Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
krakus_ad

B. ciepłe okno dachowe 74x140 Roto z roletą zewn. - odsprzedam tanio!

Recommended Posts

Odsprzedam b. ciepłe okno dachowe Roto 74x140 z PCV, białe, z pakietem 3-szybowym. Przenikalność termiczna szyby U=56, a całego okna U=84 W/m2/K. Do kompletu zestaw kołnierzy energooszczędnych oraz z pasująca zewnętrzna brązowa roleta elektryczna - idealne do domu energooszczędnego. Okno nowe, nierozpakowane. Pozostałe z budowy, bo musiałem kupić krótsze. Cena: 3815 zł.
W komplecie:
1. OKNO DESIGNO R89E K WD Z PVC 7/14 ROTO
2. ZESTAW EZB MDA 60*70 07/14
3. KOŁNIERZ DO POKRYĆ FALISTYCH 7/14 ROTO
4. ROLETA ZEWNĘTRZNA ROTOTHERM ZRO R2T E230V ELEKTRYCZNA 7/14 ROTO
5. PRZEŁĄCZNIK ŚCIENNY 230V ROTO
Szczegóły chętnie na telefon lub maila.
Na sąsiednim ogłoszeniu podobne okno, tylko szersze.

Cytat

Odsprzedam b. ciepłe okno dachowe Roto 74x140 z PCV, białe, z pakietem 3-szybowym. Przenikalność termiczna szyby U=56, a całego okna U=84 W/m2/K. Do kompletu zestaw kołnierzy energooszczędnych oraz z pasująca zewnętrzna brązowa roleta elektryczna - idealne do domu energooszczędnego. Okno nowe, nierozpakowane. Pozostałe z budowy, bo musiałem kupić krótsze. Cena: 3815 zł.
W komplecie:
1. OKNO DESIGNO R89E K WD Z PVC 7/14 ROTO
2. ZESTAW EZB MDA 60*70 07/14
3. KOŁNIERZ DO POKRYĆ FALISTYCH 7/14 ROTO
4. ROLETA ZEWNĘTRZNA ROTOTHERM ZRO R2T E230V ELEKTRYCZNA 7/14 ROTO
5. PRZEŁĄCZNIK ŚCIENNY 230V ROTO
Szczegóły chętnie na telefon lub maila.
Na sąsiednim ogłoszeniu podobne okno, tylko szersze.

Aha, jeszcze kontakt: tel. 505 125 374, Michałowice k/Krakowa.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• w LUBELSKIEM się pisze!   A prosiłem, nie ZENKUJ Czy trzeba mieć manię prześladowczą, jak widzisz co się dzieje w ostatnich godzinach/dniach? ty tego nie widzisz, czy nie ogarniasz... może....   Moja odpowiedź była zawarta w tym, co napisałem wcześniej, a nie chciało mi się ponownie rozwijać mojej myśli - napisałem odpowiedź na pytanie bobiczka... ogarniasz? ZENKUJESZ... Jak widzę i ty ZENKUJESZ...
    • To jeszcze gorzej.  Żeby było dobrze, masz tylko jedną słuszną opcję. 
    • Przecież nie musisz głosować - zawsze możesz powiedzeć (w razie przesluchań i świecenia lampą po oczach, którą to opcję wynajdą zaraz rózne budki itp) , że poczułeś koronawirusa w sobie w dzień wyboru i nie chciałeś się  nim dzielić w imię obowiązku - a po wyborach ci przeszło   i załujesz, bo i tak byłeś za tymi, co wygrali - to takie bezpieczne i uniwersalne zeznanie     A serio - no ta anonimowość jest też problematyczna w internetowym głosowaniu. Tam bez kłopotu można powiązać w aplikacji numer komputera, dane osobowe i wybór. Mało  - może to być łatwo przejęte przez kogokolwiek sprytnego.  A jednak takie głosowanie uchodzi za anonimowe.    No i trzeba przyznać, że to dotychczasowe  głosowanie było bardziej anonimowe
    • Jak nie ma - każdy ma dostęp do naziemnej tV i Tam jest i TVP, i TVN i POlsat i jeszcze parę innych. Ma radio, w których wiekszość większych radiostacji jest wroga PiSowi. Jest internet, ktory w co najmniej 85% jest wrogi PiSowi. I Każdy ma setki czasopism do wyboru - wśród których za PiSem jest może 10%. Reszta to PO i reszta opozycji. Więc to wyborcy PiS mają o wiele mniej mediów niż opozycja.    I dobrze. Krytycy powinni mieć więcej mozliwości do krytyki, szczególnie gdy nie mają władzy.   Gorzej było przedtem. PiS miał jeszcze mniej, bo szczekaczkami rządowymi były - TVPInfo, TVP1 i 2. Pis miał wtedy dwie, trzy gazety, wstęp do Trwam i może 1% internetu, a każdy postulat był kwitowany przez PO: -" władzy nie macie, to sp.., jak wygracie, to se postulaty uchwalicie".   No to wygrali - i uchwalają. A PO teraz broni prawa opozycji. Rozumiem, tyłek zmienił stołek, i punkt widzenia sie zmienił.    A jak rządzili wasi idole - no tak, że mimo wdeptania w medialny bruk PiSu - i tak przegrali z tą swoją ciepłą wodą w kranie i charataniem w gałe, nie wspominając o tym że piniendzy nie było, bo poszły na ośmiorniczki i inne takie tam...mafie vat i paliwowe...   To taki obraz z lotu ptaka na dwie napalone na władze opcje     aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......   Nie przejmuj sie bobiczek - nie oczekuj racjonalnej, sensownej odpowiedzi. To jak z Gomółką:  -Towarzysze, wczoraj byliśmy nad przepaścią. Dziś poszliśmy krok naprzód! A towarzysze: Uraaaaaaaaaaaa! Twierdzisz - że nie gazet czytają, TV nie mają, internetu nie mają, radia nie słuchają - tacy mieszkają wokół ciebie w twoim mieście? Może ty na antaktydzie mieszkasz, albo w jakiejś opustoszałej wsi w lubelskim. I sam. No bo jak by byl ktos jeszcze, to choć radio by miał... z czasow komuny 
    • Witam. Posiadam domek letniskowy ok. 110m2 i szukam korzystnego rozwiązania ogrzewania na tle przyszłościowych oszczędności. Kolega podrzucił mi takie rozwiązanie: https://bojlery-sklep.pl/pl/p/Kociol-Piec-elektryczny-elektrodowy-jonowy-katodowy-25-kW-NOWOSC-HIT/208 Czy jest ktoś w stanie napisać swoją opinie na temat takiego rozwiązania ? Będę wdzieczny za pomoc i pozdrawiam  Dodam że najbardziej przekonuje mnie to że praca kotła w żaden sposób nie zanieczyszcza środowiska.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...