Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Historia edycji

bajbaga

bajbaga

41 minut temu, MrTomo napisał:

A czy coś się zmieniło z początkiem roku?

Jeszcze kilka miesięcy temu obowiązywało, że na 

przydomowe ganki i oranżerie o powierzchni zabudowy do 35 m2 wystarczy zgłoszenie.

Nic się nie zmieniło - tyle że opisywałem sytuację zastaną, czyli budowę wiaty (tak nazwał budowlę inwestor) bez wcześniejszego zgłoszenia (domniemanie).

 

Dopowiem (upraszczając), że ustawodawca w Art.29.1. rozróżnia wiatę do 35m2 stawianej na każdej działce na zgłoszenie, oraz wiatę do 50m2  stawianą tylko na działkach przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową - bez zgłoszenia.

 

 

 

bajbaga

bajbaga

24 minuty temu, MrTomo napisał:

A czy coś się zmieniło z początkiem roku?

Jeszcze kilka miesięcy temu obowiązywało, że na 

przydomowe ganki i oranżerie o powierzchni zabudowy do 35 m2 wystarczy zgłoszenie.

Nic się nie zmieniło - tyle że opisywałem sytuację zastaną, czyli budowę wiaty (tak nazwał budowlę inwestor) bez wcześniejszego zgłoszenia (domniemanie).

 

Dopowiem (upraszczając), że ustawodawca w Art.29.1. rozróżnia wiatę do 35m2 stawianej na każdej działce na zgłoszenie, oraz wiatę do 50m2  stawianą tylko na działkach przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową.

 

 

 

bajbaga

bajbaga

17 minut temu, MrTomo napisał:

A czy coś się zmieniło z początkiem roku?

Jeszcze kilka miesięcy temu obowiązywało, że na 

przydomowe ganki i oranżerie o powierzchni zabudowy do 35 m2 wystarczy zgłoszenie.

Nic się nie zmieniło - tyle że opisywałem sytuację zastaną, czyli budowę wiaty (tak nazwał budowlę inwestor) bez wcześniejszego zgłoszenia (domniemanie).

 

Dopowiem (upraszczając), że ustawodawca w Art.281. rozróżnia wiatę do 35m2 stawianej na każdej działce na zgłoszenie, oraz wiatę do 50m2  stawianą tylko na działkach przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową.

 

 

 

×
×
  • Utwórz nowe...