Skocz do zawartości

Wawa, wykończenie mieszkania od dewelopera - stawki?


Recommended Posts

Chciałabym porównać stawki w Wawie za wykończenie mieszkania od dewelopera:
mieszkanie 120 metrów, nowe, po odbiorze, do zrobienia wszystko od kafli, białego montażu, ścian, drzwi wewnętrznych, łazienek, kuchni itd itd
Wg cennika jednej z firm (Deconova) to co mnie interesuje wyżej zaczyna się od kwot 950 zł brutto za metr kwadratowy,

Czy to jest cena ok, czy możecie podpowiedziec kogoś tańszego, ale z zastrzeżeniem, że na umowę na piśmie, i gwarancję nieprzekroczenia kwoty, którą będę musiała zapłacić na koniec w stosunku do kwoty zadeklarowanej przez wykonawcę.
?
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Dzięki za odpowiedź - nawet nie wiedziałam, ale nadal robię research, a w miedzyczasie widze że ta firma co wypatrzyłam, podniosła najtańszy pakiet z 950 na 990 za metr hehehe,
no nic, ale skoro mówisz że i tak 1000 to minima, więc nie jest źle.

P.S Dzwonię ostatnio do jednego wykończeniowca, a gość do mnie:
-Pani, bez umowy będzie z a 800, ale wtedy bez faktur, robimy na czarni...

Masakra - przy takiej kwocie nie zgodziłabym się na takie coś, zresztą gość mocno podejrzany
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Cytat

Dzięki za odpowiedź - nawet nie wiedziałam, ale nadal robię research, a w miedzyczasie widze że ta firma co wypatrzyłam, podniosła najtańszy pakiet z 950 na 990 za metr hehehe,
no nic, ale skoro mówisz że i tak 1000 to minima, więc nie jest źle.

P.S Dzwonię ostatnio do jednego wykończeniowca, a gość do mnie:
-Pani, bez umowy będzie z a 800, ale wtedy bez faktur, robimy na czarni...

Masakra - przy takiej kwocie nie zgodziłabym się na takie coś, zresztą gość mocno podejrzany



U mnie wykończenie robił Dolcan za 450 zł za metr (podstawowy standard), średni idzie po 600-700, a wysoki po 800-900. Ja zrobiłem taki patent, że to podstawowego dopłacalem np. do poszczególnych elementów: paneli, plytek łazienkowych, więc cenowo wyszło zgrabnie. 70 metrowe mieszkanie zrobili w miesiąc, porządnie i po 3 latach nic się nie sypie, więc mogę polecić.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...