Skocz do zawartości

Jak znaleźć właściwą ekipę budowlaną?


Recommended Posts

Gość Henryk
Jeszcze jedna rzecz która odstraszyć powinna to w każdy dzień jakiś inny, nowy pracownik. Wiem że ta branża lubi świętować pod koniec dnia nawet najzwyklejsze położenie cegiełki, ale nie przychodzenie do pracy z powodu kaca albo, o zgrozo, podpijanie w pracy to czerwone światło dla dalszych prac.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Gość andrzej
Moim zdaniem to co pisze marek - czyli poczta pantoflowa i referencje tych którzy już korzystali, to może jeszcze nie gwarancja, ale chociaż szansa na dobry montaż strategicznych części naszego domu.
Link do komentarza
Cytat

Moim zdaniem to co pisze marek - czyli poczta pantoflowa i referencje tych którzy już korzystali, to może jeszcze nie gwarancja, ale chociaż szansa na dobry montaż strategicznych części naszego domu.



Ja z kolei polecam wybór ekipy z polecenia hurtowni, w której się zaopatrujesz w materiały - czy to hurtowni budowlanej czy dachowej. My korzystaliśmy z takich rozwiązań i muszę powiedzieć, że naprawdę byliśmy zadowoleni. Dwie ekipy naprawdę profesjonalne i rzetelne i chyba muszą takie być, bo inaczej hurtownie nie będą polecać, a te nie chcą tracić reputacji. Naprawdę polecamy takie rozwiązanie.
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Odnośnie pijanych pracowników. Jak autor artykułu jest taki mądry to niech postawi się w dzisiejszych czasach na miejscu właściciela firmy budowlanej i znajdzie osobę która nie pije , chce pracować i choć trochę zna się na rzeczy. Myślicie że dziś to takie proste ???? Już dziś nie ma komu pracować a będzie jeszcze gorzej ekipy budowlane się wykruszają. Myślę że w najbliższym czasie trudno będzie na już złapać" jakąkolwiek ekipę budowlana i należy spodziewać się również sporych podwyżek cen za usługę
Link do komentarza
Cytat

Odnośnie pijanych pracowników. Jak autor artykułu jest taki mądry to niech postawi się w dzisiejszych czasach na miejscu właściciela firmy budowlanej i znajdzie osobę która nie pije , chce pracować i choć trochę zna się na rzeczy. Myślicie że dziś to takie proste ???? Już dziś nie ma komu pracować a będzie jeszcze gorzej ekipy budowlane się wykruszają. Myślę że w najbliższym czasie trudno będzie na już złapać" jakąkolwiek ekipę budowlana i należy spodziewać się również sporych podwyżek cen za usługę


Chyba sam zaglądasz do kieliszka w pracy więc tak piszesz.
Chłopie, pracodawca nie płaci za ciebie wszelakich opłat i tobie dniówki za picie alkoholu w pracy. Tobie coś się pomerdało we łbie, aby pić w pracy i jeszcze za to mieć płacone.
Link do komentarza
  • 7 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...