Skocz do zawartości

Lista obecności na Zlocie Forumowiczów 2015


Recommended Posts

Cytat

Tera za 50 ponad, w terenie zabudowanym, zabierają na ........................... 3 miesiące.



Aaaaaaaaaachaaaaaaaa icon_rolleyes.gif
Trza uważać ... zaś sie pozmieniało icon_confused.gif

A co do trasy - Pit-4 - napisz skąd jedziesz, może ktoś mógłby Ciebie zgrzytnąć po drodze icon_smile.gif
Z tym, że większość aktywu jedzie w piatek i wraca w niedzielę.
Ja też się z kimś zabieram icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Ja z Pyrlandii bym pomykał. Patrzyłem na mapie, że to kole Grodziska Mazowieckiego. 9 km - znajomek może podwiezie.

Chociaż, jakby jaka Pyra jechała automobilem, to jestem w stanie was ścierpieć nawet od piątku do niedzieli...



Kurcze, ciężko będzie z tamtej strony - nie kojarzę nikogo kto stamtąd pomyka icon_cry.gif
Ale może się kto odezwie icon_rolleyes.gif
Ostatecznie faktycznie - zostaje pociąg albo autobus do Warszawy , z Warszawy na pewno do Młochowa jakiś ''pekaes'' jedzie icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Hejka, łobuzy!
Bardzo, ale to bardzo chciałem być. Nie da rady, bo ośrodek jest taki, jak prawie wszystkie w Polsce. No kurcze, drzwi do węzła sanitarnego o szerokości 70 cm. Wózek ma 75.
Pomijam już kwestie podpórek przy misce ustępowej, czy krzesełka z podpórkami przy prysznicu - tego też tam nie ma, a dla mnie jest b. ważne.
Ale, ale!
Ale nie piszę tego z wyrzutem do organizatorów! To piękny ośrodek wypoczynkowy! Super! W dzisiejszej Polsce nie da się pogodzić tego z tym, co napisałem powyżej (wiem, bo ja nawet do sanatorium nie potrafię wyjechać).
Piszę tylko dlatego, żeby Ci, którzy mnie już poznali, nie myśleli, że teraz mam ich już gdzieś tam...
Bawcie się dobrze, wypijecie za moje zdrowie pezetową piołunówkę, a będę szczęśliwy. Ja w tym czasie odetchnę od mojej budowy i pojadę na weekend na ryby. icon_wink.gif
Pozdrofka! icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

no gawel zapewne chętnie Cię swą limuzą ściągnie z trasy, przeca będziesz pomykała gierkówką (?)



A nieeeee .... ja jadę z Adasiem. Podjadę sobie do Niego do Jury , Renusia zostawię i przyjedziemy razem - razem raźniej icon_smile.gif


Cytat

Hejka, łobuzy!
Bardzo, ale to bardzo chciałem być. Nie da rady



:bezradny:
Link do komentarza
Cytat

...... No to ok.... zapisz an-bud + 1 icon_smile.gif miałem zamiar jeszcze Pit-a ściągnąć... ciekaw jestem czy się odezwie.



Czyli an-bud z osobą towarzyszącą icon_biggrin.gif
Ok ... no a jak ... tylko sobota , czy z noclegami .... jak to mam zapisać? icon_biggrin.gif


Cytat

miałem zamiar jeszcze Pit-a ściągnąć... ciekaw jestem czy się odezwie.



Jeśli to ten PIT , który tu ostatnio pisał w wątku zlotowym .... to też się zastanawiałam co postanowił.

Link do komentarza
Cytat

Czyli an-bud z osobą towarzyszącą icon_biggrin.gif
Ok ... no a jak ... tylko sobota , czy z noclegami .... jak to mam zapisać? icon_biggrin.gif




Jeśli to ten PIT , który tu ostatnio pisał w wątku zlotowym .... to też się zastanawiałam co postanowił.




Daga muszę pomyśleć i przeczytać o co chodzi w temacie... a o tego chodzi Pit-a... znam go z innego forum icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Bez czekania na odpowiedź Redakcji?



Ja już Cię wciągnęłam na listę, Redakcja nie ma wyjścia tylko przygarnąć icon_lol.gif
A serio - myślę, że nie będzie miał Redaktor do mnie żalu za to tym bardziej że wcześniej rozważałeś icon_smile.gif . Najwyżej to ja dostanę po głowie icon_lol.gif
Tak, że dzwoń , pisz , rezerwuj nocleg icon_biggrin.gif

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...