Skocz do zawartości

Szukamy miejsca na Zlot Forumowiczów


Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie icon_smile.gif

Wiemy, że nasz Zlot odbędzie się 13 czerwca 2015 r. - to dobra wiadomość. Gorsza to ta, że musimy znaleźć nowe miejsce na spotkanie, gdyż Pani Teresa nie chce robić dużych imprez ze względu na stan swojego zdrowia.

Założenia:
  • szukamy miejsca, które byłoby w okolicach Warszawy (do 60 km);
  • musi być możliwość noclegów, dla osób chętnych na spotkanie od piątku, 12 czerwca.

Czasu jest mało, więc każda propozycja będzie na wagę złota icon_smile.gif

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza
To, że Redakcja chce zorganizować Zlot i że Zlot się ma odbyć to bardzo dobra wiadomość ... na pewno ucieszy wielu - mnie osobiście bardzo cieszy bo będzie znowu okazja na spotkanie się z osobami za którymi już się stęskniłam icon_smile.gif . Mam nadzieję, że frekwencja dopisze jak zwykle, bo zloty organizowane przez Redakcję zawsze obfitują w porą ilość atrakcji icon_wink.gif icon_biggrin.gif .
Natomiast - co do miejsca , kurcze - zdeczka kiszka , zawsze było u Teresy icon_cry.gif . No ale problemów zdrowotnych "nie przeskoczymy" ... niestety więc nie ma co deliberować tylko trza spiąć poślady i szukać nowej miejscówki i to szybko bo zostało nieco ponad 2 miesiące.
Niestety nie znam okolic Warszawy więc nie pomogę .... moge pomóc jedynie tak, że przysiądę i wygoogluję jakieś gospodarstwa agroturystyczne które wpisują się w warunki imprezy.
Lepszym rozwiązaniem byłoby polecenie miejscówki przez kogoś, kto był, widział, imprezował i jest szczerze zadowolony icon_rolleyes.gif . Dlatego mam takie przemyslenia, że skoro Redakcja prosi o pomoc , to jesli ktoś taką miejscówkę ma .... to niech się nie wstydzi i zapodaje linka , obadamy sprawę ogólnoforumowo icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Proponuję sprawdzone na imprezach integracyjnych miejsce - wprawdzie dalej niż 60 km od stolicy - Karczmę Parchatka - na wylocie z Puław w kierunku Kazimierza Dolnego nad Wisłą. Mają ok 30 miejsc noclegowych, możliwość ustawienia namiotów, dobrą kuchnię, dobrze pieczone prosiaki, jak pogoda dopisze, to i mogą naśnieżyć stok i uruchomić wyciągi .
Wstępnie rozmawiałem z menadżerką - mają wolny dzień/weekend i oczywiście mogą imprezę zorganizować.
Na Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu się niestety nie załapią zlotowcy, bo zabraknie dwóch tygodni...

http://www.karczma.parchatka.pl/


Pani menadżer prosiła o ewentualne kontaktowanie się z nią na nr 81 888 43 04
Link do komentarza
Ja tez siedze i szukam ... niestety tylko w google ... Biorę pod uwagę przystępne ceny noclegów , oraz dużą ilośc miejsc noclegowych ... korzystam ze strony :
http://www.noclegiw.pl/noclegi-imprezy-int...eckie,14_1.html
Jest w czym szukać i wybierać , strona dobrze zorganiizowana - właściwie zawiera wszystkie potrzebne informacje .

I cóż wyszukałam ....

Podobnie jak u Teresy , i nawet niedaleko :
http://www.noclegi-astra.waw.pl/

Jeszcze takie takie icon_biggrin.gif
http://www.zaciszeteresin.pl/

I takie:
http://www.gaj-nocleg.pl/

I jeszcze:
http://willarosa.pl.tl/

I jeszcze wiele wiele innych icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Nieśmiało wspomnę, że chętnie przyjechałbym. Ino się mną nie przejmujcie. Jeśli nie dacie rady skołować miejscówki dla inwalidy, to nie ma sprawy - ja w tym czasie będę w najgorętszym okresie budowy domu!
Ale, gdyby jednak, to:
- mogę spać na polu namiotowym (wtedy pokażę Wam, jak sypiam na rybach - pełen komfort!),
- muszę mieć jednak dostęp do WC (wystarczy kibel, bo wykąpać się mogę nawet pod zraszaczem!)
Howgh! icon_mrgreen.gif

Edit: Strawmanie - zapisz się, proszę. Edytowano przez Leszek4 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Podbijam, coby "interes" rozruszać - wszak Wiosna się budzi ................



No tak, na wiosnę wszystko się rusza .... wrrrrrróć .... wychodzi .....spod ziemi ..... icon_mrgreen.gif


Cytat

Prawie mamy miejsce icon_smile.gif Jeszcze w sobotę jedziemy zobaczyć je na żywo i... będziemy odliczać icon_biggrin.gif



No i to jest barrrrrdzo dobra wiadomość w piątkowe południe :yahoo:
Link do komentarza
Cytat

A co słychać w poniedziałkowe południe?...


Ustaliliśmy miejsce spotkania icon_mrgreen.gif , jest to Ludowa Altana. Kompleks położony jest na malowniczej działce ze stawem i piaszczystą plażą oraz tarasem wypoczynkowym z wodospadem. Ludowa Altana znajduje się w Rozalinie k/Nadarzyna, 15 km od Janek pod Warszawą, 800 m od trasy Warszawa-Katowice (DK8). (ul. Przemysłowa 64, Rozalin http://www.ludowaaltana.pl).

Dla osób chcących przyjechać już w piątek istnieje możliwość noclegu w cenie 50 zł za osobę bez śniadania lub z śniadaniem za dodatkowe 25 zł.

To na początek. Mamy tylko dylemat odnośnie terminu. Dostępny jest 6 czerwca, ale jest to długi weekend i zastanawiamy się czy nie będzie kolidował z Waszymi planami wyjazdowymi? 13 czerwca jest wstępnie zarezerwowany przez inną firmę, ale jest szansa, że będzie wolny, ale na potwierdzenie musimy zaczekać około tygodnia.

Co o tym myślicie? Spotykamy się w długi weekend czy czekamy na potwierdzenie drugiego terminu?

Pozdrawiam
Marcin

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Cytat

Link nie "wchodzi".



Kropkę na końcu zdania pewnie za blisko Redakcja postawiła i nawias icon_biggrin.gif

http://www.ludowaaltana.pl/

Zajrzałam na ich stronę .... miejscówka rewela, bardzo mi się podoba wub.gif
Co do terminu - ja bym poczekała na ten drugi, kilka dni nas nie zbawi a być może są osoby które planują długi weekend "bożociałowy" zaplanować i spędzić inaczej, wyjazdowo na przykład. Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Kropkę na końcu zdania pewnie za blisko Redakcja postawiła i nawias icon_biggrin.gif

Zajrzałam na ich stronę .... miejscówka rewela, bardzo mi się podoba wub.gif
Co do terminu - ja bym poczekała na ten drugi, kilka dni nas nie zbawi a być może są osoby które planują długi weekend "bożociałowy" zaplanować i spędzić inaczej, wyjazdowo na przykład.


Poprawiłem icon_smile.gif
Link do komentarza
"Dla tych z Państwa, którzy preferują aktywny wypoczynek również przygotowaliśmy ciekawą ofertę imprez plenerowych. Oferujemy:

– staw i kąpielisko z piaszczystą plażą

– boisko do piłki nożnej i siatkówki

– pas startowy dla motolotni

– plac zabaw dla dzieci

– stanowiska do grillowania

– staw rybny z możliwością wędkowania

– tor do jazdy quadem

– taras wypoczynkowy z wodospadem i widokiem na kompleks

Ponadto jesteśmy w stanie zorganizować dodatkowe atrakcje:

– lot motolotnią

– lot balonem na uwięzi

– paintball

– kulig/przejazd wozami z pochodniami

– foto budka

– wspinaczka, łucznictwo, minigolf, oraz wiele innych zabaw integracyjnych na świeżym powietrzu i w zadaszeniu."

icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

"Dla tych z Państwa, którzy preferują aktywny wypoczynek również przygotowaliśmy ciekawą ofertę imprez plenerowych. Oferujemy:
[coś tam...]
? staw rybny z możliwością wędkowania
[coś tam...]



Jak obserwowałem kiedyś wędkarzy, trudno było mi zauważyć ich większą aktywność, chyba, że nieśli wiadra pełne złowionych ryb...


edit: coś mi się podwoiło...

To tak offtopowo... Edytowano przez stach (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

"Dla tych z Państwa, którzy preferują aktywny wypoczynek również przygotowaliśmy ciekawą ofertę imprez plenerowych. Oferujemy:

– stanowiska do grillowania

- taras wypoczynkowy z wodospadem i widokiem na kompleks

Ponadto jesteśmy w stanie zorganizować dodatkowe atrakcje:

– bal
– kulig
– foto
... w zadaszeniu."

icon_biggrin.gif



Wszystko byłoby super żeby nie to "foto". W poniedziałek pierwsze strony brukowców pokażą wszystkie "momenty" icon_redface.gif
Pozdrawiam.
Link do komentarza
Cytat

Wszystko byłoby super żeby nie to "foto". W poniedziałek pierwsze strony brukowców pokażą wszystkie "momenty" icon_redface.gif
Pozdrawiam.



Zawsze pokazują te dobre strony więc nie ma się czego bać ;)

Wiadomo już coś odnośnie rezerwacji?

Cytat

Bym 6-go wolał chyba.................



5 jedziemy na mecz to byśmy od razu w strojach Narodowych zawitali nie?
Link do komentarza
Cytat

Wszystko byłoby super żeby nie to "foto". W poniedziałek pierwsze strony brukowców pokażą wszystkie "momenty" icon_redface.gif
Pozdrawiam.



Strach się bać icon_wink.gif icon_biggrin.gif


Cytat

Kurcze, ja podpisałem niedawno kontrakt z Hollywood Pictures na wyłączność publikacji wizerunku...



Pisz szybko aneks icon_lol.gif


Cytat

Zawsze pokazują te dobre strony więc nie ma się czego bać ;)



Właśnie icon_smile.gif

Jeszcze niespełna 2 miesiące .... to będzie naprawdę świetny zlot - miejscówkę mamy rewelacyjną :yahoo:
Link do komentarza
Cytat

Znamy już termin naszego spotkania, będzie to 13 czerwca :yahoo:



Termin jest . Chyba nie każdemu pasuje .... ale jest jeszcze prawie 2 miesiące do Zlotu , można coś poczarować , na przykład podlizywać się szefowi przez 2 miesiące żeby wysępić urlop tudzież zwozić żonie kwiaty tirami żeby wyraziła zgodę icon_lol.gif

Już wpisuję w terminarz .... priorytet ustawiony icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...