Skocz do zawartości

skrzynka elektryczna 2 metry w dzialce...


Recommended Posts

mam problem...mam skrzynke elektryczna 2 metry w dzialce ..na ktora zgode wydal urzad miasta gdyz podczas kopania zlacza ziemia byla jeszcze wywlaszczona...obecnie ziemia jest juz odzyskana i chcialbym wiedziec do kogo sie zwrocic i na podstawie jakich przepisow o przesuniecie tej skrzynki poza dzialke...oczywiscie bylem w PGE i stwierdzili ze musze ja przesunac na wlasny koszt bo wydalem zgode na postawieni jej w tym miejscu gdzie stoi.zarzadalem od nich projektu na podsatwie ktorego robili zlacze ....co sie okazalo ...zgode wydal urzad miasta na skrzynke...a projektu i tak nie zobaczyem zeby zobaczyc czy kabel i skrzynka ida tak jak [powinny...podczas wizyty w pge chcialem takze aby ja przeniesli poniewaz jest zalewana przez wode po obfitych opadach deszczu..gdyz droga zostala podniesiona...gosciu kazal mi wyrownac teren do poziomu drogi..albo usypac kopiec a oni przyjaa i ja podniosa...wysmialem go ...powiedzialem ze kopiec to sobie moze sam usypac...zagrozilem wtedy ogrodzeniem skrzynki...teraz jest zrobione dojscie do skrzynki...on powiedzial ze jak ogrodze skrzynke to odetne mi prad....co gdzie i na podstawie jakich przepisow pge powinno przeniesc skrzynke????czy tez moze urazd miasta?????pomocy!!!!!
Link do komentarza
Co to za skrzynka?
Jeżeli pierwszy właściciel wydał zgodę na postawienie tej skrzynki to Ty nic nie zwojujesz. Z drugiej strony gdyby to było 5 - 10 m metrów ale 2 metry? w czym Ci on tak bardzo przeszkadza, że musi być przesunięta o te 2 m.
Link do komentarza
Cytat

Co to za skrzynka?
Jeżeli pierwszy właściciel wydał zgodę na postawienie tej skrzynki to Ty nic nie zwojujesz. Z drugiej strony gdyby to było 5 - 10 m metrów ale 2 metry? w czym Ci on tak bardzo przeszkadza, że musi być przesunięta o te 2 m.


a wiec tak zlacze bylo robione podczas gdy ziemia byla wywlaszczona...my tam mieszkalismy...ogrodzenia nie bylo bo bylo akurat wymieniane na nowe....wiec z tego co sie dowiedzialem w pge zgode na postawienie akurat tam tej skrzynki wydal urzad miasta ...nie bylo zadnej konsultacji z projektantem zczy z kims innym...czy ta skrzynka moze tam stac....a w czym mi przeszkadza....a wiec tak ogrodzenie zostalo wyminione ale oczywiscie dojscie do skrzynki musi byc zrobione czyli zrobilismy w ogrodzeniu wneke na ta skrzynke....a w tym miejscu co jest skrzynka mam brame no 0.5 metra od skrzynki wiec gdy bede bo mam w planach zmiane ogrodzenia chce powiekszyc brame...wiec juz sam fakt ze ta skrzynka tam stoi psuje mi wjazd....skrzynke jest wysoka na jakies 1.60....na dwa liczniki....chce ja tez przesunac aby ogrodzenia nie musial dzielic na jakies wneki czy jakies inne zeby tylko jednolite ogrodzenie w lini prostej
Edytowano przez maly2wd3 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Może o kolei i bardziej jaśniej napisz.
Czyj to był grunt gdy stawiali skrzynkę? Domniemywam, że nie byleś wtedy właścicielem. I dawno to było?
Ta skrzynka to zapewne ZKP z której masz podciągnięty prąd do swojego domu, tak?
Link do komentarza
Cytat

Może o kolei i bardziej jaśniej napisz.
Czyj to był grunt gdy stawiali skrzynkę? Domniemywam, że nie byleś wtedy właścicielem. I dawno to było?
Ta skrzynka to zapewne ZKP z której masz podciągnięty prąd do swojego domu, tak?


ziemia byla kiedys wlasnoscia mojej babci ozniej zostala wywlaszczona....nastepnie 5 lat temu kopali zlacze ..likwidowai slupy i puscili ziemia....w tamtym roku ziemie udalo sie odzyskac z zasiedzenia...a ze ziemia podczas robienia zlacza byla wlasnoscia miasta bo byla wywlaszczona to postawili skrzynke tam gdzie im pasowalo bez zadnych konsultacji....no i terz chce ja przeniesc albo pod sama granice dzialki albo poza nia.....ale chce wiedziec czy musze to robic na swoj koszt czy tez na koszt dostawcy pradu czyli pge...badz jak kto woli ZKP
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...