Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Pomarzyć dobra rzecz, ale do wyborów jeszcze co niektórym morale siądzie jak finanse siądą bo senat pewno będzie blokował tę ustawę przepisowe 30 dni. A tak na serio to opozycja jest do dupy nie ma na kogo głosować , chyba na kogoś kto jest nowoczesny nienachalny i nawet jak da pupy to zrobi profesjonalnie z naturalnym wdziękiem i przyjemnością . 
    • TV mam podłączony tylko do anteny zbiorczej (gruba, biała, z dziwną końcówką okrągłą ), oraz do prądu. Bez żadnego routera, czy innych takich Oczywiście ten w sypialni
    • A z komercyjnych INFORMACYJNYCH to są POLSAT i TVN Widać  masz jakąś kablówkę... a nie cyfrową naziemną...
    • Gość DEW
      Tynk służy do przykrycia murów, sufitów,różnego rodzaju znajdujących się w nich instalacji itp warstwą wyrównującą nic poza tym.Nie oczekujcie od tynku, że spełni wasze wymagania gładkości braku przebarwień czy drobnych pęknięć spowodowanych np naturalnym osiadaniem budynku, należy pamiętać o tym że budynek osiada ok 2 lat i z reguły nikt nie czeka do tego momentu z tynkami (tak zwane sezonowanie) tynki służą do wyrównania powierzchni,od uzyskania gładzi bądź odpowiedniej interesującej nas struktury jest kolejny etap, tzn gładzie cementowe lub gipsowe, płytki bądź cienka tapeta malarska (maler vlies) Denerwują mnie stwierdzenia typu "tynki pod malowanie" nie ma czegoś takiego, oczywiście można np zaakceptować jakość gładzi która jest do osiągnięcia np w tynku gipsowym i po drobnych wyprawkach pomalować to sobie, pytanie co kogo zadowala po prostu jeżeli chcemy mieć nowego mercedesa trzeba zapłacić za nowego mercedesa nie da się go kupić za cenę fiata punto, tak samo jest w przypadku tynków i wykończenia ścian.
    • Chyba sobie robisz jaja. Przed chwilą włączyłam i napiszę Ci, co "łapie" u mnie. Miasto 85.000 mieszkańców, blokowisko. Więc nie wciskaj mi czegoś, co nie ma miejsca. TV4 Puls TVS TVN Polsat TVP3 TVP Polonia TVP1 TVT TVP2 Teletoon TV4 Puls TVN7 ATM TVP info Tele 5
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...