Skocz do zawartości

Jeśka 2-4 październik , Podlesice !


Recommended Posts

Ja tam za obydwoma wariantami głosuję...
Jeśkowy temat to już by trzeba było ruszyć, bo nie wiadomo jak z terminami...
Bo lokalizacja to chyba znana - tak chwaliliście zeszłoroczną miejscówkę, że chyba nie mamy o czym dyskutować! No dooobra! Mamy... Termin cza ustalić!
Link do komentarza
Cytat

Ja tam za obydwoma wariantami głosuję...
Jeśkowy temat to już by trzeba było ruszyć, bo nie wiadomo jak z terminami...
Bo lokalizacja to chyba znana - tak chwaliliście zeszłoroczną miejscówkę, że chyba nie mamy o czym dyskutować! No dooobra! Mamy... Termin cza ustalić!



cwaniara
Wtedy nie mogła bo rocznica - to teraz by bliziutko w sam raz spasiło!!! wiemy,wiemy icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Ok, uzgodniłam z Barą, że wysmaruję wieczorkiem do Ośrodka maila z zapytaniem o terminy i ceny.
Kuźwa ... zdeczka daleko od samiuskiego połednia icon_rolleyes.gif icon_redface.gif
No ale ok .... tak czy siak - piszę się , ale dopiero po 23 września - wcześniej mnie nie ma.
Zobaczymy co zaproponują.

1. Ja + co najmniej 3 osoby (złej daty nie znam).
2. Daga
Link do komentarza
Odpisali:
Uśredniony koszt pobytu z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja) dla grupy 20 os. wynosi 100 zł/os/doba.
Jeśli rozbijamy to na części składowe:
Koszt noclegu - 50 zł/os/doba.
Śniadanie - 20 zł/os.
Obiadokolacja (zupa, II danie) - 27 zł/os.
Grill (kiełbaska, kaszanka, karczek) połączny z pieczonkami - 35 zł/os.
Kolacja - 25 zł/os.

Czyli wg naszych zwyczajów:
2xnocleg - 100
2xśniadanie - 40
obiadokolacja -27
grill - 35
Razem: 202zł

Oczywiście sala będzie do Państwa dyspozycji.
Przy tej specyfikacji wyżywienia (nocleg 2x, śniadanie 2x, obiadokolacja 1x, grill 1x) koszt wyniesie 202 zł/os.

Koszt całkowity: 20 os x 202 zł = 4040,00 zł
Przedpłata - 0,4 x 4040,00 zł = 1616,00 zł.

Co Wy na to?
Napisałam też do tego Retrowego linka - nie odpisali na razie.
Link do komentarza
Podali mi dwa terminy: 25-27.09 i 02-04.10.
Ja głosuję za początkiem października, bo w ten wrześniowy weekend Wyględny jest na wyjeździe, no i jakoś tak nie chcę Szarańczy mej w domu zostawiać...

Cytat

Bardzo przyzwoite warunki icon_smile.gif .
Z tym, że za jasną cholerę nie uzbiera się 20 osób. Zobacz Bara jaka gęstość i mnogość we wpisach.
Myśle, że jak nas bedzie 10-15 osób to już bedzie szallllleństwo.


Specjalnie szukałam tak "na środku", żeby ci z zachodu i ci ze wschodu jakoś tak w miarę równo mieli w km...
Choć i tak Rysiek jak zwykle najbardziej poszkodowany icon_confused.gif
Rysiu!
Ile masz km?

Link do komentarza
Cytat

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami, za siedmioma dolinami - żył sobie ...........
Pewnego dnia spojrzał przez okno i stwierdził - o ... jak ja wszędzie mam daleko icon_mrgreen.gif

Tam - Bardzo Mały Pan Pikuś - około 320km + ewentualne zboczenie (R-ki, Daga, ktoś) icon_wink.gif




O, jak fajnie że planujesz zboczenie icon_mrgreen.gif

Cytat

Podali mi dwa terminy: 25-27.09 i 02-04.10.
Ja głosuję za początkiem października, bo w ten wrześniowy weekend Wyględny jest na wyjeździe, no i jakoś tak nie chcę Szarańczy mej w domu zostawiać...



Ta data październikowa dla mnie też lepsza icon_smile.gif ... we wrześniu za bardzo napięty grafik wyjazdowy mam icon_rolleyes.gif

Link do komentarza
Powiem tak.
Bałam się, że nie wypali nam to jesienne spotkanie.
Ale - jakoś tak kurcze, nabieram nadziei że jednak cosik z tego bedzie.
Bara poświęciła czas i znalazła fajną miejscówkę, zajęła się ustaleniami - i chwała Ci za to dobra kobito :hug:
Odzew siakiś jest, nawet jak spotka się 10 osób to i tak fajnie przysiąść, pogadać, zaliczyć odstres ... może coś zwiedzić, bo miejsce jest ciekawe icon_smile.gif

To co .... zakładamy dział zlotowy z listą obecności?


Z rzeczy "przyziemnych".
Trzeba jeszcze ustalić do kiedy przedpłatę zapłacić , bo od tego zależy termin zamknięcia listy obecności.
Wydaje mi się, że jeśli chodzi o przedpłatę to każdy z listy obecności po jej zamknięciu powinien zapłacić Zajazdowi na konto zaliczkę za siebie ... z autopsji i doświadczeń wszelakich wiem, że lepiej by było, żeby każdy zapłacił za siebie i sam ponosił koszty ewentualnej nieobecności. Partycypowanie w kosztach w kontekście prognozowanej ilości osób jest zbyt ryzykowne według mnie, ponieważ nie wiemy na tą chwile czy będzie osób 10, 15 , czy 20.
Link do komentarza
Kolejna emajla:
"Dzień dobry,
w sumie mogę Państwu zaproponować 9 pokoi, np.: 7 pokoi 2 os oraz 2 pokoje 3 os.
Rezerwacja jest skuteczna dopiero po dokonaniu przedpłaty.
Mogę dla Państwa wstępnie zarezerwować termin do przyszłej środy (proszę jeszcze o dokładny termin pobytu).

Mam jeden pokój, który może być przeznaczony dla osoby niepełnosprawnej.

Kwota 202 zł/os - to uśredniony koszt za jedną osobę, pod warunkiem że min. liczba osób będzie wynosiła 20."

Piszę maila do nich ile nas policzą, jak się nie uzbieramy w 20sztuk...
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...