Skocz do zawartości

Budowa ogrodu zimowego - krok po kroku


Recommended Posts

  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata temu...
treść artykułu sensowna i napisana trafnie najważniejszym parametrem jest tu doświadczenie firmy której powierzymy wykonanie i montaż ogrodu zimowego i tym samym nasze pieniądze i marzenia. Proponuje sprawdzić to przed podjęciem decyzji. Ważne jest aby nie podpisywać umowy z kimś komu się tylko wydaje że umie wyprodukować ogród zimowy. Tu jest potrzebne wieloletnie doświadczenie i wsparcie systemodawców w postaci programów projektowych na bazie których można poprawnie wyliczyć statykę dachu oraz wykonać inne obliczenia dotyczące wykonania konstrukcji oraz bezpiecznego użytkowania ogrodu zimowego
Link do komentarza

Marzy mi się taki ogród zimowy, ale w małej miejscowości gdzie mieszkam, znalezienie prawdziwych fachowców, a nie "Pana Zdziska od wszystkiego" jest naprawdę trudne. A nie chcę właśnie korzystać z pomocy "złotej rączki", bo niestety kończy się to przeważnie jak na usterce - krzywo, brzydko, byle jak.

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...

Pytanie tylko jedno pozostaje? Czy firmy z drugiego końca Polski mają zaplecze odpowiednie do prowadzenia robót dalej niż w promieniu 50 km od siedziby?

Dnia 24.07.2015 o 15:44, demo napisał:

Mój znajomy też ma, jeszcze ma. Ale widziałem i radzę nie wchodzić w konstrukcję drewnianą bo po 10 latach wszystko zaczyna się sypać. Choć pewnie drewno egzotyczne zniesie większy upływ czasu.
Sam ogród zgadzam się że jest cacy. :icon_smile:

A nasza sosna nie da rady? Chałupy z drewna stoją latami, okna drewniane wytrzymują dłużej niż 10 lat to może taka oranżeria też wytrzyma upływ czasu i po 10 latach się nie rozpadnie?

Link do komentarza
1 godzinę temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Czy firmy z drugiego końca Polski mają zaplecze odpowiednie do prowadzenia robót dalej niż w promieniu 50 km od siedziby?

Tu raczej nie o zaplecze chodzi, a o dopłatę, którą klient poniesie w związku z dojazdem, zakwaterowaniem i delegacyjnym.

 

2 godziny temu, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Chałupy z drewna stoją latami

A no stoją. Ale mało już takiego drzewa w lasach. A gdy się już trafi to cena adekwatna do jakości. Tarcica kupowana w granicach 700-1000 zł netto za m3 nie przeżyje trzech pokoleń. Nie oszukujmy się.

Link do komentarza
Przed chwilą, Takiowaki napisał:

Tu raczej nie o zaplecze chodzi, a o dopłatę, którą klient poniesie w związku z dojazdem, zakwaterowaniem i delegacyjnym.

 

 

Zaplecze to nie tylko wiertarka, młotek i termos z kawą. Chodziło mi o noclegi i gotowość do pracy po 12 h. Wiadomo, że zapłaci inwestor - wszystko zależy od umowy.

Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...
Dzień dobry, Na końcu artykułu: https://budujemydom.pl/ogrod/19345-budowa-ogrodu-zimowego-krok-po-kroku jest cennik, z jakiej firmy Państwo go wzięli, będę wdzięczny za informację, bo chcę zbudować ogród zimowy i wszyscy wykonawcy oferują ceny średnio trzy razy wyższe :( Ukłony, Piotr
Link do komentarza
52 minuty temu, Gość Piotr napisał:

Dzień dobry, Na końcu artykułu: https://budujemydom.pl/wokol-domu/ogrod/a/19345-budowa-ogrodu-zimowego-krok-po-kroku jest cennik, z jakiej firmy Państwo go wzięli, będę wdzięczny za informację, bo chcę zbudować ogród zimowy i wszyscy wykonawcy oferują ceny średnio trzy razy wyższe :( Ukłony, Piotr

Ceny proszę potraktować jako orientacyjne z rynku a nie ofertę konkretnej firmy. Oczywiście sprawdzimy ceny i zaktualizujemy, jeśli będą znaczne rozbieżności.

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...