Skocz do zawartości

Dom za 180 Tyś Metoda Gospodarcza


Recommended Posts

Gość arturo72
Cytat

Może po tych wszystkich dialogach odpisze ktoś na moje pytanie? Jaki klej wybrać nie chcę chwytać styro na piance ,chcę do lepienia zastosować klej jaki macie sprawdzony ?


Jak dla mnie klej w piance rewelka ale jak chcesz sobie utrudniać i komplikować sprawę to każdy klej w proszku będzie dobry icon_biggrin.gif


I co najważniejsze nie kleić na placki bo to mega błąd tylko na wianek czy wałek jak to mówią icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
DZISIAJ MIJA ROK OD ROZPOCZĘCIA BUDOWY !!!!!!!!!!!!!!

z tej okazji aktualne zdjęcia co udało się osiągnąć

Mam prąd skrzynka cała uzbrojona. Wszystko działa w końcu żegnaj przedłużaczu . Witaj Światełko icon_biggrin.gif

Oraz mam podciągnięty gaz do domku rurki idą do kotłowni oraz do kuchni.

Mam zamontowany kibelek nie trzeba latać na polko :p

Ocieplania idzie pełną parą ocieplam przed pracą po 5h na dzień domek sporo się wizualnie powiększył i poszerzył o 44cm wymiary domku to długość 9,50m szerokość 8,30m

Przyszłym tygodniu zrobię taras z szwagrem.

Skończę ocieplać i biorę urlop i spędzam całe dwa tygodnie z rodzinką bez widoku na budowę.




DSC01446.jpg




DSC01446.jpg



DSC01446.jpg



DSC01446.jpg



DSC01446.jpg



DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Witam mam problem z montażem alarmu a dokładnie syreny , kabel mam 6 żyłowy a syrena ma wejść na 7 żył , Czy mogę , którąś pominąć?

DSC01446.jpg




Następny mój problem to wjazd do garażu, mam teren bardzo mocno ubity ,był kiedyś nawieziony na nim kamień czego teraz nie widać bo zarośnięty trawą jest , ale aby wykopać dziurę trzeba kuć kilofem ,nie chciałbym wykopywać dziury do piachu i zasypywać kamieniem czy jest inna opcja ? aby trawa nie wyrosła.
Myślę aby teraz dać na ten teren grubą czarną folię albo agrowłóknine i zasypać kamieniem grubość 30cm czy to zdało by egzamin czy jednak trzeba wybrać do piachu i dopiero kamieniem zasypać ?

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Przecież 6 i 7 masz TMP, trzeba założyć mostek.

Cytat

Następny mój problem to wjazd do garażu, mam teren bardzo mocno ubity ,był kiedyś nawieziony na nim kamień czego teraz nie widać bo zarośnięty trawą jest , ale aby wykopać dziurę trzeba kuć kilofem ,nie chciałbym wykopywać dziury do piachu i zasypywać kamieniem czy jest inna opcja ? aby trawa nie wyrosła.
Myślę aby teraz dać na ten teren grubą czarną folię albo agrowłóknine i zasypać kamieniem grubość 30cm czy to zdało by egzamin czy jednak trzeba wybrać do piachu i dopiero kamieniem zasypać ?


Wtedy w nowym kamieniu i tak trawa wyrośnie. Tak ona przeszkadza? Połóż asfalt!
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Witam miałem dodać , aktualne zdjęcia jak będzie Taras skończony , ale znając życie będę na szwagra czekać do stycznia. Więc tak Ocieplenie skończone oraz sylikat położony.

DSC01446.jpg



DSC01446.jpg



DSC01446.jpg



DSC01446.jpg



DSC01446.jpg



DSC01446.jpg



Wełnę rozłożyłem pomiędzy krokwie , strych skończony.

DSC01446.jpg




Aktualnie robię stelaże pod sufity podwieszane

DSC01446.jpg



Przyłącze Gazu do działki skończone więc już wszystkie media posiadam.

Link do komentarza
Gość czerwony łeb
Cytat

Przyłącze Gazu do działki skończone więc już wszystkie media posiadam.


Sumienie nie pozwoliło mi na brak reakcji ale to dla przyszłych bardziej kumajacych inwestorów ;)
Przyłącze gazu do NOWEGO domu to bardziej szkoda niż pożytek ale jak mówiłem,to dla czytających ten blog przyszłych inwestorów tylko icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Sumienie nie pozwoliło mi na brak reakcji ale to dla przyszłych bardziej kumajacych inwestorów ;)
Przyłącze gazu do NOWEGO domu to bardziej szkoda niż pożytek ale jak mówiłem,to dla czytających ten blog przyszłych inwestorów tylko icon_smile.gif



Arturo widzę , że już nawet nazwę użytkownika zmieniłeś aż tak źle ?

Jak sobie chcesz to sobie ogrzewaj Twój dom prądem elektrycznym , ale to Ty zanieczyszczasz środowisko skąd bierze się głownie prąd w polskich elektrowniach ? ...
Link do komentarza
Cytat

Aktualnie robię stelaże pod sufity podwieszane

[attachment=26170:ocieplenie_stelaz.jpg]

Przyłącze Gazu do działki skończone więc już wszystkie media posiadam.


Polecam abyś dołożył jeszcze jeden profil CD wzdłuż krokwi a kończący się czy łączący z sufitem.
Dlaczego? Końcówkę płyty rg na suficie masz do czego przykręcić bo jest kończący profil, natomiast płyty od skosów które schodzą się z sufitem nie będziesz miał gdzie przykręcić. Jakie odstępy dajesz między profilami?

Ile płaciłeś za przyłącze gazu? Pytam, bo niedawno jeden tu pytał o koszta przyłącza gazu.

Cytat

Sumienie nie pozwoliło mi na brak reakcji ale to dla przyszłych bardziej kumajacych inwestorów ;)
Przyłącze gazu do NOWEGO domu to bardziej szkoda niż pożytek ale jak mówiłem,to dla czytających ten blog przyszłych inwestorów tylko icon_smile.gif


Sumienie? Ty masz sumienie?
Naćpałeś się czy nachlałeś?, cały dzień siedzisz w domu i siedzisz jak pasożyt na garnuszki żony niczym Ferdek (jego Halinka tez była pielęgniarką) a w nocy wypisujesz swoje wypociny.
Czy ktoś tu pytał o koszty? Więc po co mordę otwierasz i zaśmiecasz temat.

Przemek, zgłoś tego debila do modernizacji i poproś Redakcję aby mu zablokowała dostęp do twojego DB.
Link do komentarza
Odległość między profilami jest co 40cm akurat mam fajnie bo skos mam 2m i sufit 2mi .Myślę ,aby tak robić pierwsze będę kręcić płyty górne sufitu i wysunę je troszkę bardziej do skosa ,następnie przykręcę profil ud na tą wysuniętą płytę na załamaniu i wygnę go , aby pasował mi z profilami bocznymi i będę kręcić boczne płyty.

Co do ceny przyłącza gazu to u mnie wygląda to tak ja płaciłem teoretycznie 2260zł i nie zależnie o długości przyłącza tyle się płaci. Szwagierce robili przyłącze 100m a mi 3m. W cenie przyłącza jest cena projektu , który gazownia ma wykonać , ale można go samemu zlecić do wykonania

W ten sposób można obniżyć lekko ten koszt gazownia z chęcią odkupi od Ciebie projekt przyłącza gazu jak dasz go wykonać firmie i im go od sprzedasz. Oni zapłacili mi za ten projekt 2090zł a ja zapłaciłem za niego projektantowi 1500
czyli za całe przyłącze zapłaciłem 1670zł
Link do komentarza
Cytat

... będę kręcić płyty (...) ,następnie przykręcę profil ud na tą wysuniętą płytę na załamaniu i wygnę go , aby pasował mi z profilami bocznymi i będę kręcić boczne płyty.


Najpierw robi się cały szkielet, a potem przykręca się płyty.

Sposób I
Łączenie tych skrajnych profili - tam gdzie kombinujesz - powinieneś wykonać kawałkiem w kształcie V - obciąć z malucha jeden bok, wyprofilować i skręcić z dwoma profilami w całość albo kupić gotowego V.

Sposób II - Twój

Sposób III
Kręcenie profila do płyty to moim zdaniem fuszerka, która pewnego dnia wylezie w sposób bardziej spektakularny niż gdybyś zrobił najprościej czyli stworzył dwie niezależne płaszczyzny - tej sufowej i tej skośnej: najpierw kręcisz sufit - zawsze najpierw kręcisz sufit! - a potem kręcisz skos, który zachodzi ci na sufit. Wtedy tez powstanie pęknie\ęcie, ale mniejsze niż w sposobie II

Tak mi wychodzi z moich bojów na poddaszu, acz nie wnikam czy mam rację. icon_smile.gif

dopisałem:
Sam zrobiłem sposobem III, ale jeszcze nie przykręciłem płyt więc nie wiem. Edytowano przez PeZet (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Odległość między profilami jest co 40cm akurat mam fajnie bo skos mam 2m i sufit 2mi .Myślę ,aby tak robić pierwsze będę kręcić płyty górne sufitu i wysunę je troszkę bardziej do skosa ,następnie przykręcę profil ud na tą wysuniętą płytę na załamaniu i wygnę go , aby pasował mi z profilami bocznymi i będę kręcić boczne płyty.


To by się udało gdyby wszystko było równiutkie, ale tak nie będzie, płyta rg jest równa i prawdę Ci powie jak przykręcisz.
Nie zapomnij że na skosie płyty przykręcasz wzdłuż krokwi a na suficie w stosunku do krokwi wzdłuż.
Ja bym dał ten dodatkowy profil CD przy górnej krawędzi skosu, a po przykręceniu płyt szczelinę między sufitem a skosem wypełnił masa szpachlową z siatka a potem wyrównał płaszczyznę gładzią.
Link do komentarza
To zmienia całkiem postać rzeczy. jak będzie Ci robił fachowiec to on już będzie wiedział co i jak i ewentualnie poprawić.
Tylko szkoda, że nie nadzoruje kładzenia stelaży bo wtedy obyłoby się bez ewentualnych poprawek.
Ale Nasze sugestie możesz mu przedstawić, wiesz człowiek uczy się całe życie icon_smile.gif
Link do komentarza
Przedstawię przedstawię i tak zadaje mu sto pytań czy nie lepiej inaczej ;) Teraz ma robotę przy domu powiedział mi , że do dwóch Tygodni kończy i przychodzi do mnie.

Myślę , aby folie paroizolacyjną dawać w każdym pokoju , miejscu a kolega uważa , że tylko w łazience , że w pokojach nie jest potrzebna a jeszcze szkodzi , że wełna gorzej oddycha co myślicie o tym?


dopisałem

Bobiczek co do Tabeli ma problem bo tą tabele miałem gotową i wpisywałem tylko swoje cenny i nazwy materiałów czy robót , ale brakuje mi elementów do dodania innych materiałów i piszę w zeszycie.

w sumie poszło mi już 140 tyś od poniedziałku przychodzą montować piec to będzie 150tyś - faktury , które posiadam dają mi zwrot Vatu w kwocie 10tyś.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Miałem Tydzień wolnego i trochę podgoniłem robotą.

Jednak zrobiłem ten stelaż trochę inaczej

DSC01446.jpg



Dzisiaj skończyłem kłaść płyty gipsowe na całym poddaszu

Od poniedziałku gipsuje łączenia na płytach

DSC01446.jpg



DSC01446.jpg



DSC01446.jpg



DSC01446.jpg



DSC01446.jpg



Wszędzie dawałem folie paroizolacyjną. Brakło mi wełny i dokupiłem wełnę skalną rockwool , ale ta wełna to jedna duża porażka Bardzo się pyli bez okularów i maski nie ma szans robić a gryzie tragicznie Odradzam.

zrobił ściankę do mikro piwnicy ^^

DSC01446.jpg



Miedzy innymi walczę z stelażem pod półkę na halogeny i ledy

DSC01446.jpg



Oraz mam skończoną instalacje gazową czekam na licznik .

DSC01446.jpg



Link do komentarza
Cytat

Miałem Tydzień wolnego i trochę podgoniłem robotą.

Jednak zrobiłem ten stelaż trochę inaczej

[attachment=26293:1.jpg]

Dzisiaj skończyłem kłaść płyty gipsowe na całym poddaszu

Od poniedziałku gipsuje łączenia na płytach





Mam pytanie. Jak ma wyglądać instalacja oświetleniowa? Bo jeśli planujesz wstawić oczka halogenowe (czy LED-owe, nieważne), to wełna doskonale odizoluje im możliwość oddawania ciepła i będziesz wstawiał nowe lampy co tydzień. Napisz jak to ma wyglądać.
Link do komentarza
Planuje Halogeny Jak mam to rozumieć , że będą się bardzo grzały i paliły , może z jakieś firmy są dobre co nie będą tak padać , dobrze , że teraz nawet na halogeny jest gwarancja ;)

Retrofood Powiedz mi jak mam połączyć ledy w tym stelażu co na dole robię. jakie napięcie potrzebuje ile kabli tam puścić ile żyłowych ??

chcę coś takiego zrobić

DSC01446.jpg




a chcę mieć trzy możliwości, aby tylko świeciły się ledy

albo trzy halogeny albo wszystkie halogeny.




Dopisałem



Od strychu mogę dojść do halogenów jak ściągnę warstwę 30cm wełny. Jak będą szybko halogeny palić się zastosuje patent ponoć skuteczny kopiuje treść wiadomości z innego forum.

Byliśmy na szkoleniu w Rigipsie i tam podpowiedzieli świetny pomysł, otóż od góry na płytę K-G daje się doniczkę ceramiczną, oddziela od wełny, żarówki nie przegrzewają się i nie trzeba dawać jakichś drogich wymysłów. Czasem trudno wpaść na bardzo proste rozwiązanie. Edytowano przez Przeemek89 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Jak mam to rozumieć , że będą się bardzo grzały i paliły , może z jakieś firmy są dobre co nie będą tak padać , dobrze , że teraz nawet na halogeny jest gwarancja ;)


Firma nic Ci nie da. Fizyka jest fizyką. Ja wstawiam w miejsca montażu halogenów doniczki ceramiczne i w nich montuję oświetlenie, aby lampy miały minimum przestrzeni, miały możliwość oddawania ciepła. Lampa nie może być otulona wełną.

Cytat

Powiedz mi jak mam połączyć ledy w tym stelażu co na dole robię. jakie napięcie potrzebuje ile kabli tam puścić ile żyłowych ??


Nie mam pojęcia, musiałbym znać rysunki i zamierzenia, to się tak nie da projektować z sufitu.



Cytat

a chcę mieć trzy możliwości, aby tylko świeciły się ledy

albo trzy halogeny albo wszystkie halogeny.



Ja mam w pokoju gościnnym siedem obwodów oświetleniowych... Miej po prostu na uwadze, że położenie kawałka przewodu to teraz koszt kilkunastu złotych. Jeśli tego przewodu nie bedzie za jakiś czas, gdy Twoja zona wpadnie na jakiś pomysł, jego położenie oznacza to już koszt kilkuset albo i paru tysięcy złotych. Rachunek jest więc prosty...
Link do komentarza
Dopiero za dwa , trzy miesiące przyjdą mi zamontować licznik z gazem, do tego czasu potrzebuje dogrzewać domek do temperatury pomiędzy 12-6 stopni ciepła. Ponieważ w tym czasie chcę gipsować i kłaść płytki ,nie mam możliwości zamontować zwykłego piecyka węglowego , typu koza . Temperatura jak na razie nie spadła w domku poniżej 9 stopni bez grzania nawet jak były mrozy dwa tygodnie temu, aktualnie jest plus 11.

Myślę o jakimś grzejniku na prąd typu farelka lub piecyku gazowym na butle, może ma ktoś coś sprawdzonego co doradzacie ??
Link do komentarza
Ponawiam zapytanie :


Dopiero za dwa , trzy miesiące przyjdą zamontować licznik z gazem, do tego czasu potrzebuje dogrzewać domek do temperatury pomiędzy 12-6 stopni ciepła. Ponieważ w tym czasie chcę gipsować i kłaść płytki ,nie mam możliwości zamontować zwykłego piecyka węglowego , typu koza . Temperatura jak na razie nie spadła w domku poniżej 9 stopni bez grzania nawet jak były mrozy dwa tygodnie temu, aktualnie jest plus 11.

Myślę o jakimś grzejniku na prąd typu farelka lub piecyku gazowym na butle, może ma ktoś coś sprawdzonego co doradzacie ??

Link do komentarza
Cytat

Ponawiam zapytanie :


Dopiero za dwa , trzy miesiące przyjdą zamontować licznik z gazem, do tego czasu potrzebuje dogrzewać domek do temperatury pomiędzy 12-6 stopni ciepła. Ponieważ w tym czasie chcę gipsować i kłaść płytki ,nie mam możliwości zamontować zwykłego piecyka węglowego , typu koza . Temperatura jak na razie nie spadła w domku poniżej 9 stopni bez grzania nawet jak były mrozy dwa tygodnie temu, aktualnie jest plus 11.

Myślę o jakimś grzejniku na prąd typu farelka lub piecyku gazowym na butle, może ma ktoś coś sprawdzonego co doradzacie ??


Farelka niebezpieczn abo ma wentylator a może coś super taniego? http://allegro.pl/grzejnik-konwektorowy-el...6624507277.html
Link do komentarza
Cytat

Ten projekt jest fajny tylko ten slup w salonie jest beznadziejny




Witam Aniu co do słupa to się nie zgodzę właśnie , ten słup dużo uroku daje , nie musiałem go robić projektant inne rozwiązanie wymyślił ,ale sam z Żoną stwierdziliśmy , że go chcemy. Może na zdjęciach tak wygląda , ale w rzeczywistości o wiele lepiej . Oddziela pomieszczenia a w przyszłości, za kilka lat jak nam się uzna odgrodzić kuchnię będzie łatwa robota.


Co do długości i szerokości wewnątrz budynku 8,5m szerokość 7,4m na zewnątrz 9,4m i 8,3m wysokość pomieszczeń 2,6m
Link do komentarza
Ja myślę nad Grzejnikiem Olejowym o tym

http://allegro.pl/grzejnik-olejowy-kaloryf...5773311456.html

lub

http://allegro.pl/grzejnik-olejowy-elektry...6578357508.html

myślę , że jak pójdą na ful mocy 2500w cały czas to utrzymam temperaturę w całym domu na plusie


Jak obliczyć koszt eksploatacji takiego grzejnika jak pójdzie cały miesiąc bez wyłączenia na ful mocy ??? Koszt 1kw mam 60groszy
Link do komentarza
Ja bym Ci zaproponował nagrzewnice na olej.

Pomimo, że wydziela jakieś tam spaliny to wcale ich nie czuć w pomieszczeniu (znajomy ma podobną w garażu) a ciepło rozchodzi się moment w całym pomieszczeniu.
Link do komentarza
Poszedłem po Bandzie i zakupiłem Grzejnik Olejowy

Taki http://allegro.pl/grzejnik-olejowy-eko-whi...23.html#thumb/1


Jak nie zda egzaminu i temperatura spadnie mi poniżej 5 stopni to zakupie butle i będę palić w piecyku gazowym. Nawet nie wiedziałem a rodzice mają nowiutki piecyk gazowy ,po co im to nie wiem, ale od dwóch lat go posiadają i leży w piwnicy . Dopiero dzisiaj się dowiedziałem o nim , może nawet bym nie kupował tego Grzejnika Olejowego ^^

Temperatura utrzymuje się na +10

Link do komentarza
Na pewno rodzicie ku[pili go bo była promocja icon_biggrin.gif , a z doświadczenia wiem że było tak, kup, jeść nie woła a kiedyś może się przydać icon_mrgreen.gif
Tym grzejnikiem to całej chaty nie ogrzejesz, jedno pomieszczenie, ewentualnie na bidę dwa.
Link do komentarza
Cytat

Myślę , że do temperatury plus 5 stopni tym grzejnikiem i tym gazowym ogrzeje dom przez te dwa miesiące.



Jeśli nie będzie wielkich mrozów to powinieneś ogrzać do tej temperatury a nawet nieco wyższej.
Dla porównania:
-zima z 2014/2015,łagodna
-dom parterowy z poddaszem 127 mkw p.u.
-dwa grzejniki podobne do Twojego,jeden na dole drugi na górze (tu jeszcze nie było ścianek działowych)

Tylko te koszty :bezradny:
Link do komentarza
Cytat

Myślę , że do temperatury plus 5 stopni tym grzejnikiem i tym gazowym ogrzeje dom przez te dwa miesiące.


Masz dom ocieplony więc nawet gdybyś nie grzał to mróz nie powinien wejść do środka.

Z tego co pamiętam to masz zamontowane rolety zewnętrzne, może będzie to dyskomfort bo w domu będzie ciemno ale opuść je, one też izolują i powodują mniejsze straty ciepła.
Link do komentarza
Cytat

Masz dom ocieplony więc nawet gdybyś nie grzał to mróz nie powinien wejść do środka.

Z tego co pamiętam to masz zamontowane rolety zewnętrzne, może będzie to dyskomfort bo w domu będzie ciemno ale opuść je, one też izolują i powodują mniejsze straty ciepła.



Hehe właśnie teraz przeczytałem Twojego posta a przed chwilą wróciłem z budowy i Wszystkie rolety opuściłem Temperatura w domku 8 stopni. Grzejnika nie włączałem na razie dopiero go włączę jak będzie 5 stopni.
Link do komentarza
Cytat

Czuje , że mrozy mi nie będą groźne , Jak podłączą mi licznik , od razu będę grzać podłogówką , jaki czas muszę grzać zanim zacznę kłaść płytki na podłodze ?? i jaka temperatura musi być ustawiona??


jeżeli masz zamiar kłaść płytki na podłogówkę to kładz je na zimną podłogę..
Link do komentarza
Cytat

Czuje , że mrozy mi nie będą groźne , Jak podłączą mi licznik , od razu będę grzać podłogówką , jaki czas muszę grzać zanim zacznę kłaść płytki na podłodze ?? i jaka temperatura musi być ustawiona??


Kiedy była robiona wylewka?
Sprawdź jej płaskość w rogach pomieszczeń - uniesione rogi to problem dla płytek - mogą popękać po pełnym wygrzaniu i ostatecznym ukształtowaniu wylewki
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Ja też muszę, ale jak się pomyśli i odpowiednio przygotuje - to nie jest to takie upierdliwe... Właśnie spakowałem trzy worki (plastik, papiery i te niesegregowalne) i wiadereczko na bio... Spacerek na śmietnik i - załatwione... wiadereczko umyte, suszy się i zaraz wróci do szafki, w którym stoją w sumie cztery wiadereczka po 28 litrów pojemności... Zupełnie wystarczają na tydzień... no, bio trochę częściej, w zależności od zawartości wiadereczka...  
    • Konstrukcja tych pomp IBO FP4 powoduje , że nieco dłużej wytrzymają po wystąpieniu suchobiegu, ale też należy je wyłączyć. Lepiej zastosować dodatkowe urządzenie automatycznie wyłączające pompę po wystąpieniu suchobiegu. Jest ich wiele na rynku ,różnych producentów. np,    https://b2b.omnigena.pl/sterowania-i-zabezpieczenia/1878-opc59-sterownik-5907761103184.html (jeśli pompa ma silnik max 1,3kW)   https://aquatik.eu/14-ibopress-10-sterownik-wylacznik-pompy-hydroforu-suchobieg-ibo-press-10-p-697.html (jeśli pompa ma silnik max 2,2kW)   Można też w ogóle zmienić koncepcję i zamiast dużego zbiornika wybrać układ z pompą głębibową, falownikiem i niewielkim zbiornikiem buforowym. Falownik wyłączy pompę po suchobiegu. Koszt takiego zostawu z całkiem porządną pompą IBO odporną na piach to ok. 2 tys. zł.    
    • 🌟 Kim Jesteśmy? 🌟 Letyro to dynamiczna firma specjalizująca się w produkcji i montażu wysokiej jakości osłon okiennych. Nasze produkty są nie tylko funkcjonalne, ale także stylowe, nadając Twojemu domowi wyjątkowy charakter.   🔧 Co oferujemy? 🔧 Rolety Zewnętrzne: Chronią Twoje okna przed słońcem, zapewniając prywatność i kontrolę nad temperaturą w domu. Moskitiery: Zapomnij o niechcianych gościach w postaci owadów! Nasze moskitiery zapewniają swobodę korzystania z otwartych okien, bez ryzyka inwazji komarów czy much. Bramy Garażowe: Bezpieczne, wytrzymałe i łatwe w obsłudze – nasze bramy garażowe chronią Twój samochód i mienie przed niepożądanymi intruzami. Parapety Wewnętrzne: Dodaj stylu i elegancji do swojego wnętrza dzięki naszym parapetom wewnętrznym, dostępnym w różnorodnych wzorach i kolorach.   Nasza strona www: rolety Rzeszów
    • Niezła gromadka. Ja muszę segregować w mieszkaniu. To dopiero przerąbana sprawa -.-
    • Na starym mieszkaniu miałem meble z Ikea i powiem, że z jakości niektórych naprawdę byłem zadowolony. Ale większość niestety nie przetrwała długo w idealnym stanie.
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...