Skocz do zawartości

Koszt materiału instalacji elektrycznej hala 7*12m


Recommended Posts

Witam
Wziąłem ekipę elektryków z polecenia , koszty wykonania zostały ustalone z góry , jednak nie ilość i koszt materiału i zaczął on rosnąć na razie zapłaciłem za sam materiał 9tys.
Wydaje mnie się ,że chcą mnie oszukać na materiale , chciałbym to z kimś skonfrontować:
14 lamp w tym dwie sufitowe , reszta zamontowana jest w słupach
16 gniazdek elektrycznych
wyprowadzenie instalacji pod podnośnik
przyłącz instalacji w postaci 20m przewodu
zamontowanie skrzynki z bezpiecznikami (swoją drogą pierwszy raz spotkałem się , aby każde oświetlenie i kontakt mail osobny bezpiecznik).

Hala 7*12m
Pozdrawiam
Link do komentarza
Porównaj ceny użytych u Ciebie materiałów: ceny w internecie z cenami z twoich faktur i będziesz wiedział czy cię oszukują czy doliczają jakąś prowizję.
Porównaj to co robią z tym, co masz w projekcie i będziesz wiedział czy kombinują na własną rękę czy nie.

Mnie ten koszt materiału niespecjalnie dziwi, nie znając szczegółów ciężko jednak dokładniej oszacować co tam się dzieje.
Jaki osprzęt skrzynki?
Ile mb kabla, jakiego przekroju?
Link do komentarza
Napisano (edytowany)
Projektu brak
Na wszytki materiał mam faktury , ale wydaje mnie się ,ze mają układ z hurtownia lub go pokątnie pomimo mojej obecności jakimś sposobem wywożą.
Dziwi mnie to tylko dlatego ,ze niedawno budowałem dom(260 m kw.) i tam zapłaciłem tyle samo za przyłącz +cała elektrykę z materiałem (niestety tamten elektryk zmarł). Wieczorem wrzucę pełną rozpiskę materiałów. Edytowano przez Łukasz789 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...