Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
mhtyl

Zrobiłem sobie stół

Recommended Posts

Niesamowite, myślę, że nie jeden sklep meblowy by się czegoś takiego nie powstydził. Ja jak dotąd zmajstrowałam własnoręcznie tylko dwie półki z drewnianych skrzynek po jabłkach i byłam z tego bardzo dumna ;)

Wygląda na zrobione z ogromną starannością. Pewnie posłuży lepiej niż produkt ze sklepu (wiadomo, że teraz króluje we wszystkich dziedzinach handlu 'bylejakość').

9 minut temu, Kamiś001 napisał:

Wygląda na zrobione z ogromną starannością. Pewnie posłuży lepiej niż produkt ze sklepu (wiadomo, że teraz króluje we wszystkich dziedzinach handlu 'bylejakość').

Oj tak staranność była :icon_biggrin: ale muszę dodać, że kupisz solidne, porządne meble tylko cena za takie meble też jest "porządna":icon_biggrin: ale jak to mówią chcesz mieć zrobione porządnie to zrób to sam:icon_biggrin:

11 godzin temu, KommandorFoka napisał:

Świetny jest! Ja teraz podążając za "modą" zrobiłem na balkon meble z palet.

Dzięki za uznanie :)

Najważniejsze aby nie bać sie majsterkować i zniechęcać się, bo nikt od razu nie rodzi sie mistrzem :) a tak na marginesie to musisz mieć niezły balkon skoro meble z palet Ci się zmieściły na nim  :) 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować