Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
retrofood

Prawa fizyki pokonane! A city handlowy to potwierdza!

Recommended Posts

Nosz kurna, że takich bałwańskich specjalistow mamy...

http://www.citibank.pl/poland/kronenberg/p.../4026_14467.htm

Blix Power Poland, producent reduktora zużycia energii elektrycznej, otrzymał tytuł Mikroprzedsiębiorcy Roku 2015.

Cytat

Mikroprzedsiębiorca Roku 2015, firma Blix Power Poland, jest producentem reduktora zużycia energii elektrycznej. To unikatowe urządzenie umożliwiające uzyskanie oszczędności na poziomie od 10 do 40% w stosunku do wyjściowych parametrów zużycia energii. Z rozwiązań proponowanych przez Blix Power Poland korzystają już firmy i instytucje obecne w Polsce, Rosji, Kazachstanie, Egipcie i Hiszpanii.
Tegoroczna, XI już edycja konkursu, znakomicie obrazuje potencjał polskich mikroprzedsiębiorstw. Każdy z tegorocznych laureatów wykorzystuje w swojej działalności innowacyjne technologie, niejednokrotnie tworząc nowatorskie rozwiązania. Wybór zwycięzcy z roku na rok staje się coraz większym wyzwaniem, zarówno biorąc pod uwagę liczbę nadsyłanych zgłoszeń, jak i ich wyjątkowość - podkreśla Krzysztof Kaczmar, Prezes Zarządu Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy. W tym roku do konkursu zgłosiła się rekordowa liczba ponad 500 mikrofirm z całej Polski.

O konkursie
Mikroprzedsiębiorca Roku to konkurs, którego celem jest nagradzanie właścicieli przedsiębiorstw prowadzących z sukcesem tradycyjny lub nowoczesny biznes, zakorzenionych w lokalnych społecznościach. Honorowy patronat nad konkursem objął Wicepremier i Minister Gospodarki Janusz Piechociński. W 2015 roku po raz 11 zorganizowano go dla firm, które zatrudniają mniej niż 10 pracowników, których roczny obrót lub całkowity bilans roczny nie przekracza 2 milionów euro.
Patronat nad konkursem objęli Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Bronisław Komorowski oraz Wicepremier i Minister Gospodarki Janusz Piechociński. Partnerem merytorycznym konkursu jest Microfinance Centre oraz Koalicja na rzecz mikroprzedsiębiorczości, w skład której wchodzą: Business Centre Club, Inicjatywa Firm Rodzinnych, Krajowa Izba Gospodarcza, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polska Przedsiębiorcza, Polski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan, Pracodawcy RP, Związek Rzemiosła Polskiego.Dobrze, że zamieścili listę bałwanów, którzy takich fahofcuf nagradzają. ZA WYŁUDZENIE KASY OD DZIESIĄTKÓW TYSIĘCY NAIWNYCH I OTUMANIIONYCH LUDZI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...