Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• W swojej "skrzynce" z bezpiecznikami zamontuj podlicznik, np taki:   https://allegro.pl/oferta/licznik-jednofazowy-podlicznik-energii-pradu-1-faz-8498775942   i będziesz miała pomiar zużycia energii elektrycznej i podstawę do rozliczenia się z rodzicami, tylko nie zapomnij, żeby podzielić się z rodzicami kosztami stałymi, doliczanymi do rachunku...   Tak formalnie rzecz biorąc, to powinniście mieć oddzielną umowę z dostarczycielem prądu, osobny licznik i osobne rozliczenia...     A ten licznik to kto odłączył?
    • Retro z tym rządem to jest tak jak z Tobą. Tam też są różni ludzie i lepsi i gorsi.  A ty jesteś zainfekowany nienawiścią do nich i nawet w obliczu takiej katastrofy , będziesz robił wszystko żeby im dowalić. Wcześniej czy teraz zawsze na nich jechałeś, bez względu na to co zrobili wszystko było bee. Więc raczej i przy tej okazji nikt chyba nie spodziewa się po kimś takim obiektywnych ocen, bo wiadomo że będą wyciągane tylko i wyłącznie same złe przykłady, które są dodatkowo często zniekształcane i wyolbrzymiane przez niektóre media.
    • To hurtownia budowlana, czy salon golibrody?
    • Nie wiem skąd ten pomysł, bo to przecież jest wbrew założeniom drenażu...tworzysz "miską", w której stać będzie woda/błoto...   Poczytaj jeszcze raz - jakie są założenia drenażu, jak się go buduje, jaką rolę spełnia geowłóknina i filtr/podsypka i obsypka z tłucznia czy żwiru......
    • Wszystko jest do zrozumienia, jeśli widzisz, że ktoś się poświęca dla dobra wspólnego. Da się wtedy to docenić. Ale nie trafia Cię szlag gdy widzisz, że pod płaszczykiem wojny ktoś se bezczelnie kręci prywatne lody? I mówi Ci prosto w oczy, że w doopie ma Twoje lęki i obawy, bo lody są ważniejsze? Ja zdaję sobie sprawę, że mnóstwo ludzi lekceważyło temat. Nawet kiedy były wprowadzane pierwsze ograniczenia. Ale będąc w grupie najwyższego ryzyka popierałem je. Bo skoro wojna, to wojna, tak trzeba. Ale właśnie dlatego bardzo mnie wkurrrwia traktowanie sytuacji niczym wojny z dziecięcej zabawy przez tych, dla których winna być najwyższym priorytetem.    Jak czytam, że partii rządzącej podczas wojny z koronawirusem zależy najbardziej na wprowadzeniu przepisu aby premier mógł odwołać członka Rady Dialogu Społecznego za współpracę z rządem komunistycznym, to wybacz Pawełku, mam ochotę na nich narzygać i nasrać. Bo tu na dłoni masz to, o czym w dniu dzisiejszym myśli władza. Nie zmieniła się nic. To tylko ja mam się poświęcać. Oni mają to w doopie, patrzą jedynie jak by tu wyciągnąć z zarazy więcej korzyści niż normalnie.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...