Skocz do zawartości

Lista obecności na Zlocie Forumowiczów 2015


Recommended Posts

To jest temat w którym można zapisywać się na Letnią Konferencję Aktywu Forum - LetKA 2015.
Prosimy o zapisywanie się na Zlot do 1 czerwca 2015.

Noclegi każdy rezerwuje samodzielnie do 3 czerwca w Ludowej Altanie wysyłając maila na kontakt@ludowaaltana.pl

Podczas zapisywania proszę podawać:
- ilość osób,
- czy pobyt będzie z noclegiem, czy bez,
- pobyt od piątku czy od soboty.

Na konferencję można przyjechać w sobotę 13 czerwca i wrócić do domu. Dla chętnych na głębszą integrację zapraszamy już od piątku. Więcej informacji na temat noclegów i miejsca umieszczę dziś w wątku zlotowym icon_smile.gif

Pozdrawiam
Marcin

1. daggulka - 1 osoba , od piątku z noclegami
2. bajbaga - 1 osoba , od piątku z noclegami
3-7 Trzylwy i Trzylwowa z trojgiem Lwiątek icon_biggrin.gif
8. TINEK - 1 osoba , od piątku z noclegami
9-13. autorushd z żoną i trojgiem dzieci
14,15. am1978 + osoba towarzysząca
16-18. PeZet + 2 osoby, bez noclegu
19. Adam_mk - 1 osoba , od piątku z noclegami
20 Barbossa - 1 osoba , od piątku z noclegami
22-25 - guzolot + pociechy sztuk 3 icon_smile.gif - bez noclegu
26. Baru - 1 osoba , od piątku z noclegami
27. Moose - jeden nocleg (piątek/sobota)
28-35. Gaweł + córka + mama + siostra z ekipą. - bez noclegu
36-37. molytek + mąż molyt - bez noclegu
38-39. Osoby towarzyszące Moose - bez noclegów , tylko sobota
40-42. r-32 + Kosiarka + córka
43. Jeea - od piątku, z noclegami
44-47. coolibeer + Beata + Junior, tylko sobota
48-49. an-bud z osobą towarzyszącą - od piątku , z noclegami
50. bobiczek
51. Pit-4 - od piątku , z noclegami
52. petrus es, tylko sobota Edytowano przez Redakcja (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Wreszcie, nareszcie .... jest !!! :yahoo:
Miejsce super, termin mi pasuje .... przybędę icon_smile.gif icon_biggrin.gif

Cóż mogę napisać ... od siebie. Przede wszystkim to , że bardzo sie cieszę że Zlot sie odbędzie.
Mam nadzieję, że frekwencja dopisze tak jak zwykle.
Na pewno warto wziąć udział , pewnie będzie sporo atrakcji rozmaitych jak co roku. Teraz bedzie jeszcze ciekawiej bo miejsce nowe icon_wink.gif .
Zachęcam do zglaszania obecności icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

albo nie widzę, albom ślepy molyt, ale do kiedy trzeba się zdecydować?


Już dopisałem icon_smile.gif Proszę o deklarację uczestnictwa do 1 czerwca.

Cytat

Ja żona + córka + pies czyli model rodzinny 2 +1,5 icon_smile.gif jeszcze rozważam opcję noclegu piątkowego ( jak z płatnością za kinder bueno 5 letnie ? )


W sprawie noclegów proszę o kontakt z gospodarstwem, w którym odbędzie się spotkanie.

tel. kom. 695-743-265
tel. kom. 601-376-423
tel./fax (22) 729-90-69
kontakt@ludowaaltana.pl
http://www.ludowaaltana.pl
Link do komentarza
Cytat

A tak mam - pies nie może spać w hotelu ale w aucie już tak
Jak dziecko śpi w łóżku z rodzicami to się płaci za 2-osobowy pokój - jak w osobnym - to 3 osobowy pokój
Potwierdzenie rezerwacji 1 dzień przed.. ja będę na piątkowej gali icon_smile.gif



W sensie sam, a żona z resztą rodziny dojedzie w sobotę? Czy wszyscy będziecie od piątku Przemku? Czy tylko w piątek ? Bo coś niejasno to napisałeś icon_biggrin.gif Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Rozmawiałem z właścicielem Ludowej Altany. Ustaliliśmy, że każda osoba chcąca nocować musi samodzielnie ustalić nocleg do 3 czerwca i zapłacić zaliczkę. Można oczywiście zarezerwować nocleg nawet na dzień przed pobytem, ale nie daje to gwarancji, że będą wolne miejsce noclegowe.

Podaję jeszcze raz kontakt w sprawie noclegów:
tel. kom. 695-743-265
tel. kom. 601-376-423
tel./fax (22) 729-90-69
kontakt@ludowaaltana.pl
http://www.ludowaaltana.pl
Link do komentarza
Cytat

W sensie sam, a żona z resztą rodziny dojedzie w sobotę? Czy wszyscy będziecie od piątku Przemku? Czy tylko w piątek ? Bo coś niejasno to napisałeś icon_biggrin.gif



Ja=My - ot taka zależność smokowa

Cytat

Rozmawiałem z właścicielem Ludowej Altany. Ustaliliśmy, że każda osoba chcąca nocować musi samodzielnie ustalić nocleg do 3 czerwca i zapłacić zaliczkę.



No i redakcja miesza na półmetku - to mam płacić czy nie - bo mi mówili że nie, tylko mam potwierdzić dzień przed..
Link do komentarza
Cytat

No i redakcja miesza na półmetku - to mam płacić czy nie - bo mi mówili że nie, tylko mam potwierdzić dzień przed..


Napisałem tylko to, co dowiedziałem się od właściciela. Nie wyklucza to indywidualnych ustaleń. Pierwszy raz mamy spotkanie w Ludowej Altanie, więc musimy się "dotrzeć" icon_wink.gif
Generalnie, lepiej ustalić wcześniej nocleg, aby nie było niespodzianek.
Link do komentarza
Gość stach
Cytat

Witam
Zapisuję się na sobotę bez noclegu.

1 os dorosła + 3 dzieciaki.

Pozdrawiam.
Andrzej



I pięknie !!!

Więcej początkujących... Śmiało przybywajcie
Link do komentarza
Cytat

Pisz, Różowa!
Od piątku do niedzieli.
Ino tamte ludzie na emaila o rezerwację mi nie odpowiedzieli :-(


Pan Damian nie zawsze może odebrać telefon, więc proszę się nie denerwować icon_wink.gif
Prosił o wysyłanie maili na kontakt@ludowaaltana.pl z informacją o dacie i ilości osób. Wysłanie maila będzie równoznaczne z rezerwacją.

P.S. Poprzednio podawałem numery telefonu do pana Damiana, ale chyba nie spodziewał się takiej popularności icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Pan Damian nie zawsze może odebrać telefon, więc proszę się nie denerwować icon_wink.gif
Prosił o wysyłanie maili na kontakt@ludowaaltana.pl z informacją o dacie i ilości osób. Wysłanie maila będzie równoznaczne z rezerwacją.

P.S. Poprzednio podawałem numery telefonu do pana Damiana, ale chyba nie spodziewał się takiej popularności icon_mrgreen.gif


Poniżej mail, jaki otrzymałam po ponownym wysłaniu prośby o rezerwację:

"Witam,
Istnieje możliwość noclegu w podanym terminie, jednak osoby ze zlotu proszę o rezerwację przy zapisie na imprezę.
pozdrawiam
Damian Pączek"

Dzięki, Redakcjo, za wpisanie na listę :-). Różowa chyba zaspała icon_mrgreen.gif Edytowano przez Baru (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Poniżej mail, jaki otrzymałam po ponownym wysłaniu prośby o rezerwację:

"Witam,
Istnieje możliwość noclegu w podanym terminie, jednak osoby ze zlotu proszę o rezerwację przy zapisie na imprezę.
pozdrawiam
Damian Pączek"

Dzięki, Redakcjo, za wpisanie na listę :-). Różowa chyba zaspała icon_mrgreen.gif



Różowa zapisała nocą icon_biggrin.gif icon_wink.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...