Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Magdalena Pilich

Bezplatna konferencja nt. automatyki budynkowej, Warszawa

Recommended Posts

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do wzięcia udziału w naszym globalnym kongresie BACnet Roadshow, dotyczącym automatyki budynkowej, który w Warszawie robi przystankek 9 czerwca 2015.

Świętując 20-lecie standardu ANSI 135 i 10-lecie standardu ISO 16484-5 Roadshow potwierdza migracje z systemów własnościowych do środowisk otwartych w automatyce budynkowej. Najważniejszymi zagadnieniami są analityka połączeniowa, bezpieczeństwo cyberprzestrzenne w budownictwie oraz rola branży IT w systemach operacyjnych obiektów i zarządzaniu systemami.

Roadshow skupia się na korzyściach płynących z protokołu budynkowego BACnet dla zrównoważonego budownictwa w zakresie budowy, modernizacji i integracji inteligentnych sieci. Obejmuje on wystawę state-of-the-art i zawiera najnowsze informacje na temat:

Otwartej komunikacji w automatyzacji budynków
Rozwoju standardu BACnet
Interoperacyjność urządzeń BACnet
LBTL (BACnet Testing Laboratories) oraz Europejski Certyfikat systemu BACnet
Producenci i dostawcy BACnet
Punkt specjalny w Polsce: założenie BIG Polska (BACnet Interest Group Polska) oraz wybór przewodniczącego/ambasadora

Co to jest BACnet Roadshow?

BACnet Global Roadshow jest idealną możliwością szerzenia na całym świecie standardu BACnet, który zapewnia otwartą komunikację budynkową i niezawodne inwestycji w automatyce budynków. Zaczynając od Ameryki Roadshow będzie podróżował do Europy (przystanek w Warszawie i Berlinie), Bliskiego Wschodu i Azji i Pacyfiku. Prezentacje w poszczególnych krajach dostarczą innowacyjnych rozwiązań dla inteligentnych sieci, efektywnej wydajności budynków i integracja z internetem.

Roadshow stanie się decydującym punktem spotkania dla użytkowników BACnet w obu Amerykach, Europie, Bliskim Wschodzie i Azji i Pacyfiku - oraz fantastyczną platformą kontaktów biznesowych dla projektantów i planistów budynkowych, integratorów IT informatyków, kierowników, właścicieli i menadżerów obiektów, inwestorów, producentów, dostawców i dystrybutorów urządzeń systemów automatyki budynkowej, architektów, inżynierów budowlanych, zarządców oraz operatorów obiektów budynkowych, władze publiczne: autorytety z branży automatyki budynkowej, a także do studentów, profesorów i nauczycieli uczelni technicznych oraz innych znawców automatyki budynkowej

Naszym celem jest zwiększenie globalnej świadomości nt. protokołu BACnet. Przedstawimy najnowsze możliwości budowania systemów zarządzania i zademonstrujemy korzyści płynące z aplikacji BACnet.

Konferencja kierowana jest do grup użytkowników protokołu BAcnet, deweloperów, dostawców inteligentnych sieci i infrastruktury IT oraz lokalnych dystrybutorów, architektów, inżynierów budowlanych, menedżarów i zarządców budynków, informatyków, specjalistów IT, energetyków, operatorów budynkowych, integratorów, dostawców i dystrybutorów usług protokołu BACnet, studentów, profesorzów i nauczyciele uczelni technicznych, automatyków i innych znawców automatyki budynkowej.

Globalny Roadshow jest pierwszym na świecie i w Europie wydarzeniem, którego gospodarzem jest BACnet International i BACnet Interest Group Europe (BIG- EU). Organizatorem i głównym partnerem wydarzenia jest Ashrae.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji, 9 czerwca 2015 r. w Warszawie.

Dla osób, które zarejestrują się do 16 maja 2015, wstęp bezpłatny. Link:
http://bacnetroadshow.org/dates/warsaw/registration.html, kod: free_OG4WF7

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Panią Magdaleną Pilich +49 176 39857367 lub mailowo: pilich@mardirect.de

Magdalena Pilich
Regionalny koordynator konferencji

Andy McMillan
President i Managing Director
BACnet International

Volker Röhl
President BIG-EU

Strona Internetowa: http://bacnetroadshow.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...