Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Dekoracyjne osłony okien - rolety, plisy, żaluzje, zasłony

Recommended Posts

Wprawdzie osłony przeciwsłoneczne montowane wewnątrz pomieszczeń chronią przed słońcem mniej skutecznie niż te zewnętrzne, to w przeciwieństwie do nich mogą stanowić również efektowną dekorację.

Pełna treść artykułu pod adresem:
http://www.budujemydom.pl/salon/20675-dekoracyjne-oslony-okien-rolety-plisy-zaluzje-zaslony

Gość Olleo
Brak mi w tym artykule jednej istotnej informacji - czesc z tych rozwiazan (m.in. rolety montowane na oknie, ale i niektore zaluzje) uniemozliwiaja pelne otwarcie okna, gdyz kaseta o gory odstaje od okna na odleglosc wieksza, niz jest miejsca miedzy oknem, a osciezem - otwierajac okno do konca uszkadzamy powierzchnie osciezy.

Gość Paula
Cieszę się bardzo, że rynek rolet i żaluzji tak się rozwinął. Pełnią one teraz funkcję również dekoracyjną dzięki czemu nie muszę już zakładać firan i zasłon. Ja kupiłam swoje w Orlicie i są bardzo dobrej jakości. Mam nadzieję, że posłużą mi przez lata.

Gość Do Olleo.
By uniknąć tego o czym piszesz czyli niepełnego otwarcia okna najlepiej zamontuj plisy albo zwykłe żaluzje. Polecam plisy.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować