icon_biggrin.gif

Cytat

Nie wysyłajcie do mnie zaliczek!! Rozliczymy się na miejscu z osobą, która wyłożyła całą zaliczkę :-)



I git icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Jeśli będzie ciepło drodzy imprezowicze to w piątek możemy spotkać się w Poraju (po drodze do miejsca spotkania) poszalejemy na motorówce i nartach wodnych lub kole. Co Wy na to są jacyś chętni?


Czyzbyś miał na składzie pianki?? 😜 albo jeszcze lepiej - suchary?? 😉😜
Link do komentarza
Cytat

a wracając do piątkowego bufetu - zrobić jakieś śledziki czy upiec ciasto?



Decyduj się bo nie wiem które zęby zabrać.
Czy te na drutkach czy te na kleju!

Cytat

Jeśli będzie ciepło drodzy imprezowicze to w piątek możemy spotkać się w Poraju (po drodze do miejsca spotkania) poszalejemy na motorówce i nartach wodnych lub kole. Co Wy na to są jacyś chętni?


Nie jedźcie do tej gminy. To policyjna gmina.
Wiem coś o tym! icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

a wracając do piątkowego bufetu - zrobić jakieś śledziki czy upiec ciasto? na bardziej pracochłonne rzeczy typu paszteciki brak mi niestety czasu...



Zrób zrób Ela zjemy po drodze bo długa droga ;)

Cytat

Czyzbyś miał na składzie pianki?? 😜 albo jeszcze lepiej - suchary?? 😉😜



Są pianki i są kamizelki ;)

Cytat

Nie jedźcie do tej gminy. To policyjna gmina.
Wiem coś o tym! icon_smile.gif




Gdybyś słuchał sternika (czyli mnie ;) ) to by nic się nie działo heheh
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...