Skocz do zawartości

Gotowe gładzie polimerowe Knauf Rotband Finish i Knauf Goldband Finish


Recommended Posts

Nowe Gotowe gładzie polimerowe Knauf Rotband Finish i Knauf Goldband Finish charakteryzują się wyjątkowymi właściwościami aplikacyjnymi. Kompozycja składników gotowych gładzi polimerowych opracowana została z myślą o łatwej i wygodnej pracy.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wykanczanie/chemia-budowlana/aktualnosci/16267-gotowe-gladzie-polimerowe-knauf-rotband-finish-i-knauf-goldband-finish

Link do komentarza
Gość robuś
POMOCY Po wyrównaniu ścian goldbandem i pierwszym malowaniu farbą akrylową,przy świetle sufitowym(wieczorem)widać spore dziury i nierówności.Czy mogę użyć na to gotowej polimerowej gładzi szpachlowej?Będzie to trzymać się "kupy"?Pozdrawiam Robuś
Link do komentarza
  • 7 lata temu...
Gość MarekM2211
Produkt ma wiele wad: można kłaść tylko cienkie warstwy (2 mm to tyle co nic), bardzo łatwo pęka, robią się bąble, długo wysycha, jest bardzo miękki (dla mnie tylko do szlifowania ręcznego, szlifierka zdejmie całość w parę milisekund), bardzo pyli przy szlifowaniu. Na szczęście maiłem do zrobienia tylko 1 ścianę. Wcześniej pracowałem z GTA - o wiele lepszy i niewiele droższy.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...