Skocz do zawartości

Wędzarnia - zrobić samemu czy kupić?


Recommended Posts

Witam,

Na jesień wprowadziliśmy się do naszego wymarzonego domku :icon_biggrin: Teraz zbliża się wiosna i mąż nalega, byśmy zafundowali sobie niewielką, ogrodową wędzarnię. Chce zrobić ją z beczki, ale mi ten pomysł średnio się podoba. Boję się, że taka beczka oszpeci nasz skromny ogród. Wolałabym taką wędzarnię kupić, bo niestety, ale mąż nie ma daru do majsterkowania (choć on sądzi odwrotnie). Poszukałam trochę w necie i znalazłam taki sklep .Mają własnie takie nieduże wędzarnie ogrodowe - drewniane i blaszane wraz z całym osprzętem. Do końca lutego wysyłka jest gratis, więc musiałabym się pospieszyć z zamówieniem. Co o tym sądzicie?

Link do komentarza
Wędzarki przedstawione na stronie są niedrogie, ale szczerze powiem paskudne i dla mnie estetycznie zrobiona wędzarka z beczki będzie tańsza i ładniejsza "z duszą". Te zaprezentowane przez Cibie nie nadają się do postawienia na widoku ewentualnie gdzieś w odludnym zaułku. Edytowano przez gawel (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Raczej w takiej nibywędzarni nie uwędzisz - co najwyżej zaparzysz.
Pomijając, ze to raczej ul jest, a pszczoły wędzone - nie w naszej kulturze kulinarnej.


A to ja już nawet nie pomyślałem o skuteczności tego urządzenia icon_confused.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Chyba lepiej zdecydować się na takie zakupione w sklepie. Zwłaszcza jeżeli mąż nie ma daru do twórczości. Bo raz, że może wam oszpecić ogród, a dwa, że może to po prostu nie działać. Małe, proste wędzarnie nie są wcale drogie, dlatego chyba nie ma większego sensu bawić się z tym samemu, jeżeli się nie ma o tym pojęcia.
Link do komentarza
Cytat

samemu po co wydawać pieniądze ,jak samemu można zrobić łatwo i prosto.



Znaczy się że co - spalić kasę ?icon_smile.gif

A tak na poważnie - trochę wiary w możliwości męża - przy takiej żonce to nawet piwa by się otwierać nie chciało..
Facet chce ci udowodnić a ty mu kłody pod nogi rzucasz - a tak to w razie czego co najwyżej do pieca dowalisz ;)
Daj mu szansę kobieto !
Jak Ty byś się poczuła gdybyś uwędziła własne wędliny , a mąż by się wypiął i poszedł kupić foliowaną śląską "Bo ty masz lewe ręce i nic nie umiesz..."

Kupić zawsze zdążysz i wędzarnię i wędliny icon_razz.gif
Link do komentarza
  • 1 rok temu...

:icon_eek: parę tysi na wędzarnię???

Ileż tych ryb

7 godzin temu, jakustol napisał:

mój tata zapalony wędkarz

łowi, że szuka TAAAAKIEJ wędzarni???

Ileż  to ryb wędzonych można za to kupić???

Żeby on był RYBAKIEM, łowił skrzynkami, to i byłoby co wędzić...

 

Uważam, że spamujesz i próbujesz "yntelygentnie" zareklamować stronę producenta  wędzarni...

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...