Skocz do zawartości

Torx'y. Czy to nie szajs?


Recommended Posts

Gość mhtyl
To są końcówki do rozkręcania małych urządzeń, np telefonów komórkowych. Więc co tam chcesz połamać i powyginać icon_biggrin.gif A po drugie to za tak śmieszną kwotę to nie będzie żal ich wyrzucić icon_smile.gif
A najważniejsze pytanie to do czego te końcówki są Ci potrzebne, do majsterkowania czy to zarobku.
Link do komentarza
Nie chcę wyrzucać kasy w błoto, a zawsze można spytać na forum i otrzymać podpowiedź icon_smile.gif Śrubokręciki tylko do majsterkowania. Ostatnio przykładowo musiałem wymienić wyświetlacz w jednym ze starszych SE i musiałem się męczyć, a tak właśnie jakbym miał owe torxy byłoby o wiele łatwiej, szybciej i nie poniszczyłbym śrubek. Mniemam, że do samego majsterkowania powinny wystarczyć icon_smile.gif Zdziwiła mnie bardzo niska cena, ale w końcu to tylko jeden śrubokręt, trochę plastiku i wyprofilowanego metalu. Dziękuję za pomoc.
Link do komentarza
Gość mhtyl
Bardziej przydatniejsze są same śrubokręty. Dlaczego? Bo w niektórych urządzeniach śrubki schowane są głęboko i takimi torxami-bitami nie dojdziesz bo jest za krótki, natomiast śrubokręt jest dłuższy i bez problemu dosięgnie.
Też param się majsterkowaniem icon_biggrin.gif
Link do komentarza
A to dopiero na przyszłość coś kiedyś kupię, bo to nieco większy wydatek niż niecałe 5 zł ;p Wtedy wrócę i spytam icon_smile.gif Na razie myślę, że to mi będzie wystarczało icon_smile.gif Majsterkowanie? Za dużo powiedziane co do mojej osoby ;p Raz po raz coś dotknę i to zupełnie wszystko jak na dzień dzisiejszy. Dzięki jeszcze raz, pozdrawiam i życzę miłego, owocnego majsterkowania.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...