Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Historia edycji

Nie ma historii konta do pokazania lub ten komentarz był edytowany przez moderatora.

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Gość Gość Edek
      minęło miesiac od zawiadomienia Inspektora nadzoru budowlanego i... cisza , ciekawe dlaczego ? - czy boi sie koronawirusa ? - ja składając osobiscie zawiadomienie nie miałem takiego problemu...
    • A co powiecie na to, dziś przypadkowo to oglądnąłem.     https://forum.info-ogrzewanie.pl/uploads/monthly_2020_07/VID-20200703-WA0002.mp4.348ae5b443ef3e3b7476a0f0442ccdf2.mp4    
    • i dlatego ja odpisałam, że dla wielu moja rzeczywistość z domem 150 m2 całkowitej dla dwóch też jest objawem rozrzutności w iście amerykańskim stylu Ich zdaniem (tych minimalistów, z którymi dyskutowałam) dla 2 osób najlepszy na starość jest dom na zgłoszenie 35 m2 z antresolą sypialnianą.  Ja nie ogarniam ich minimalnych potrzeb, oni moich, a my - tych państwa z artykułu
    • nie, pisaliśmy o wentylacji grawitacyjnej vs mechanicznej.  Potem dodałam warunki techniczne do działania mechanicznej przy otwartym spalaniu, bo pojawiły się teksty, że nie da się jednego z drugim połączyć.   Ty napisałeś bzdury o grzybie w wentylacji mechanicznej (co jest fizycznie niemożliwe) i grzybie w klimatyzacji (co jest normalne i oczywiste) a potem ni stąd ni zowąd pisałeś już o klimatyzacji, która nie ma nic wspólnego z wentylowaniem pomieszczeń i czadem.   Więc jaki jest sens o niej wspominać w tej dyskusji?  
    • Nie napisałem bo sprawa nie jest jednoznacznie czysta i do tego trudno znaleźć wiarygodne dane, prawdopodobnie dlatego że ekipa Tuska sprytnie ukrywała te informacje powołując się między innymi na ochronę danych osobowych. No ale jeżeli dla Ciebie wiarygodnym źródłem informacji jest Fakt, ten sam który w tak wredny sposób wynalazł "aferę" z uniewinnieniem pedofila, to mogę tu przytoczyć ten materiał, w którym pisze że rząd Tuska napchał sobie kieszenie nagrodami w łącznej wysokości 473 mln złotych.  Więc czym są te dwa nieszczęsne miliony w ciągu roku wobec kwoty 475 mln przez 6 lat. https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/nagrody-w-platformie-obywatelskiej-rzad-donalda-tuska-wydal-majatek/1q3whdm#slajd-1 Zaznaczam że dla mnie osobiście te dane są gówno warte i pewnie tak wiarygodne jak ta afera z pedofilem.  Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie daje dużo do myślenia to że dane wysokości nagród za rządów PIS są dostępne i niby tak wysokie bo 2 min za rok, a za 8 lat PO tylko 38 tysięcy!!!. No chyba tylko chory umysłowo może uwierzyć w takie cuda, przy wiedzy jaką mamy o ich parciu na kasę i robieniu różnych wałków. Dla mnie takie zestawienia to robienie ludzi w ciula i chyba trzeba niesłychanej naiwności by uwierzyć że tamta ekipa za 8 lat miała nagród dla tylu ludzi tylko 38 tysięcy. Powiedz teraz że Ty w to wierzysz, a będę miał Ciebie za ostatnią nogę. Jak widzisz ja mam tak że jak dokładnie nie wiem to korzystam z okazji żeby milczeć i robię to.  Odniosłem się do tych danych na wyraźną prośbę i niechętnie. Ale zawsze jak czytam liczby to staram się myśleć i porównywać niektóre dane, bo wtedy wychodzą bardzo ciekawe proporcje tych danych liczbowych.   Jednak napiszę, bo może jeszcze nie wszystko stracone.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...