Skocz do zawartości

Dekoracyjne osłony okien - rolety, plisy, żaluzje, zasłony


Recommended Posts

Gość Olleo
Brak mi w tym artykule jednej istotnej informacji - czesc z tych rozwiazan (m.in. rolety montowane na oknie, ale i niektore zaluzje) uniemozliwiaja pelne otwarcie okna, gdyz kaseta o gory odstaje od okna na odleglosc wieksza, niz jest miejsca miedzy oknem, a osciezem - otwierajac okno do konca uszkadzamy powierzchnie osciezy.
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
Cieszę się bardzo, że rynek rolet i żaluzji tak się rozwinął. Pełnią one teraz funkcję również dekoracyjną dzięki czemu nie muszę już zakładać firan i zasłon. Ja kupiłam swoje w Orlicie i są bardzo dobrej jakości. Mam nadzieję, że posłużą mi przez lata.
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 lata temu...
Gość Kaya

Mogę polecić plisy, jeśli ktoś szuka akurat plis. Osobiście uważam, żę to najciekawsze i najładniesze rozwiązanie na okna. Jakiś czas temu przerzuciłam się z zasłon na plisy i nie żałuję :)

Link do komentarza

Drodzy forumowicze, przy takich tematach wykończeniowych aż "prosi się" o zdjęcia. Jeden obraz w tym przypadku za milion słów. Zdjęcie przedstawia produkty z oferty domondo.pl. https://budujemydom.pl/irbj/stan-surowy-zamkniety/rolety-kraty-rolowane-markizy-zaluzje-okiennice/domondo I mamy teraz "kłopot" z racji wyboru :)

domondopl_.jpg

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...