Skocz do zawartości

Lista obecności na Zlocie Forumowiczów 2015


Recommended Posts

Cytat

Czy na Zlot, chociaż jest już kilka dni po terminie, może zapisać się jeszcze jeden człowiek bez noclegu --------> czyli ja ?



Nawet jak się nie zapiszesz to możesz śmiało jechać, nikt Cię nie wygoni, najwyżej nie dostaniesz jakichś gadżetów - przedstawisz się, poznasz niesamowitych ludzi, a na przyszły zlot - niekoniecznie ten letni, oficjalny - zapiszesz się na całość, z noclegami, wieczornymi spotkaniami przedzlotowymi i after party.

Chyba się nie mylę, prawda Redakcjo i inni stali bywalcy...???
Link do komentarza
W takim razie, słowa te kieruje do Redakcji, BARDZO PROSZĘ MNIE ZAPISAĆ. Może się zdarzyć, że będę już w piątek wieczorem (z noclegiem sobie poradzę).
A co do Bożenki to niestety Cieszka w Zlotową sobotę jest współorganizatorem imprez i nie może pojechać. Ma też sporo pracy w związku ze zbliżającym się wielkimi krokami końcem roku szkolnego: arkusze ocen, świadectwa, dokumentacja wychowawcy itp. icon_cry.gif więc podjęła trudną decyzję pozostania w domku.
Ja na szczęście w tym roku szkolnym nie mam w pracy wychowawstwa i mogę reprezentować naszą rodzinę na Zlocie icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Hejka, łobuzy!
Bardzo, ale to bardzo chciałem być. Nie da rady, bo ośrodek jest taki, jak prawie wszystkie w Polsce. No kurcze, drzwi do węzła sanitarnego o szerokości 70 cm. Wózek ma 75.
Pomijam już kwestie podpórek przy misce ustępowej, czy krzesełka z podpórkami przy prysznicu - tego też tam nie ma, a dla mnie jest b. ważne.
Ale, ale!
Ale nie piszę tego z wyrzutem do organizatorów! To piękny ośrodek wypoczynkowy! Super! W dzisiejszej Polsce nie da się pogodzić tego z tym, co napisałem powyżej (wiem, bo ja nawet do sanatorium nie potrafię wyjechać).
Piszę tylko dlatego, żeby Ci, którzy mnie już poznali, nie myśleli, że teraz mam ich już gdzieś tam...
Bawcie się dobrze, wypijecie za moje zdrowie pezetową piołunówkę, a będę szczęśliwy. Ja w tym czasie odetchnę od mojej budowy i pojadę na weekend na ryby. icon_wink.gif
Pozdrofka! icon_smile.gif


a mnie ciekawi, czy dla tego miejsca forumowego spędu, miejsce spędu nie może przygotować jednego pokoju z ulem dla osoby niepełnosprawnej?
liczy się tylko urobek?
bez kosztów?
w homeover, czy jak to tam zwą, całą chałupę stawiają w 7 dni, a tu by nie przerobili jednego pokoju?
AVANTI Redakcjo - szantażem ich, szantażem...
że też dopiero teraz mi to przyszło do głowy, fak

(nie mogłem się zalogować pod innym nickiem icon_biggrin.gif )
Link do komentarza
Cytat

a mnie ciekawi, czy dla tego miejsca forumowego spędu, miejsce spędu nie może przygotować jednego pokoju z ulem dla osoby niepełnosprawnej?
liczy się tylko urobek?
bez kosztów?
w homeover, czy jak to tam zwą, całą chałupę stawiają w 7 dni, a tu by nie przerobili jednego pokoju?
AVANTI Redakcjo - szantażem ich, szantażem...
że też dopiero teraz mi to przyszło do głowy, fak

(nie mogłem się zalogować pod innym nickiem icon_biggrin.gif )



Mnie cena śniadania zabija ...a ile kosztuje obiad????
Link do komentarza
Gdzieś mi umknęło w spamie (a dziś znalazłam przeglądając) , że w maju dostałam odpowiedź z Ludowej Altany.
Na moją prośbę o dołączenie mnie do "samotnych kobiet" odpisano, że nie łączą obcych osób w jednym pokoju icon_eek.gif i zaproponowali jednoosobowy za 80zł. Właśnie im odpisałam, że biorę jednoosobowy (mam nadzieję, że jeszcze jest jakiś icon_eek.gif )
Trochę to dziwne , bo teoretycznie to większość z nas jest dla siebie obca .... no przecież kurcze - nie bracia, siostry, matki, żony , kochanki i kuzyni icon_lol.gif

Piszę dlatego, żeby uczulić - przejrzyjcie spam jeśli nie dostaliście odpowiedzi z Ludowej Altany to raz. Dwa - jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości co do noclegów - lepiej chyba zadzwonić niż pisać.
Próbuję się właśnie dodzwonić, ale nikt nie odbiera. Spróbuję jutro.


Link do komentarza
Cytat

Ja się dodzwoniłem na komórkę. Pan powiedział, że sobie zbiera te nasze maile. Moja prośba o jedynkę została przyjęta tylko komentarzem o cenie, tak jakby pokoi było w nadmiarze.



To dla mnie dobrze icon_biggrin.gif
Natomiast tak się zastanawiam, nasi pozostali "samotni" panowie - pomieszkiwali zawsze w pokojach kilkuosobowych i nikt nie miał o to większych pretensji, bo i cena też niższa . Mam nadzieję, że Ludowa Altana dobrze dogadała się z dzwoniącymi, tudziez piszącymi i że tylko ja dostałam takiego maila (być może źle sformuowałam prośbę).
Link do komentarza
Dodzwoniłam się, pokój zarezerwowany - czyli nie będę spać na ławce tarasowej icon_lol.gif . Jeśli ktoś coś chce jeszcze załatwiać to zdecydowanie najlepiej rozmawiać z Panem spod numeru 695743265 , jest najbardziej w temacie icon_biggrin.gif





Cytat

pono sama osobiście byłaś rezerwować...nieładnie.... icon_biggrin.gif

http://rozalin.net.pl/losie-na-katowickiej...y-samochodowej/



Ty to zawsze jakieś newsy wygrzebiesz które nie mają wyjść na światło dzienne icon_razz.gif icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...