Skocz do zawartości

Historia edycji

zenek

zenek

Dnia 7.08.2015 o 13:25, Sylwia Duszek napisał:

Ja zauważyłam teraz mode na ciemne łazienki, np z czarnymi elementami czy czarna ceramiką. Ktoś z was spotkał się już z taką ? Co o tym sądzicie ?

Artur Rubinstein, nasz słynny pianista, w okresie chyba międzywojennym miał czarnobiałą łazienkę (czarne płytki i biała reszta) i był bardzo z niej dumny, bo była rzadkością wtedy taka kolorystyka, a on ją taką chciał. Czytałem o tym w jego wspomnieniach. Twierdził że wiele osób zobaczywszy taki zestaw kolorów w realu było zaskoczonych, ale i pozytywnie się o tym wyrażało - a miał gości raczej nie byle jakich i na poziomie.

Osobiście jednak nie widziałem nigdzie takiej łazienki i raczej bym się na taką nie zdecydował. Wolę bardziej ciepłe kolory, nawet mocno skontrastowane. Szkło, lustra, dyskretne oświetlenie - to też.  

zenek

zenek

Dnia 7.08.2015 o 13:25, Sylwia Duszek napisał:

Ja zauważyłam teraz mode na ciemne łazienki, np z czarnymi elementami czy czarna ceramiką. Ktoś z was spotkał się już z taką ? Co o tym sądzicie ?

Artur Rubinstein, nasz słynny pianista, w okresie chyba międzywojennym miał czarnobiałą łazienkę (czarne płytki i biała reszta) i był bardzo z niej dumny, bo była rzadkością wtedy taka kolorystyka, a on ją taką chciał. Czytałem o tym w jego wspomnieniach, myślę że niewiele pomyliłem. Twierdził że wiele osób zobaczywszy taki zestaw kolorów w realu było zaskoczonych, ale i pozytywnie się o tym wyrażało - a miał gości raczej nie byle jakich i na poziomie.

Osobiście jednak nie widziałem nigdzie takiej łazienki i raczej bym się na taką nie zdecydował. Wolę bardziej ciepłe kolory, nawet mocno skontrastowane. Szkło, lustra, dyskretne oświetlenie - to też.  

×
×
  • Utwórz nowe...