Skocz do zawartości

Stół industrial


meblonista

Recommended Posts

Jakiś czas temu znalazłam ten stół w internecie. Niestety firma, w której znalazłam ten stół, już nie ma go w sprzedaży. Zaznaczam, że chcę ten stół, a nie jakiś podobny.
Czy ktoś może mi dać jakieś namiary na firmę, która go ma lub jest w stanie go zrobić? Miasto nie ma znaczenia, byleby w Polsce i abym mogła go jakoś przetransportować.
Wymiary
D: 183 cm | S: 92 cm | W: 76 cm
blat drewno kolor naturalny

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Edytowano przez meblonista (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Zaznaczam, że chcę ten stół, a nie jakiś podobny.

................................
blat drewno kolor naturalny



Jakaś taka nieokreślona jesteś - wszak podany link spełnia wszystkie Twoje wymagania co do "właściwości" tego stołu - łącznie z kolorem blatu.

To jest dokładnie ten stół - nawet to zdjęcie jest identyczne.

Czyżby chodziło o to, że to nie ten sklep ? icon_mrgreen.gif icon_idea.gif
Link do komentarza
Gość mhtyl
Cytat

Jakaś taka nieokreślona jesteś - wszak podany link spełnia wszystkie Twoje wymagania co do "właściwości" tego stołu - łącznie z kolorem blatu.

To jest dokładnie ten stół - nawet to zdjęcie jest identyczne.

Czyżby chodziło o to, że to nie ten sklep ? icon_mrgreen.gif icon_idea.gif


A mi się nasuwa takie coś "Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy" icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Nie ma czegoś takiego jak sklep doskonały,każdy z nas posiada wady,ale ważne jest to aby dbać o jakość mebli oraz klienta,tak aby każdy był zadowolony z zakupionych mebli,to dotyczy także stołu oraz krzesełicon_smile.gif



Tego stołu nie ma na naszej stronie.
Wydaje mi się, że warto poszukać innych zewnętrznych producentów w Polsce, co nie jest przestępstwem icon_smile.gif
Jeżeli jakaś inna firma miałaby ten stół na stanie, to dlaczego by nie można go zakupić?
A zdjęcia pochodzą nie tylko z tej strony icon_smile.gif Stół jest dość znany i pokazywany na wielu stronach.
Link do komentarza
Cytat

Tego stołu nie ma na naszej stronie.



Tiaaa.

Już nie ma - akurat w tym sklepie na "M"
Ale niezmiennym pozostaje fakt, że sklep w którym dalej jest w ofercie, jest dokładnie w tym samym miejscu (dokładnie ten sam adres), ma te same numery kontaktowe jak ten na "M".

Czyli tak czy inaczej, ten stół jest na waszej stronie - czyli łżesz jak Myszowaty - czyli raczej - wstyd. icon_evil.gif
Link do komentarza
Cytat

Tiaaa.

Już nie ma - akurat w tym sklepie na "M"
Ale niezmiennym pozostaje fakt, że sklep w którym dalej jest w ofercie, jest dokładnie w tym samym miejscu (dokładnie ten sam adres), ma te same numery kontaktowe jak ten na "M".

Czyli tak czy inaczej, ten stół jest na waszej stronie - czyli łżesz jak Myszowaty - czyli raczej - wstyd. icon_evil.gif



Tego stołu nigdy nie było na stronie M icon_smile.gif
Stół pozostaje w ofercie, ale tak jak wcześniej napisałam: "Wydaje mi się, że warto poszukać innych zewnętrznych producentów w Polsce, co nie jest przestępstwem icon_smile.gif "
Nie rozumiem tylko tej złości.
Producentem tego stołu nie jesteśmy, a może akurat pojawi się ktoś nowy?
Życzę dużo uśmiechu icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Dobra, ale wracając do stołu idę o zakład, że nawet "domowy artysta" mając spawarkę, rurki, inne elementy metalowe i blat zrobił by taki stół. Mi osobiście z industrialnych mebli tylko lampy się podobają.



Heh, no pewnoie - można nawet kupić stary stół, wyrzucić z niego nogi i zamontować takie cus u dołu. Jak sie chce, to wszystko jest. nie trzeba zaraz wciskać badziewia na forum xD
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Tiaaa.

Już nie ma - akurat w tym sklepie na "M"
Ale niezmiennym pozostaje fakt, że sklep w którym dalej jest w ofercie, jest dokładnie w tym samym miejscu (dokładnie ten sam adres), ma te same numery kontaktowe jak ten na "M".

Czyli tak czy inaczej, ten stół jest na waszej stronie - czyli łżesz jak Myszowaty - czyli raczej - wstyd. icon_evil.gif



jak ja nie cierpię, jak ktoś próbuje na siłę wcisnąć temat, a potem łże jak z nut...
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Ja urządzam swoje wnętrze w stylu prowansalskim, ponieważ bardzo mi się podoba ten nurt i klimat mieszkania urządzony w takim stylu jest niesamowity i ma swoją duszę, takie jest moje zdanie. Meble kupowaliśmy tutaj http://meblohand.eu/ jest mnóstwo ciekawych rozwiązań które pasują do każdego wnętrza zarówno w stylu nowoczesnym jak i właśnie industrialnym, czy prowansalskim. Meble sa bardzo dobrze wykonane, oczywiście jest trochę zabawy przy ich skręcaniu ale efekt końcowy jest świetny, przejrzyj sobie ofertę, możliwe że coś cie zainteresuje
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Jakiś czas temu znalazłam ten stół w internecie. Niestety firma, w której znalazłam ten stół, już nie ma go w sprzedaży. Zaznaczam, że chcę ten stół, a nie jakiś podobny.
Czy ktoś może mi dać jakieś namiary na firmę, która go ma lub jest w stanie go zrobić? Miasto nie ma znaczenia, byleby w Polsce i abym mogła go jakoś przetransportować.
Wymiary
D: 183 cm | S: 92 cm | W: 76 cm
blat drewno kolor naturalny




Dla mnie troszkę zbyt "ławkowy". ALe jak ktoś lubi nowoczesny styl może fajnie wyglądać icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...