Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Witam,  Czy istnieje szansa zawieszenia telewizora 40 cali (11.8 kg) na ściance o grubości 16 cm zbudowanej z regipsu oraz betonu komórkowego? Jeśli tak, to czego użyć do tego celu?  Z góry dziękuję za wszelką pomoc
    • Gość Danila
      To świadectwo, które powiem każdemu, aby usłyszał. Byłem żonaty od czterech lat i piątego roku mojego małżeństwa, inna kobieta miała zaklęcie, aby zabrać mojego kochanka ode mnie, a mój mąż zostawił mnie i dzieci, a my cierpieli przez 2 lata, dopóki nie miałem na myśli stanowiska, na którym to mężczyzna Dr.WEALTHY pomógł komuś i postanowiłem dać mu próbę pomocy w zabraniu mojego kochanego Męża do domu i uwierz mi, po prostu wysyłam mu swoje zdjęcie i mojemu mężowi, a po 48 godzinach, jak mi powiedział, widziałem do domu wjechał samochód i oto był mój mąż, a on przyjechał do mnie i do dzieci i dlatego cieszę się, że każdy z was jest podobny do tego mężczyzny i ma swojego kochanka z powrotem do siebie. E-mail: wealthylovespell@gmail.com możesz również skontaktować się z nim lub zapytać go, co mu się przydarzy to +2348105150446 bardzo dziękuję
    • To temat o studniach. Nie odróżniasz studni od szamba???
    • Gość ffffffffffff
      Ja mamn takiego giganta w sasiedztwie, zrobił szambo ekologiczne na glinie i teraz pompuje pod płoty i łaki.
    • drogi zenku, super opanowałeś technikę ctrl+c i ctrl+v, niemniej jak już edukujesz to rób to dokładniej umknęło Ci tu doprecyzowanie, że są elementem wiązara (preferuję przez ą nie przez ę) tzw głównego lub pełnego, a nie wiązara jako takiego (czyli w domyśle - każdego), czyli np pośredniego czy też pustego (ślepego?); o jętce nic innego nie pisałem, więc rozumiem, że to po prostu reszta ctrl+c i ctrl+v   czy ja gdzieś napisałem coś innego niż to, że kleszcze są ściągiem? wskaż,  bo Twój wpis wygląda jakbym coś pop.... i j.w. - znowu musisz to prostować na rysunku, który zapodałeś wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że te kleszcze to wypisz wymaluj jętka przecięta wzdłuż na pół, właśnie przez fakt, że są osiowo, bezapelacyjnie podpierają krokwie i to praktycznie osiowo, krokwie są zacięte jak dla jętki więc o co tu chodzi? Osobiście powiedziałbym, że przy małym nachyleniu dachu ten węzeł konstrukcyjny ma dość złożone i znaczne obciążenia, samo połączenie czołowe krokwi w kalenicy nie dałoby rady, stąd taka hybryda, z wyglądu i lokalizacji kleszcze, ze sposobu montażu elementu w tym węźle - jętki, więc dla mnie to coś ala jętko-kleszcze zapewniające wytrzymałość węzła   chodzi Ci o płatew kalenicową? wytłuszczasz, rzuca się w oczy, ale o co kaman?
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...