Skocz do zawartości

Historia edycji

Karol Wajda

Karol Wajda

Wlasnie ! Oni powiedzieli ze projektant zrobil babola,bo kabel jest na mapce. A ja głupi laik myslalem ze tak bedzie szedł pozniej do mnie ten  kabel. Dopiero gdy na niego natrafiłem i do nich jeździłem to zrozumialem wszystko. Zglosilem u nich kolizje. I przyszlo mi wlasnie ze na wlasny koszt mam to wszystko zrobic. A mam skrzynke zaprojektowaną na granicy dzialki. W energetyce ludzie są w porzadku bo niechca mi robic problemów. Pokazywalem im zdjecia i powiedzialem ze uszkodzilem go trochę. A moj projektant bronil sie i kazal mi sie zapytac czy ten kabel idzie w ziemi legalnie. Ja wiem ze teraz rece myje. Teraz już wiecie jaka jest sytuacja I moje znowu pytanie: czy oni powinni na swoj koszt zabrac skrzynke na granice tak jak wstepnie powiedzieli?pominmy juz ten kabel. Wiadomo ze go zabiorą razem ze skrzynką. Czy to w moim zakresie jest?

ZE zrobi ZKP wedlug projektu na wlasny koszt?czy moj koszt? O.o

Karol Wajda

Karol Wajda

Wlasnie ! Oni powiedzieli ze projektant zrobil babola,bo kabel jest na mapce. A ja głupi laik myslalem ze tak bedzie szedł pozniej do mnie ten  kabel. Dopiero gdy na niego natrafiłem i do nich jeździłem to zrozumialem wszystko. Zglosilem u nich kolizje. I przyszlo mi wlasnie ze na wlasny koszt mam to wszystko zrobic. A mam skrzynke zaprojektowaną na granicy dzialki. W energetyce ludzie są w porzadku bo niechca mi robic problemów. Pokazywalem im zdjecia i powiedzialem ze uszkodzilem go trochę. A moj projektant bronil sie i kazal mi sie zapytac czy ten kabel idzie w ziemi legalnie. Ja wiem ze teraz rece myje. Bo dobrze! Teraz już wiecie jaka jest sytuacja. I moje znowu pytanie: czy oni powinni na swoj koszt zabrac skrzynke na granice tak jak wstepnie powiedzieli?pominmy juz ten kabel. Wiadomo ze go zabiorą razem ze skrzynką. Czy to w moim zakresie jest?

ZE zrobi ZKP wedlug projektu na wlasny koszt?czy moj koszt? O.o

×
×
  • Utwórz nowe...