Skocz do zawartości

Kompleks ogrodowy-Wiata grill wędzarnia


Recommended Posts

12 godzin temu, mhtyl napisał:

Ciekawe który listonosz się odważy wrzucić tam list:icon_biggrin:

A tak na serio to nie widzę gdzie tam jest jakiś otwór aby można było włożyć listy i którędy miałoby się je wyciągać.

Listonosz o stalowych nerwach ;)

Co do wrzutki to jedna trzecia na razie zrobiona a w dalszej części wszystko pokaże ;)

RAMZES....Dowcip to faktycznie masz z pisuaru!!!   Politowanie...

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

I mądra wredota... ;)    Nawet róże powygryzała, zabrała się za huśtawkę i zjadła  siodełko od roweru... a i jeszcze winogrona co raz zbieram gałęzie.  Jak widzi moje niezadowolenie to daje drapaka i ni u u   nie da się podejść.   ;)

Jednym słowem psoci i niszczy a wieczorem ryczy jak Lew że czasem mam zamiar zdjąć buta i jej przyłożyć za darcie ryjka ;)

Montezuma prawie skończona. Jutro   wyjedzie na światło dzienne i stanie koło Moai ;)    

dscf9320.jpgdscf9319.jpgdscf9318.jpgdscf9315.jpgdscf9313.jpg

Link do komentarza
9 minut temu, Feniks napisał:

 

I mądra wredota... ;)    Nawet róże powygryzała, zabrała się za huśtawkę i zjadła  siodełko od roweru... a i jeszcze winogrona co raz zbieram gałęzie.  Jak widzi moje niezadowolenie to daje drapaka i ni u u   nie da się podejść.   ;)

Jednym słowem psoci i niszczy a wieczorem ryczy jak Lew że czasem mam zamiar zdjąć buta i jej przyłożyć za darcie ryjka

 

Mój nie,nawet kapcie mogę zostawić i wiem że będą nie ruszone.
Ale co się drze przy bramie i ogrodzeniu to drze.
Ale mój domek jest 50 m od bramy więc prawie nie słyszę.Za to dzieciaki tak bo mają dom bliżej ulicy.

Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 6 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...