Skocz do zawartości

Wzory jak sprzed lat


Recommended Posts

Jak zobaczyłem te wzory to dosłownie padłem. Każdy kto pamięta co bardziej ekskluzywne tapety sprzed 30 lat albo był w Pewexie w Warszawie (w pawilonach) to dobrze będzie wiedział o czym mówię. Okazuję się, ze ten styl nazywał się Boho-chic i była to stylistyka hippisowskiej Bohemy.

Kiedys można było znaleźć nie tylko tapety z takimi wzorami, ale też krzesła, zasłony i cała masa innych rzeczy.

Ktoś miał w domu takie tapety albo kojarzy te wzory?

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Cytat

Jak zobaczyłem te wzory to dosłownie padłem. Każdy kto pamięta co bardziej ekskluzywne tapety sprzed 30 lat albo był w Pewexie w Warszawie (w pawilonach) to dobrze będzie wiedział o czym mówię. Okazuję się, ze ten styl nazywał się Boho-chic i była to stylistyka hippisowskiej Bohemy.

Kiedys można było znaleźć nie tylko tapety z takimi wzorami, ale też krzesła, zasłony i cała masa innych rzeczy.

Ktoś miał w domu takie tapety albo kojarzy te wzory?

[attachment=22440:plytki_boco_chic.PNG]




Tak! Pamiętam!
Moja mama była starsznie dizajnerska jak na tamte czasy i w kuchni w starym mieszkaniu na jednej ścianie mieliśmy coś takiego. Jak gdzieś znajdę stare zdjęcie to pokażę ;D
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Ale to nie jest wschód icon_lol.gif

Ps. Za cały dzień, z posiłkami, przekąskami i napojami - niecałe 400zł toć to prawie darmo, nie robię jaj, to naprawdę przystępna dla nas cena (za takie pomieszczenie i wikt).


400 za osobę to całkiem nieźle, chociaż Carlton jest jednym z naszych najmniejszych hoteli. Ceny za pokoje rekompensują "stratę" za konferencje icon_wink.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Już może nie przesadzajcie - były różne mody, różne wzory podobały się różnym ludziom i oni sobie kładli właśnie takie tapety!!! Były różne aranżacje w których stosowano te wzory i niektóre z nich były bardzo fajne... O gustach się nie dyskutuje, bo każdy ma swój.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Tak! Pamiętam!
Moja mama była starsznie dizajnerska jak na tamte czasy i w kuchni w starym mieszkaniu na jednej ścianie mieliśmy coś takiego. Jak gdzieś znajdę stare zdjęcie to pokażę ;D


OOO icon_smile.gif To jak, znajdziesz takie zdjęcie? Takie rzeczy to niezły oldskul icon_smile.gif

@Micha-lina - a w jakim pomieszczeniu byś je widziała?
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...