Skocz do zawartości

Recommended Posts

I ja dotarłam na swoje bagno .... znaczy na połednie icon_biggrin.gif
Przyłączam sie do podziękowań dla Redakcji , i dla niej także dodatkowe ochy i achy za wybór miejsca bo piękne , i za atrakcje icon_wink.gif
No i oczywiście dziękuję wszystkim którzy poświęcili mi swój cenny czas sprawiając, że ten czas był jak zawsze magiczny :hug:

Foty będą , jak się ogarnę icon_smile.gif
Link do komentarza
Pozdrawiam was wszystkich serdecznie a gorąco. Ogromnie lubię te spotkania - piątkowe i sobotnie.
Redakcja stanęła na wysokości - wielkie powiąszowania i podziw, z podziękowaniami składam w imieniu swoim i mojej ekipy.
Dziękuję wszystkim którzy mnie odwiedzili! Ogromną radość mi sprawiliście, niespodziewaną. Ewiq, Kosiarka, Adiq, Gaweł, R-32, wraz z Szanownymi Osobami. icon_smile.gif
Coolibeer, serdeczności, że chciało ci się zawitać do mnie i przejąć w stanie nienaruszonym uosobienie radości życia w postaci Prezesa Bobiczka.
Prezesie, dziękuję, że zaszczyciłeś mnie swą obecnością. Dużo radości mi sprawiła ta nasiadówa do bladego świtu.
Pozdrowienia i do zobaczenia. icon_biggrin.gif

Zdjęć wielu nie mam. Ale to co mam... to mam.


Pozdrowienia
PeZet

Osobno jeszcze chcę podziękować Redaktorowi Marcinowi za rozmowę i spotkanie. Lubię.
Link do komentarza
Fotorelacja icon_biggrin.gif

Przywitało piorunami....pomimo tego, a może właśnie dlatego amosfera w piątkowy wieczór była niezwykle gorąca icon_biggrin.gif

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg



Siedzimy seee.....

DSC01446.jpg



Dobrze się bawimyyyyy ... icon_wink.gif icon_biggrin.gif

DSC01446.jpg



Dobra dobra , koniec żartów .... niezwykle poważni ....

DSC01446.jpg



Drążone są poważne tematy Prezesowskie

DSC01446.jpg



I mniej poważne też - "folijka" icon_lol.gif

DSC01446.jpg



I tak miło upłynął wieczór .
W sobotę przywitała nas piękna pogoda , oraz moc wiedzy, atrakcji, gadżetów, upominków icon_smile.gif

DSC01446.jpg



Szybka weryfikacja listy chętnych na lot motolotnią

DSC01446.jpg



I poszszszszzzzły konie po betonie..... a nie , wrrrrróć ... to Smoczyca odlatuje icon_lol.gif

DSC01446.jpg



Leci , leci , leci .... rozpiętośc skrzydeł odpowiednia , wszystko w porządku , tylko ognia brak icon_biggrin.gif

DSC01446.jpg



I w .....ylądował , znaczy wylądowała. Pan prowadzący ten oto pojazd na koniec rzekł : "Pani to się chyba najbardziej podobało kiedy już lądowaliśmy" . Oj tam, być może byłam nieco blada , no dobra .... bardzo blada .... być może zbyt kurczowo trzymałam się szelek tego jakże miłego Pana i trudno mu było oddychać .... być może zbyt często się na mnie oglądał czy jeszcze żyję czy już zeszłam na zawał ...... ale to przecież drobiazgi :hahaha2:
P.S. Jeśli ktoś ma lęk wysokości jak ja , to zdecydowanie odradzam takie ekscesy - uspokojenie żołądka i skołatanych nerw trwało ze dwie godziny icon_lol.gif .... taka cena , widocznie Smoczyca nie jest taka odważna na jaką wygląda icon_wink.gif

DSC01446.jpg



Każdy zajęty był swoimi sprawami - Pani Klown dziećmi , Pan Fotograf fotami icon_wink.gif

DSC01446.jpg



Dzieciaki wniebowzięte icon_smile.gif

DSC01446.jpg



Nawet wtedy kiedy zostały "sprowadzone do parteru" icon_biggrin.gif

DSC01446.jpg



Dla każdego coś miłego icon_mrgreen.gif

DSC01446.jpg



Reklama dźwignią ....

DSC01446.jpg



Pozowane ...

DSC01446.jpg



Pani w rożowym proszona o opuszczenie kadru icon_lol.gif

DSC01446.jpg



No i zaczęło się ..... końkursy icon_biggrin.gif

DSC01446.jpg



Tłumaczę Ci tato po raz setny, że zdecydowanie z całą pewością raczej nie wezmę udziału i namowy oraz szantaże na nic tu się zdadzą ... co mnie interesuje jakaś potrzebna ci wiertarka??? icon_rolleyes.gif

DSC01446.jpg



Ty się ze mną nie kłóć , a teraz proszę rodzinnie pozować do zdjęcia , a jak Daga sobie pojdzie z tym cykadłem to sobie porozmawiamy o tej wiertarce po raz stopierwszy, a teraz proszę się grzecznie uśmiechać icon_mrgreen.gif

DSC01446.jpg



Nie nie nie , na ten aeroplan czy co to miejsc już na liście nie ma :bezradny:

DSC01446.jpg



I osobiste pogróżki, drogi Bobiczku też tu nic nie dadzą , sasasasasa icon_lol.gif

DSC01446.jpg



Cienie również bawiły sie dobrze icon_biggrin.gif

DSC01446.jpg



No i zaczęło się .... konkursy .... mierzenie ....

DSC01446.jpg



wiercenie ...

DSC01446.jpg



rż .... znaczy cięcie ....

DSC01446.jpg



You can dance ??? unsure.gif

DSC01446.jpg



W międzyczasie rozmowy o sprzęcie latającym ....

DSC01446.jpg



Były też wilki jakieś icon_mrgreen.gif

DSC01446.jpg



Które wszelakimi sposobami próbowały dostać się do jedzenia icon_wink.gif

DSC01446.jpg



Siła perswazji wilków jest ogromna icon_biggrin.gif

DSC01446.jpg



Nikt nie chodził głodny ani spragniony icon_smile.gif

DSC01446.jpg



Debaty bardzo poważne ...

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg



Kochani ... tak jest zawsze, naprawdę ... jedzenia jest wbród: grilolowane karczki, warzywka, kiełbaski, kaszanki naleśniki , pierogi ... no cuda panie . A dzieciaki co? No jak to co - FRYTKI zdobyczne wyproszone w barze icon_biggrin.gif

DSC01446.jpg



Pozowane ... wyraz twarzy niewątpliwie oddaje szczęśliwość icon_biggrin.gif

DSC01446.jpg




No i na koniec okoliczności przyrody i okolicy Ludowej altany ... na dobicie maruderów którzy nie przyjechali icon_lol.gif

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg


DSC01446.jpg

DSC01446.jpg


DSC01446.jpg

DSC01446.jpg


DSC01446.jpg

DSC01446.jpg



Jeszcze raz bardzo dziękuję Redakcji , uczestnikom i forumowiczom za extra spotkanie ... było super :hug:
Link do komentarza
I mieniu swoim oraz towarzyszących mi osób, dziękuje bardzo Szanownej Redakcji, za zorganizowanie kolejnej Letki w 2015 roku, za rewelacyjne souveniry oprawę gastronomiczną i niezapomnianą atmosferę. No i oczywiście za atrakcje awiacyjne . Jak zawsze było rewelacyjnie i niepowtarzalnie :mrgreen:icon_biggrin.gif i jak zwykle czas minął za szybko icon_confused.gif . Cóż nic nie może przecież wiecznie trwać .... jak to było w piosence. Edytowano przez gawel (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Dzień dobry icon_biggrin.gif
ale się działo, cieszę się, że udało się przybyć na naszą Konferencję tak licznej grupie Forumowiczów i przyjaciół Budujemy Dom icon_mrgreen.gif Dziękuję, że mogłem z Wami spędzić czas wub.gif

Zdjęcia zamieszczę, jak tylko otrzymam od mistrza fotografii Ivana ;)

Osoby, które chciałby się pochwalić filmami z lotu proszę o przesłanie na nasz serwer:
host: korporacja.avt.pl
użytkownik: bd
hasło: bd

i wysłanie do mnie informacji, że plik jest wgrany. Każdy film dodam na Youtube Budujemy Dom.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza
Cytat

No dobra.Kiedy następny zjazd!!?


Dziękuję wszystkim, ale szczególnie Adamowi, że nie chrapał...



Ja również dziękuję za piwko i możliwość porozmawiania. Na początku myślałem że Adaś przyjechał z bratem icon_smile.gif

Cytat

... A dzieciaki co? No jak to co - FRYTKI zdobyczne wyproszone w barze icon_biggrin.gif
[attachment=22294:47.JPG]


Były jeszcze "podobno" nagetsy dla dzieci ale z tego co pani powiedziała za barem wszystkie 20 porcji zjadli dorośli ;) hę?
Link do komentarza
Wszystkich pozdrawiam i dzięki za dobre humory i jak zawsze fajny nastrój.
Redakcji za fachową realizację i troskę o uczestników (szczególnie w kwestii rozwinięcia ekranu na meczyk Naczelnemu Szefowi dziękuję)
Specjalne dzięki PeZeTu za poranną kawkę a piesu za bogate obdarowanie sierścią sweterka. icon_smile.gif
No i takie mocne dzięki Cooliberkowi i Beacie za opiekę i dobre serce.

No i Klaudi - za meczowy makijaż!


Wszystkim dziękuję za możliwość pogadania.
Pozdrowienia Edytowano przez bobiczek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Dziękuję w imieniu takoż rodziny jak i własnym. Wszyscyśmy zadowoleni, rozerwani i syci.
Organizacja jak zwykle na poziomie wielkoświatowym. Rozrywki takież. Jedzenie ... krajowa czołówka.
Gadżetów moc fajnych, czasopism tak samo.
Ludzie fajne.
Pogoda aż za dobra.
Wynik meczu ... nie wiem jak Redakcja to załatwiła ale wiem, że nie mogło być tanio ... no więc wynik i przebieg meczu - palce lizać.
BRAWO REDAKCJA. BRAWO BRAWO BRAWO.


DZIĘKUJEMY.


P.S.
Zdjęcia będą jak się obrobią i się obrobię.
Link do komentarza
Im bardziej się cieszę, tym bardziej mi przykro...
Ja bym nawet tą motolotnią poleciał.
Ku*rwa, jak ptak!

Ale - tak całkiem serio - niesamowicie miło odbieram, że ludzie, których na co dzień łączy tylko cienka, niebieska linia netu, potrafią być jedną (nie, nie - nie rodziną) paczką na imprezie, która jest mieszaniną osobowości.
Pozdrawiam Was wszystkich. Nawet Redakcję icon_wink.gif icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Im bardziej się cieszę, tym bardziej mi przykro...
Ja bym nawet tą motolotnią poleciał.
Ku*rwa, jak ptak!

Ale - tak całkiem serio - niesamowicie miło odbieram, że ludzie, których na co dzień łączy tylko cienka, niebieska linia netu, potrafią być jedną (nie, nie - nie rodziną) paczką na imprezie, która jest mieszaniną osobowości.
Pozdrawiam Was wszystkich. Nawet Redakcję icon_wink.gif icon_mrgreen.gif



Leszek tylko szkoda że ta paczka i te imprezy nie są już takie jak kiedyś.

Ale trzeba się cieszyć z tego co jest

Link do komentarza
Cytat

Prezesu!Nakłóciłaaaaaam się z Tobą o srebrną torbę i tak w końcu tej swojej nie wzięłam.. icon_lol.gif



Dlatego Antka na razie nie zabierajcie na Zloty. Do czasu aż się usamodzielni i będzie potrafił jeździć PeKaeSami! Sam!!! icon_biggrin.gif

Cytat

Ja Ciebie zapewniam, że to nic złego...to tylko zazdrość. icon_redface.gif



Zgadza się. Mam podobnie icon_biggrin.gif
Szkoda mi tylko troszkę Anbudzie że tego zakładu nie zrealizowaliśmy, no ale może następnym razem icon_smile.gif

Cytat

Wynik meczu ... nie wiem jak Redakcja to załatwiła ale wiem, że nie mogło być tanio ... no więc wynik i przebieg meczu - palce lizać.



A ja wiem.
Za malo kegów z piwkiem zamówiła - i dlatego tylko palce musieliśmy lizać pod koniec meczu! icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...