Skocz do zawartości

Historia edycji

Darek Wiader

Darek Wiader

27 minut temu, mhtyl napisał:

Nie pytałeś w tym Liroju? Tam na pewno są części zamienne do spłuczek a tym bardziej że ten sklep sprzedawał taki towar to powinien mieć w ofercie części zamienne. Ze znalezieniem nie powinieneś mieć problemu bo przycisk jest dość charakterystyczny i po jego kształcie można łatwo dojść co to za firma.

Ja w dość prosty i szybki sposób znalazłem. Tylko że z zewnątrz wygląda tak samo nie wiadomo czy to ten sam :) 

 

Przycisk spłukujący WC Blue Green VALSIR VS0828512 biały Korab Kerra

828512.jpg

 

KORAB przycisk spłuczki podtynkowej

89136ba94c4c8bba7c375e5800d8

 

Dzięki za odpowiedz. Byłem w Liroyu gdzie to kupowałem ale minęło kilka ładnych lat nikt nie był- nie chciał mi udzielić takej informacji .. to samo w innym nie ogarniali a samych wsadów do spłuczek tam nie maja. Faktycznie osłona z przyciskami wyglada tak samo i ta nazwa Korab kurde coś mi zaczyna świtac w głowie ...  :D:D zaraz poszukam może to faktycznie to.

Darek Wiader

Darek Wiader

25 minut temu, mhtyl napisał:

Nie pytałeś w tym Liroju? Tam na pewno są części zamienne do spłuczek a tym bardziej że ten sklep sprzedawał taki towar to powinien mieć w ofercie części zamienne. Ze znalezieniem nie powinieneś mieć problemu bo przycisk jest dość charakterystyczny i po jego kształcie można łatwo dojść co to za firma.

Ja w dość prosty i szybki sposób znalazłem. Tylko że z zewnątrz wygląda tak samo nie wiadomo czy to ten sam :) 

 

Przycisk spłukujący WC Blue Green VALSIR VS0828512 biały Korab Kerra

828512.jpg

 

KORAB przycisk spłuczki podtynkowej

89136ba94c4c8bba7c375e5800d8

 

 

×
×
  • Utwórz nowe...