Skocz do zawartości

Atrakcje na urodziny dla dziecka


TuHania

Recommended Posts

Dziś właśnie rozmawiałam z moją przyjaciółką i okazuje się, że masz sporo racji. Ona była dwa tygodnie temu ze swoimi pociechami na takiej tematycznej imprezie.
Pomysł dotyczył ulubionej książki solenizanta icon_smile.gif Dzieci poprzebierały się za Umpa - Lumpy, a rodzice zamówili im fontannę z czekoladą, która była podobno atrakcją nie tylko dla dzieci ;) Dorośli też walczyli o pianki marshmallow maczane w płynącej czekoladzie ;) Według mnie pomysł bombowy!
Link do komentarza
u mnie w mieście jest laserhause i to jest super strzelanka bezbolesna do chłopaków w tym wieku....oprócz tego kręgle, czy w klubie sportowym piłka i konkursy z nią związane....lub jak komuś się nudzi tematycznie....ja miałąm swego czasu angry birds wszystko na necie można dostać od obrusu po słomki do napojów, a i tort zrobi się teraz jaki się chce....pozdrawiam
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
Popieram, imprezy tematyczne to świetny pomysł na urodziny dziecka, zwłaszcza przy takiej dostępności najróżniejszych gadżetów, jaka jest teraz icon_smile.gif zawsze oczywiście warto zapytać dziecko, jaki temat przewodni urodzin by chciało. Do tego można nawet dobrać przekąski inspirowane ulubioną bajką, jak ciasteczka w kształcie zwierzątek lub klocków icon_smile.gif u mnie zawsze sprawdzają się domowe lody, zdrowsze niż te ze sklepu, a dzieciaki wprost je pochłaniają icon_biggrin.gif Edytowano przez Redakcja (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...