Skocz do zawartości

Letnia Konferencja Aktywu Forum Budujemy Dom 2015 - relacja


Recommended Posts

W upalną sobotę, 13 czerwca 2015 r. spotkaliśmy się na Letniej Konferencji Aktywu Forum Budujemy Dom 2015 zwanej w skrócie LetKA 2015. Od godziny 14.00 ponad 120 osób w piknikowej atmosferze brało udział w konkursach, latało motolotnią i relaksowało się w przepięknym kompleksie Ludowa Altana w Rozalinie.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/budowlane-abc/budowa-krok-po-kroku/aktualnosci/20679-letnia-konferencja-aktywu-forum-budujemy-dom-2015-relacja

Link do komentarza
Cytat

A jak to jest, były zapisy na Letkę, a zauważyłem, że było więcej osób niż się zapisało. Więc po co te zapisy były?


Po to aby wiedzieć kto i ile osób będzie. Jak się organizuje taką imprezę to dobrze wiedzieć ile osób się spodziewać. Po drugie zawsze oprócz forumowiczów są osoby z Redakcji oraz rodziny. Są również osoby nie zapisane które nie chcą być na liście.

Coś jeszcze? ;)
Link do komentarza
Cytat

Po to aby wiedzieć kto i ile osób będzie. Jak się organizuje taką imprezę to dobrze wiedzieć ile osób się spodziewać. Po drugie zawsze oprócz forumowiczów są osoby z Redakcji oraz rodziny. Są również osoby nie zapisane które nie chcą być na liście.

Coś jeszcze? ;)


Mnie to nie boli, że ktoś był na zlocie a nie zapisał się na liście.
Co do osób z Redakcji i osób z firm budowlanych to rozumiem, ale mi chodzi o forumowiczów.
No właśnie, jak dobrze Michał napisałeś, po to jest lista aby było wiadomo kto i ile osób będzie, na liście przecież pisało kto jest i czy z osoba towarzyszącą. Natomiast jak sama nazwa wskazuje jest to zlot forumowiczów, więc każdy powinien wpisać się na liście w wątku poświęconym zlotowi. A osoby które nie chcą być na liście a są użytkownikami forum wg mnie nie powinny brać udziału w zlocie, bo z jednej strony wiedziały że zlot jest a nie zapisały się, czyli ie dopełniły formalności.
Jedni mogą się zapisać a inni nie?
A co by było gdyby kilka tysięcy zarejestrowanych użytkowników bez wpisania się na listę pojawiło się na zlocie icon_biggrin.gif

Cytat

Ci co byli zapisani się stawili i nie było symulantow Lczwartych ;)


To tez jest zrozumiałe, że komus cos może w ostatniej chwili wypaść, ale na liście byli. Zresztą nie rozumiem czemu ktoś nie chciałby być widoczny na liście? czyżby miałby coś na sumieniu? icon_wink.gif Edytowano przez mhtyl (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Kurde ostatnio mnie się czepiali że 2 razy zapisalem się na zlot i siła wyższa czyli choroba smarka mi to uniemożliwiła a teraz jest halo o tych co nie byli zapisani icon_smile.gif Widzisz to i nie grzmisz hehe


Ja się Ciebie ostatnio nie czepiałem icon_razz.gif
Co innego być zapisanym a nie przyjechać, a nie być zapisanym a przyjechać.
W zasadzie to Redakcja o tym decyduje, ja tylko lekko nadmieniłem ów zaistniały fakt.
Link do komentarza
Cytat

Co innego być zapisanym a nie przyjechać, a nie być zapisanym a przyjechać.


nie pierwszy raz zdarzyła się ta sytuacja, też tego nie pojmuję, jaka jest idea? podchody jakieś czy coś?

jeśli ja mam ochotę przyjechać na zlot - zgłaszam to w odpowiednim wątku i proszę o wpisanie na listę,
po co miałabym ukrywać ten fakt? nie rozumiem, naprawdę...
może ktoś mnie oświeci i wyjaśni to zjawisko? icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

A jak to jest, były zapisy na Letkę, a zauważyłem, że było więcej osób niż się zapisało. Więc po co te zapisy były?


Oprócz uczestników Forum byli również bohaterowie reportaży publikowanych w miesięczniku Budujemy Dom. Zapisy są ważne, gdyż wykupujemy konkretną ilość dań (tak, jak na weselu icon_smile.gif ).
Link do komentarza
Cytat

A jak to jest, były zapisy na Letkę, a zauważyłem, że było więcej osób niż się zapisało. Więc po co te zapisy były?




Podejrzewam potrzebne aby mieć wiedzę :
- ile porcji naggetsów dla dzieci zamówić
- ile kegów z piwkiem dla dorosłych
- ile przygotować prezentowych gadżetów dla swoich zaproszonych gości
- ile Alcaprim-ów będzie potrzebnych na rano
Link do komentarza
Cytat

To prawda - Polskie piekiełko.

Jojczą i jojczą - każdą radość zajojczą icon_evil.gif


piekiełko? jojczenie? jesli to do mnie, to:
zadałam pytanie wynikające ze zwykłej ciekawości nad opisanym wyżej zjawiskiem, to wszystko...
jestem spokojnym człowiekiem, przez te kilka lat na forum nie brałam nigdy udziału w wątkach z przepychankami
lub różnego rodzaju złośliwościami - to nie moja bajka

przepraszam Redakcję za O.T. a jeśli trzeba to proszę usunąć moje wpisy, dziękuję icon_smile.gif
Link do komentarza
Skoro już wyjaśnione dlaczego na Zlocie była setka osób zamiast jak na liście obecności - 50 , oraz dlaczego na listę obecności trzeba się wpisywać .... to ja tylko wspomnę, że fajnie napisany artykulik, nawet się moje foty załapały icon_mrgreen.gif
Uważam, że kto pyta- nie błądzi ... więc pytanie nie jest z natury rzeczą złą. Zła jest zła wola pytającego, odpowiadającego i interpretującego wypowiedzi - jeśli takowa ma miejsce.
A raczej nie sądzę, żeby ktoś tu w wątku z piszących aż taką złą wykazywał .... więc po co te spinki , broszki, i inne takie icon_razz.gif icon_biggrin.gif
Wrzucić na luz ....

Cytat

piekiełko? jojczenie? jesli to do mnie, to:
zadałam pytanie wynikające ze zwykłej ciekawości nad opisanym wyżej zjawiskiem, to wszystko...
jestem spokojnym człowiekiem, przez te kilka lat na forum nie brałam nigdy udziału w wątkach z przepychankami
lub różnego rodzaju złośliwościami - to nie moja bajka

przepraszam Redakcję za O.T. a jeśli trzeba to proszę usunąć moje wpisy, dziękuję icon_smile.gif



Animisieważ , nie dość że pisze raz na ruski rok to jeszcze każe usuwać icon_razz.gif icon_biggrin.gif
Elcia ... gdzieś Ty była jak Cię nie było? icon_biggrin.gif Fajnie Cię poczytać , brakowało :hug:

Link do komentarza
Cytat

Skoro już wyjaśnione dlaczego na Zlocie była setka osób zamiast jak na liście obecności - 50 , oraz dlaczego na listę obecności trzeba się wpisywać .... to ja tylko wspomnę, że fajnie napisany artykulik, nawet się moje foty załapały icon_mrgreen.gif
Uważam, że kto pyta- nie błądzi ... więc pytanie nie jest z natury rzeczą złą. Zła jest zła wola pytającego, odpowiadającego i interpretującego wypowiedzi - jeśli takowa ma miejsce.
A raczej nie sądzę, żeby ktoś tu w wątku z piszących aż taką złą wykazywał .... więc po co te spinki , broszki, i inne takie icon_razz.gif icon_biggrin.gif
Wrzucić na luz ....


Daga, nie jest zła wola pytającego (bo zapewne do mnie jest ta odpowiedź) ja tylko pytam dlaczego jedni forumowicze mogą się zapisać a inni nie. Nie chodzi mi o osoby zaproszone przez Redakcję.
I nie piszę tego aby wywołać jakieś zamieszanie i przepychanki czy odebrać radość tym co byli obecni na zlocie bo nie jestem z tych co lubią robić zadymę na forum.
Przecież wszyscy którzy byli na zlocie wiedzieli i to dużo wcześniej kiedy zlot się odbędzie, więc co? nie mieli czasu co niektórzy się zapisać? przecież to nic nie kosztuje wpisanie się na listę.
Link do komentarza
Dobra moja wina ;)



Cytat

Podejrzewam potrzebne aby mieć wiedzę :
- ile porcji naggetsów dla dzieci zamówić ( za mało )
- ile kegów z piwkiem dla dorosłych ( za mało)
- ile przygotować prezentowych gadżetów dla swoich zaproszonych gości
- ile Alcaprim-ów będzie potrzebnych na rano



Czyli 50 osob było na liscie a ponad 100 na zlocie hehehe
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...